Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio z Bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Witam

    Ja ostatnio zamieniłem Blaupunkta z navi, na LG LAC-7800R z BT i USB.
    Cóż można powiedzieć- jak na coś, za 399zł gra całkiem przyzwoicie, BT działa też przyjemnie, a jedyną wadą jaką zauważyłem, jest problem współpracy z książką telefoniczną telefonów opartych o symbian/uiq. No i sterowanie radiem jest troszke pokręcone, ale jak za tą cenę, jest i tak dobrze
    Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

    Seat Leon FR 1.8TSI 2013

    Komentarz


    • #27
      Ja właśnie zakupiłem PIONEER DEH-P700BT, ale podepnę dopiero w następnym tygodniu. Radyjko wygląda profi, no i ma zielone podświetlenie

      mam jednak pytanko, czy ktoś podłaczał do radyjek dysk zasilany z usb? U mojego znajomego jeden dysk działa a drugi nie Szukam takiego do 250GB który by ruszył z radyjkiem .

      Autorus
      http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
      Budowa mojego domku MURATORZE

      ----------------------------------------------------
      Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

      Komentarz


      • #28
        autorus, Ja stosuję pendriwa 4GB do USB,zamiennie z czytnikiem kart SD-też 4GB.
        250 GB IMHO jest nieco zbyt duży
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #29
          autorus- To zależy chiba, od wielkości dysku.
          Bodajże dyski do 4200rpm 2.5cala mogą pójść ze złącza (wydajność energetyczna). Silniejsze trzeba pod zapalniówkę podłanczać (bodajże 3.5calowy dysk ciągnie ~20W, tak więc USB raczej nie rozkręci go, pozatym- wymaga 12V, a USB jak wiemy- daje 5) :wink:
          Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

          Seat Leon FR 1.8TSI 2013

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X