Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RNS 310

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RNS 310

    i ja mam krótkie pytanie
    która drogą jechać z Warszawy do Zakopanego? Warszawa-Częstochowa-Katowice-Kraków-Zakopane czy Warszawa-Radom-Kielce-Kraków-Zakopane
    będę jechał w nocy z soboty na niedzielę lub w niedzielę nad ranem.
    Jadę z 9 miesięcznym synem więc zależy mi żeby droga była komfortowa (bez robót i innych utrudnień) i w miarę szybka.
    Dawno nie jechałem tymi drogami i nie wiem w jakim teraz są stanie i na jakim etapie budowy.
    Za wszelkie cenne wskazówki dojazdu z góry dziękuję

  • #2
    RNS 310

    Witam jestem posiadaczem o2 rs przed lift 2007r . w serii mam radio stream mp3 . ale dzis zostalem posiadaczem radyjka amundsen znaczy amundsen jest skodowski a ja mam rns 310 z czerwonym podswietleniem. i pytanie czy jak zamontuje to radio do rs ki to czy bedzie mi sie na nim wyswietlal parktronic,sila nawiewow ,temperatura itp Bo np juz wiem ze ramka nie bedzie pasowala. czy da sie to jakos wszystko ogarnac zeby wszystko ze soba banglało? podpowiedzcie cos ja macie jakies info. pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      niestety nie będzie się wyświetlało - musiałbyś zmienić parktronic i panel klimy na poliftowe
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        a co bym mogl wstawic zamiast tego streama mp3 z navi zeby wszystko dzialalo tak jak w ori bez wiekszej rzezby??

        Komentarz


        • #5
          Enriquez, a to nie jest tak, że musiałby zmieniać jakby miał RNS315, a RNS310 powinno działać? Z drugiej strony ile to roboty wpiąć to radio i zobaczyć co działa a co nie? 15min?
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            no wlasnie wpialem radio no i parktronic sie nie wyswietla . nawiewy temperatura i etc. tez nie jedyne co sie zmienilo to na fisie wyswietlil sie kompas czy cos w tym stylu w prawym gornym rogu. reszta dziala radio czytnik i wszystkie glosniki. w zasadzie to najbardziej zalezalo by mi na parktronicu gdyby sie wyswietlal bylo by git.

            Komentarz


            • #7
              Niestaty moduł Partroniku trzeba wymienić na nowszy. Ten co jest inaczej komunikuje sie z radiem i RNS 310 go nie rozumie, nie obsługuje tej komunikacji.

              Komentarz


              • #8
                rns 310 sprzedany kupiony columbus . temat do zamkniecia mozna skasowac

                Komentarz


                • #9
                  przecież na Columbusie będziesz miał dokładnie ten sam temat do ugryzienia :szeroki_usmiech
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    wiem o tym ale rns to i tak polsrodek a docelowo chcialem columbusa. co do parktronica to sie w przyszlosci ogarnie bo juz wiem co i jak. ale gdy juz zamontowalem w sumie zapomnialem o tych sprawach

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam u siebie w Fabii radio z VW:
                      Takie:
                      ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                      Z tyłu ma gniazdo, które nie wiem do czego służy. Może ktoś wie co tam można wpiąć? Chodzi o te czarne:
                      ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        To jest radyjko RCD 310 DAB i jest to wyjście do anteny DAB .

                        Komentarz


                        • #13
                          podepnę się pod temat aby nie zaśmiecać czy ktoś korzystał

                          witam czy ktoś korzystał z usług tych firm a mianowicie posiadam w szkodniku Amundsen RNS 310 i chciałem zaktualizować mapy i nauczyć go lektora Polskiego te firmy oferują V7 i polskie menu + karta SD
                          1.
                          Nawigacje fabryczne NAVI-TECH - naprawa, serwis nawigacji, język polski menu i lektora, sprzedaż nawigacji navi-tech cena to 400 zł z dojazdem do klienta czas usługi 1-1,5 godz czekam już 3 tyg na termin

                          2.
                          Strona nie została znaleziona | Navi Project to naviproject 500zł z dojazdem czas oczekiwania do 7 dni

                          moje obawy czy to śmiga i nie ma problemów w eksploatacji zacinanie się i dokładność naprowadzania itp.
                          SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

                          Pozdrawiam Janusz

                          Komentarz


                          • #14
                            mavi, a z RNS 310 to nie jest tak jak RNS 510, że ściągasz sobie sam softa polskiego z torrentów i sam robisz aktualizację i mapy za free? Trzeba płacić tym Januszom klika stów?

                            Komentarz


                            • #15
                              w Świeciu to blisko mnie znalazłem firmę CarNaviSystem polskie menu mapa z 2015 cena 550 zł czas wykonania około 2 godz. coraz drożnej

                              A morze ktoś z klubowiczów posiada już gotowy produkt na karcie SD z instrukcją wgrania po co mam obcym dać zarobić
                              SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

                              Pozdrawiam Janusz

                              Komentarz


                              • #16
                                Trochę poczytałem o RNS 300 i z tego co zważyłem to nie ma oryginalnego softu z polskim językiem, jest jaskieś tłumaczenie nieoryginalne bez lektora do navi. Ktoś to potwierdzi.?

                                Jeszcze jedno pytanie, czy jak się skopiuje z płyty na kartę SD mapy, bo podobno da się tak zrobić, to czy z karty SD można wtedy słuchać muzyki?

                                Komentarz


                                • #17
                                  witam skorzystałem z usług tej firmy Strona nie została znaleziona | Navi Project nawigacja już ma menu polskie mapy v7 wgrane na SD z logo VW i życie stało się prostsze wszystko śmiga ładnie dziś sprawdziłem jestem zadowolony tylko lektor pozostał w języku angielskim ponoć nie da się całość to 500 zł serwisant przyjechał i zrobił na parkingu czas 20 min w przyszłości wysyłam kartę SD i mi zaktualizuję odpłatnie do nowych map
                                  SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

                                  Pozdrawiam Janusz

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    mavi, ile płaciłeś?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      500zł za wszystko
                                      SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

                                      Pozdrawiam Janusz

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X