Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Bluetooth GSM a telefon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Bluetooth GSM a telefon

    :jump: Pierwsze dwa owoce w swojej karierze rozdane :!:

  • #2
    [O2FL] Bluetooth GSM a telefon

    Witam Panowie,
    Mam O2 FL z 2011 roku z modułem GSM oryginalnie + columbus. Wszystko było fajnie do momentu aż zmieniłem telefon. Poprzednia Nokia Lumia 535 pięknie się łączyła z autem przy wsiadaniu. Można było dzwonić, odbierać, książka tel. sciagnieta (tyle ze mial problem z numerami w ksiazce ale do przezycia).
    Zmienilem telefon na Sony Xperia Z (nie myslac nawet o GSM w aucie) no i lipa. Bluetooth nie widzi Skoda_BT. Wiem ze jest lista modeli, na ktorych to powinno chodzic ale jedyna jaka znalazlem byla tak stara ze nowych modeli tam nie ma.
    Bede niebawem zmienial telefon i celuje w cos z Samsunga (Note 4 albo Galaxy S5) z tym, że tym razem dobrze jakby hulał.
    Na Xperia Z chyba mozna tez sie pobawic rSAP (zrootowany musi byc) ale nie kombinuje racji zmiany niebawem.
    Ma ktos z Was liste telefonow dla ktorych to bedzie dzialac albo mozecie wrzucic telefony na jakich Wam to hula ? Jak mozecie tez cos doradzic odnosnie tematu albo o czyms zapomnialem to tez podzielcie sie.
    Z gory dzieki.

    Komentarz


    • #3
      edgeofsanity, może napiszesz jaki masz BT.
      Obecnie mam BT premium 5N0035730B i Smasung-a Galaxy 4.
      usiałem zrootować S4 i uruchomić rsap-instal.zip.
      W S4 również problemy z rSAP-em.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Sprawdzilem na fakturze i to był wtedy pakiet business: przygotowanie pod GSM II.

        Komentarz


        • #5
          edgeofsanity, podłącz VCDS-a, a powie ci jaki moduł BT.

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #6
            Moduł znajduje się pod fptelem pasazera odczytaj nr czesci i będzie jasne jaki to
            Spalanie - Motostat.pl
            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
            Sprzedam na OLX!!

            Komentarz


            • #7
              Jak brał pakiet business to ma GSM II (bez rSAP).
              Mi nie chciał parować się LG z autem, ale przyczyna była prozaiczna. W LG poza włączeniem bluetooth trzeba do parowania dodatkowo włączyć opcję: włącz widoczność urządzenia (w menu bluetooth), bo z automatu mam to wyłączone i za każdym włączeniem jest to uruchamiane na 2 min tylko.

              Mi mój GSM II bez problemu chodził z dwoma różnymi samsungami, 3 różne nokie i LG.

              Listę telefonów do GSM II można było kiedyś znaleźć na czeskiej stronie skody. Ale to ci nic nie da bo to jest lista, która została opracowana wcześniej niż były premiery telefonów w które celujesz.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Yarwa
                W LG poza włączeniem bluetooth trzeba do parowania dodatkowo włączyć opcję: włącz widoczność urządzenia (w menu bluetooth), bo z automatu mam to wyłączone i za każdym włączeniem jest to uruchamiane na 2 min tylko.
                jak już sparujesz i zapamiętasz połączenia to nie musisz raczej nic włączać dodatkowo
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  krzynol, oczywiście, ale rozumiem, że edgeofsanity, właśnie ma problem ze sparowaniem.
                  Piszę o tym ponieważ, ja mając wcześniej telefony włączałem bluetooth i nic więcej nie musiałem uruchamiać, ale to było na BADA i na systemie nokii, a tutaj na androidzie musiałem to uaktywnić. Może to pierdoła może wszyscy o tym wiedzą, ja akurat z początku nie wiedziałem

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X