Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Amundsen+(RNS315) Aktualizacja v7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Amundsen+(RNS315) Aktualizacja v7

    Niestety muszę przyznać, że te tanie "sikacze" nie są smaczne. Wypiłem 2 lokalne browarki z Cz-wy Nie znaleziono 404 | Browar Wąsosz i teraz zabrałem się za reaktywację eb i niestety sikacz z tego eb

    [ Dodano: Sro 27 Lip, 16 23:18 ]
    Asystentka, apa
    Ja też zmykam. Do jutra

  • #2
    Amundsen+(RNS315) Aktualizacja v7

    Dzień dobry, Cześć i Czołem!

    Mam nadzieję, że się nie powtórzyłem, ale nie znalazłem nigdzie na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

    Za aktualizacje v7 do Amundsen+ (skoro nie ma innej opcji na zaktualizowanie niż poprzez zakup karty w ASO) w ASO Skoda podano mi cenę 1260 zł, natomiast na stronie VW do RNS315 cena jest 699zł.
    Aktualizacj od VW

    Moje pytanie brzmi skoro Amundsen+ i RNS315 to to samo to czy zakupiona aktualizacje w VW będzie działała z moim radiem?
    Wydaje mi się, że powinna aczkolwiek przy tej cenie za kartę SD jednorazowego użytku wolałbym się upewnić.

    Z góry dziękuję za pomoc!

    [ Dodano: Pon 04 Maj, 15 10:16 ]
    up!
    "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

    Komentarz


    • #3
      Ja też byłbym zainteresowany odpowiedzią na powyższe pytanie...

      Ze swej strony zadzwoniłem do serwisu VW i powiedzieli, że nie wiedzą, czy ich karta będzie pasowała do Skody (w Skodzie nie pytałem, bo to chyba nie ma sensu).
      Z drugiej strony obecnie na Allegro jest wystawiona karta VW z mapą V7 i sprzedawca zaręcza, że do Amundsena+ też podejdzie; może zainstalować na miejscu, ale w moim przypadku nie wchodzi to w rachubę ze względu na odległość (cena dokładnie jak u VW, ale plus przesyłka, więc też nie za bardzo jest sens tutaj kupować).

      [ Dodano: Nie 07 Lut, 16 00:37 ]
      Coś się w końcu ruszyło z mapami do Amundsena+. Na Allegro można kupić najnowszą V8 za trochę ponad 350 zł.
      Właśnie taką kupiłem (karta z logo VW), została rozpoznana bez problemu, zainstalowałem w miejsce starych map i wszystko hula aż miło...

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X