Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] car audio 01 pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] car audio 01 pomoc

    Jedyne objawy to piszczenie sprzęgła przy zmianie biegu po przekroczeniu 4.500 obrotów.
    Auto normalnie jeździło przez te 9mcy, a mi mówili, że jak będę miał czas to mam przewieść mechanika, bo jak sam jeździł to nie usłyszał.
    Pytałem serwisanta jak mogło do tego dojść, to mówił że musiałem jeździć jak rajdówką - citigo jeździ żona z dziećmi do szkoły, opony jak nowe, środek jak nowy w takim razie musiała trzymać nogę na sprzęgle podczas jazdy ... jeszcze dodał, że zasadniczo gwarancja nie obejmuje sprzęgła, tylko pierwsze kilka miesięcy - to po jakiego ch*** przyjmowali auto na serwis z moim wyraźnym roszczeniem gwarancyjnym :?
    Na prawdę, z tego co mi wkręcał serwisant to nic nie trzyma się kupy

  • #2
    [O1] car audio 01 pomoc

    Witam wszystkich serdecznie

    Może i będę sie powtarzał bo są podobne tematy ale trochę stare więc chciał bym żebyście mi doradzili bo ja sie na tym kompletnie nie znam :P i jak już pojadę kupić i zamontować wszystko to nie chce żeby mnie wyrolowali :P

    Skoda Octavia tour 01

    Posiadam z przodu głośniki: JBL GTO 609C 270W

    Radio: PIONEER deh-1500ubg

    Planuje zrobić: Wygłuszenie drzwi (przednich), subwoofer i wzmacniacz pod który również podepnę przednie głośniki.

    Do wydania mam z robocizną 1000-1100 zł

    Tak więc co mógłbym kupić żeby wszystko się fajnie zgrywało słucham głownie hip-hopu ale jak jadę z żona to i disco polo potrafi lecieć :P no i czy macie jakiś zaufany i nie drogi warsztat gdzie robią car audio w Warszawie słyszałem dużo dobrego o Media Centrum coś ktoś o nich wie?

    Komentarz


    • #3
      co byś nie zrobił nie oczekuj super dźwięku w Octavii przy większych prędkościach hałas opon robi swoje.
      Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

      Komentarz


      • #4
        Waśka, opona oponie nie równa :wink:
        Była O1 AGR

        Jest O1FL ALH

        Komentarz


        • #5
          to zalezy, ja mam opony uniroyala rainexpert, wygluszone i wyciszony drzwi czyli mata + pianka, audio z subem i wzmacniaczem + radio alpina cde i jeszcze nie udalo mi sie zagluszyc tego zestawu

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X