Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

które polecilibyscie radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • które polecilibyscie radio

    Proszę bardzo . Człowiek człowiekowi wilkiem ale OCP dla OCP pomocą .
    hivision5

  • #2
    które polecilibyscie radio

    Witam mam zamiar kupić do swojej czeszki radio ,nie jestem zwolennikiem super sprzętu ale coś grac musi ,wiec które polecacie radio:
    Link
    Link
    Link
    tylko ze ten blaupunkt nie ma zielonego podświetlania i tak ostatecznie biorę go pod uwagę ,myślałem również o sony ale jest zbyt głęboki i wystaje bo okta ma mało miejsca ,a musi byc ładnie równiutko
    260 kkm ,nalatane

    Komentarz


    • #3
      Ale ten balaupunkt nie ma chyba wejścia AUX a kenwood ma. I nie będziesz mógł podłączyć sobie np. odtwarzacza MP3 i innych ustrojstw. Pomyśl nad JVC - ostatnio mój kolega kupił sobie za 339 zł radyjko JVC z wejściem USB i AUX

      Komentarz


      • #4
        Dołóż wiecej kasy i kup np:

        Link
        Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
        Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

        Komentarz


        • #5
          meo14, z podanych przez Ciebie to Kenio. miałem tez tego pionierka i byłem zadowolony, wszystko czytał, troche mała gałka regulacji i ciężko było nią kręcić, tak innych wad nie znalazłem.

          Komentarz


          • #6
            meo14, Przed zakupem taż brałem pod uwagę ten model Pionner'a i Kenwood'a. Skończyło się na tym drugim, a to ze względu na wejście AUX i ładne zielone podświetlenia przycisków i gałek, komponujące się z resztą oświetlenia. Jakość dźwięku spoko, tylko ori głośniki nie wyrabiają :wink: :lol: (potrafią zatrzeszczeć).

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X