Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stream

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stream

    Witam
    właśnie dziś kupiłem octavię 1.9 TDI 110Km w sumie to pierwsza skoda i 1 diesel w moim życiu
    wcześniej cordoba gaz..
    pozdrawiam wszystkich

  • #2
    Stream

    pytanie do użytkowników OII ze Streamem czy jadąc szczególnie w mieście macie też szajsowaty odbiór stacji (szumy ,dzwięk mono) i czy jest na to jakaś rada U mnie soft 19.000.Serwis bezradny

    Komentarz


    • #3
      Ja mam soft 25.00.00, odbiór idealny, zero szumów. Radyjko ładnie gra zarówno na radiu jak i na CD i MP3.
      Powiedz żeby zmienili Ci w serwisie opropgramowanie na nowsze.
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #4
        Polecam wyszukiwarke i ten topic:
        Forum - Octavia Club Polska

        Komentarz


        • #5
          Problem w tym ,że streama już mi wymienili ale nadal szajs bo pewno radio ze starych zapasów ze starym softem.Wymieniłem tez antene i nic.Dla samej zasady walcze o zmiane jeszcze raz bo wgrywania niby nowszych wersji oprogamowania NIC nie daje .Z poprzednich postów wynika ,że soft 25.0.0.0 pozbawiony jest tych wad.

          Komentarz


          • #6
            dexter, sprawdź połączenie radia z anteną. U mnie nie łączyło i był słaby odbiór przez to. A same radio możesz sprawdzić poprzez odłączenie anteny i włożenie w to gniazdo drutu o długości np. 1m. Jeżeli odbiór Ci się poprawi tzn że nie łączy w gnieździe antenowym radia.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              dzieki Adamie ,ok chciałbym to sam sprawdzic tylko za nie moge tego klamota wyciągnąc śrubki odkręciłem i dalej nie wiem co....

              Komentarz


              • #8
                dexter, Trzeba zdemontować maskownice panelu. Zdemontujesz ją poprzez ciągnięcie delikatne ręką maskownicy od dołu przy otwartej popielniczce. Maskownica jest na zatrzaski więc delikatnie i stanowczo ciągnąc wyjdzie cała.(tu link jak demontować radio Forum - Octavia Club Polska )
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  Adamie dzieki za info, spróbuje wg Twoich wskazówek moze coś da

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X