Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwrotnica???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zwrotnica???

    MODEL: produkcja grudzień 1997 - rejestracja 1998, hatchback,
    SILNIK: 1.6 AEE - 75 KM + LPG
    UKŁAD DOLOTOWY: kolektor wymieniony na metalowy
    UKŁAD WYDECHOWY: brak katalizatora - wsadzona strumienica
    ELEKTRONIKA: seria
    UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia 5 biegowa, nity w skrzyni zmienione na śruby, sprzęgło po wymianie - sachs
    ZAWIESZENIE: seria - niestety brak możliwości zmiany
    UKŁAD HAMULCOWY: seria
    BODY-KIT: przerobiona z zewnatrz na model po LIFTINGU, miał być zderzak RS ale nigdy nie będzie (ostry zjazd do garażu), przyciemnione szyby, oklejone słupki, białe kierunki boczne, alu felgi
    ŚRODEK: fotele po wymianie - fotel kierwocy i pasażera regulacja góra dół + dodatkowa regulacja oparcia, kanapa tylna z podłokietnikiem, tapicerka taka sama jak boczki, załozony ORI podłokietnik z przodu
    CAR-AUDIO: radio pioneer MP3, głosniki PRZÓD : MAGNAT + orginane tweetery TYŁ: BLAUPUNKT ( w półce) + tweetery w tylnych drzwiach, wygłuszone drzwi przednie i tylne
    MOC: 75KM - ile zdechło tego nie wiem
    PLANY: Zmiana podświetlenia jak VW, oklejenie progów, założenie czujników cofania, zmiana grila na orginalny (jedyną przeszkoda jest brak czasu), planów było dużo niesty część umarła ponieważ zjazd do garażu uniemożliwia pewne sprawy :?
    WYPOSAŻENIE: 4 x elektryczne szyby z domykaniem, elektryczne i ogrzewane lusterka, airbag kierowcy, elektrycznie otwierany wlew paliwa, komputer pokładowy pokazujący spalanie, czas jazdy itd
    ZDJĘCIA: robione rok temu może zbiore sie kiedyś i zrobie nowe (oklejona OCP)
    CHUDY

  • #2
    Zwrotnica???

    Chciałbym zamontować w OI z przodu porządny zestaw midbas+tweeter+zwrotnica. Moje pytanie czy skoro oryginalnie w drzwiach jest już tweeter i jakiśtam średniotonowiec to czy po drodze między nimi a oryginalnym radiem jest już jakaś zwrotnica czy tylko kondensator na tweeterze?

    Komentarz


    • #3
      tylko kondensator !
      Radio: C90r+XDP210EQ
      Kable:Opt,Skyline,50 mm
      Wzm:XES M1+FP 1.800
      Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

      Komentarz


      • #4
        kondensator to też taka mini zwrotnica.

        W skodzie oryginalnie jest podłączenie woofera pod radio pełnym pasmem = bez zwrotki
        twister ma swoją zwrotkę 6db/Oct i jest nią właśnie ten kondensator.

        nic więcej nie ma. idzie jedna wiązka kabli w drzwi, później się rozgałęzia na woofer i twister (a w zasadzie na wyroby woofero i twistero podobne)

        jaki masz szmalec na to kolego?

        Komentarz


        • #5
          kammaj, tylko że tek wyśmiewany kondensator to zwrotnica I rzędu :diabelski_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Ja mam Vify i tez mam kondensator dobierany ale nie jest to cala zwrotnica(gdzie mozna czesto samemu cos poustawiac)
            nowy cSIMC od Aliego
            seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
            Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

            półosie seryjne przebieg 273 tyś

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rafalus
              ale nie jest to cala zwrotnica
              ciekawe kto Ci takich bzdur naopowiadał :diabelski_usmiech
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #8
                Adamu ja mam już zestaw Helix blue II z poprzedniego auta dlatego szmalcu nie będę na razie wydawał. To jeszcze jedno pytanko. Przy okazji montowania wzmacniacza w bagażniku zobaczyłem że do tylnych głośników dochodzą po dwa przewody (4 do każdego) - po co?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez kammaj
                  zobaczyłem że do tylnych głośników dochodzą po dwa przewody (4 do każdego) - po co?
                  po to żeby było większe zużycie miedzi na świecie. wzrost popytu (ceteris paribus) podnosi ceny :diabelski_usmiech

                  jak rozbierzesz drzwi to zobaczysz że do wooferów też idą 4. i tu też nie wiem po co.

                  [ Dodano: Pon 18 Lut, 08 09:00 ]
                  btw. helix blue fajny głośnik

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X