Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co daje naklejka, czyli rabaty specjalnie dla OCP.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co daje naklejka, czyli rabaty specjalnie dla OCP.

    NEOrADEk, spirytu dolej albo czegos mocnego.. :szeroki_usmiech
    TDI 205PS

  • #2
    Co daje naklejka, czyli rabaty specjalnie dla OCP.

    Dzięki aktywności i zaradności naszych forumowiczów możemy pochwalić się coraz większą liczbą rabatów oferowanych specjalnie dla OCP.

    [center:bbf54bde59][/center:bbf54bde59]

    Oferowane są zniżki między innymi na zakup nowych samochodów, przeglądy, części zamienne, opony, caraudio, chiptuning, itd.
    Zestawienie ofert z rabatami znajduje się tu:
    Forum - Octavia Club Polska

    Zasady przyznawania i wysokość rabatów ustalana jest przez oferujące je firmy i osoby, o czym staramy się informować na bieżąco na forum w dziale Giełda.
    Z reguły, do korzystania z rabatu uprawnia posiadanie naklejki klubowej OCP na samochodzie.
    Jej wzór w postaci pliku do wycięcia na ploterze można pobrać stąd:
    Forum - Octavia Club Polska

    Jednocześnie zachęcamy wszystkich forumowiczów do negocjowania kolejnych rabatów w imieniu OCP w swoich ASO, zaprzyjaźnionych warsztatach, sklepach motoryzacyjnych, itd. i informowanie o tym w dziale Giełda.
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      W poniedziałek bylem w ASO w Zakręcie i panowie w serwisie kolejny raz nic nie słyszeli o żadnym OCP i rabatach
      Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
      Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mirus
        W poniedziałek bylem w ASO w Zakręcie i panowie w serwisie kolejny raz nic nie słyszeli o żadnym OCP i rabatach
        A czytales co odpisywal Ci Martinez kilka miesiecy temu? :?

        Zamieszczone przez Martinez
        a kogo pytałeś? Bo rabaty są na serwis (prawa strona salonu), a nie na części kupowane w sklepie (lewa strona salonu). Oczywiście jeżeli w serwisie kupisz jakąś część to będzie na nią rabat.

        Poza tym możliwe że jeszcze nie wszyscy są o tym poinformowani. Już dzwoniłem do Sinclanu i zaraz wszyscy powinni o tym wiedzieć. Jeżeli jednak komuś się zdarzy że nie będą chcieli dać rabatu to proszę o kontakt z Robertem Jankowskim 0-605 422 934 z Sinclana, lub po prostu spytać się czy jest w salonie.

        Także reasumując rabat jest na serwis i wszystko z tym związane. Jeżeli ktoś chce kupić spoiler w sklepie to rabatu nie będzie.
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mirus
          W poniedziałek bylem w ASO w Zakręcie i panowie w serwisie kolejny raz nic nie słyszeli o żadnym OCP i rabatach
          To sie wola kierownika :!:
          Tyle juz ludzi do nich jezdzi i nie moga zapamietac? :evil:
          Przeciez nawet w systemie maja wbite.
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Purchawa
            To sie wola kierownika :!:
            Tyle juz ludzi do nich jezdzi i nie moga zapamietac? :evil:
            Przeciez nawet w systemie maja wbite.
            Chciałem gadać z kierownikiem, ale byłem koło 18 i już nie było kierownika
            Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
            Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

            Komentarz


            • #7
              Widze że nadal zdarzają się problemy - swoją drogą mirus - masz naklejke?

              Purchawa, czy mozliwe jest przygotowanie naklejki dla salonu? Coś w rodzaju mini reklamy - naklejki którą będzie można przykleić gdzieś w salonie żeby każdy niekumaty pracownik wreszcie zapamiętał.

              Swoją drogą mirus - napradwe chyba tylko Ty masz problemy z uzyskaniem rabatu, naprawde nie wiem o co chodzi.
              Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
              teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
              czarna AR 156 1.8 T.Spark

              Komentarz


              • #8
                He he, też to zauważyłem i jest to dla mnie dziwne. Co prawda obsługiwał mnie stazysta, ale to niczego nie usprawiedliwia.

                Naklejke oczywiscie mam
                Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
                Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

                Komentarz


                • #9
                  proponuje naklejke tego typu
                  tutaj serwisuje
                  OCP
                  Octavia Club Polska
                  czy cos w tym stylu

                  Komentarz


                  • #10
                    albo


                    ZAKLAD PRZYJAZNY
                    dla O C P
                    octawia club polska
                    SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                    Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                    Komentarz


                    • #11
                      Bardzo jestem ciekaw, kto zaprojektuje te naklejki, wykona, zaplaci za nie i rozwiezie po firmach dajacych rabat.

                      Czekam na chetnych. :P
                      k
                      TDI 205PS

                      Komentarz


                      • #12
                        projekt moze byc wspolny
                        ja wytne dla firmy w ktorej rabat zalatwilem i poniose koszty tego
                        na wiecej mnie obecnie nie stac
                        ale na tyle mysle ze bez problemu
                        a plus bedzie taki ze tam gdzie zobaczysz logo bedziesz wiedzial ze majac znaczek mozesz walczyc bo ktos cos zalatwil (nie wszedzie ludzie chodza ogladac samochody)
                        SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                        Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez howard7
                          projekt moze byc wspolny
                          Wlasnie o to chodzi... o to chodzi... :wink:
                          Jak ma byc wspolny to znaczy, ze skonczy sie pewnie jedynie na pomysle.

                          Zamieszczone przez howard7
                          ja wytne dla firmy w ktorej rabat zalatwilem i poniose koszty tego
                          na wiecej mnie obecnie nie stac
                          ale na tyle mysle ze bez problemu
                          Brawo. k
                          Ktos jeszcze?

                          Zamieszczone przez howard7
                          a plus bedzie taki ze tam gdzie zobaczysz logo bedziesz wiedzial ze majac znaczek mozesz walczyc bo ktos cos zalatwil (nie wszedzie ludzie chodza ogladac samochody)
                          Pytanie tylko czy ktos bedzie chcial to gdzies powiesic czy tam nakleic.

                          Z drugiej strony musimy zdac sobie sprawe, ze nikt nam laski nie robi, ze daje rabaty.
                          Wiec gimanstykowanie sie z tematem jakis naklejek, wydaje mi sie, ze jest zbedna strata czasu i energii.

                          Jesli juz to mozna zrobic to tak, ze ktos kto zalatwia rabat w danym miejscu niech poprosi o pisemko, ze firma taka i taka daje rabat taki i taki na to i na to dla klubu OCP. Niech sie pod tym podpiszą i przystawią pieczatke.
                          Wtedy bedziemy mogli wrzucic skan na forum i kazdy bedzie mogl go sobie wydrukowac i jechac z nim na przeglad czy cos tam...

                          Choc jak znam zycie, to bedzie ciezko takie pisemko uzyskac - zwlaszcza w wiekszych firmach... :lol:
                          Ale mozna sprobowac...

                          [ Dodano: Nie Lis 27, 2005 1:19 am ]
                          Zreszta nie wiem czy to w ogole ma sens takie utrudnianie wszystkim zycia - jak widac problem dotyczy na razie tylko jednego uzytkownika.
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #14
                            wydaje mi sie ze latwiej kogos przekonac by byl "przyjazny klubowi" niz produkowal pisemko
                            a co do projektu to ja juz was przypilnuje zeby nie zakonczylo sie na gadaniu i ty mikrus jako pierwszy proponujesz jaki powinien byc tekst
                            SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
                            Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez howard7
                              wydaje mi sie ze latwiej kogos przekonac by byl "przyjazny klubowi" niz produkowal pisemko
                              Rownie dobrze ktos moze Cie tez wysmiac jak poprosisz go, zeby gdzies nakleil cos takiego, albo stwierdzi, ze to nie on, ze to szef musi zobaczyc, itd...
                              I naklejka wyladuje w koszu.

                              Uwazam tez, ze "przyjazny klubowi" to moze byc ktos, kto jest godny zaufania. Na zaufanie trzeba zapracowac.
                              To, ze ktos daje rabat zasluguje na jakies uznanie, ale nie przesadzalbym z wylewnoscią takiego tekstu.
                              To nie powinna byc imho rekomendacja tylko informacja.
                              Jesli juz, to tekst djczas-a jest imho okej.

                              Zamieszczone przez howard7
                              a co do projektu to ja juz was przypilnuje zeby nie zakonczylo sie na gadaniu i ty mikrus jako pierwszy proponujesz jaki powinien byc tekst
                              Brzydko mowiac ja to wbijam. Nie lubie sobie niepotrzebnie utrudniac zycia - wrecz przeciwnie... :wink:
                              Sorx - nie chce nikogo urazic (szczerze), ale nie rozumiem jak mozna miec problem z wyegzekwowaniem przyznanego rabatu. Na forum sa podane dokladne dane, lacznie z namiarami na konkrente osoby z ktorymi byly prowadzone ustalenia, wystraczy powolac sie na nie, albo przedzwonic - cokolwiek. Mozna tez umawiajac sie np. na przeglad wspomniec zawczasu o rabacie dla OCP i jesli juz wtedy napotkamy na opor, to mamy czas i mozliwosc, zeby to wyjasnic.
                              Sorry, ale jesli ktos nie potrafi sobie poradzic w najprostszych sprawach, to ja nie zamierzam latac teraz z jakimis naklejkami, zeby wszystko bylo podane na tacy.

                              Ale jesli ktos ma ochote, to prosze bardzo... k
                              TDI 205PS

                              Komentarz


                              • #16
                                Naklejke dla krakowa i okolic moge zrobić ja wspólnie z Lukym i pokryje koszty zrobienia kilku takich naklejek

                                ale tu nasuwa ies też inna myśł jesli my naklejimy nasze naklejki to firmy dające nam rabat bedą chciały sie jakoś wyróżnić na stronie
                                może zrobić taki topić lub w inny sposób wyróznić reklame tych firm na naszej stronie i forum
                                gdzie było by umieszczone link do strony firmy i opis działalności

                                Komentarz


                                • #17
                                  Sluchajcie - ja sie na forum zapisalem, nie po to zeby dostawac rabaty. Jest rabat OK, nie ma tez OK, bo wazne zeby ludzie na forum byli przyjazni i chcieli na zjazdy jezdzic itd. Naklejka miala wyrozniac nas posrod tlumu skod jezdzacych po ulicach, zeby moc sie poznawac na ulicy itd.

                                  Stad jak ktos zalatwia rabat i ta firma chce go przestrzagac to OK, ale jak robia laske to nie nalezy sie nazucac, tylko pojechac sobie do innych. Nie chca zarobic to niech spadaja na drzewo. Sprawe takiego rabatu kierownik stacji zalatwia mowiac pracownikom na jakims zebraniu lub indywidualnie i ewentualnie umieszcza karteczke na jakis czas i zaraz wszyscy wiedza.

                                  Chyba ze specjalnie rzna glupa, ze nic nie wiedzieli i kaze im kombinowac i zaslania sie ze on by dal jakby byl w pracy itp. Jak moj ociec kupuje towar po roznych firmach, to mowi, ze ma rabacik, a gosc ma zeszyt i albo sprawdza w nim jaka firma ma jaki rabat, albo na slowo wierzy pytajac sie ojca ile ma tego rabatu przyznanego przez szefa firmy.

                                  Nierozumiem ze jedni moga i chca, a drudzy w glupa leca :evil:

                                  PS. Dalej nie mam naklejki, bo sie skonczyly u Purchawy, a zrobienia jednej z pliku udostepnionego na forum, w drukarni nie chca sie podjac :x
                                  Była O1 jest F2.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    PS. Dalej nie mam naklejki, bo sie skonczyly u Purchawy, a zrobienia jednej z pliku udostepnionego na forum, w drukarni nie chca sie podjac
                                    Uszy do góry za kilka dni bedzie na forum dostępna naklejka w formacie cdr gotowa do wycięcia, a póki co jak ktoś jest chętny to pisać do mnie na prv to wyśle (od razu podajcie kolor naklejki i adres do wysyłki) k
                                    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Z reguły, do korzystania z rabatu uprawnia posiadanie naklejki klubowej OCP na samochodzie.
                                      Jej wzór w postaci pliku do wycięcia na ploterze można pobrać stąd:
                                      Forum - Octavia Club Polska
                                      Czy moge prosic o wzor naklejki na autko tylko zamienione na krzywe bo nie mam czcionki i zamienia mi na Ariala a to przeciez nie to samo

                                      Pozdr
                                      Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Forum - Octavia Club Polska
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          A ja dzisiaj dostalem naklejeczke :szeroki_usmiech To bedzie najfajniejszy i jedyny tuning mojego autka

                                          luky8, Wielkie dzieki k
                                          Była O1 jest F2.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Czy moge prosic o wzor naklejki na autko tylko zamienione na krzywe bo nie mam czcionki i zamienia mi na Ariala a to przeciez nie to samo
                                            Już jest poprawiona wersja k
                                            Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Naklejki dla zaprzyjażnionych ...

                                              OCP
                                              "My lubimy ich
                                              Oni lubią nas"
                                              =LokuS=

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Lokus55, ale żeś pojechł... Nie odgrzałeś kotleta tylko raczej wykopałeś kompletnego trupa ( 9 Grudzień 2005 ) !!!
                                                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X