Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II wygrywa w plebiscycie "Auto Trophy 2005"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II wygrywa w plebiscycie "Auto Trophy 2005"

    Normy Euro4 spenia na razie tylko 2.0 16v TDi 140 PS !! i to by było na tyle wszystkie pozostałe 1,9 to kopciuchy :szeroki_usmiech
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Octavia II wygrywa w plebiscycie "Auto Trophy 2005&quot

    Nowa ©koda Octavia zdobyła tytuł najlepszego zagranicznego samochodu w Niemczech. Ten model ©kody został zwycięzcą plebiscytu „Auto Trophy 2005” w kategorii „najlepsze auto z importu” na tym najbardziej wymagającym w Europie rynku motoryzacyjnym.

    Nagroda „Auto Trophy” jest przyznawana corocznie przez prestiżowy motoryzacyjny magazyn „Auto Zeitung”. W tym roku, ponad 90 700 czytelników pisma należącego do wydawnictwa Bauer wybierało najlepsze samochody pośród 372 rodzimych i zagranicznych marek.

    Nowa ©koda Octavia reprezentuje drugą generację popularnego modelu ©kody, który miał swoja premierę w 1996 r. Auto, od wejścia na rynek wiosną 2004 r., otrzymało wiele międzynarodowych wyróżnień. Nowa generacja ©kody Octavia została uznana samochodem roku nie tylko w Czechach, ale także w Bułgarii, w Bośni i Hercegowinie, w Finlandii, na Litwie, w Serbii i Czarnogórze, na Ukrainie oraz w Wielkiej Brytanii. Poza tym Nową ©kodę Octavia nagrodzono prestiżową „Złotą Kierownicą” i uznano „Najpiękniejszym Samochodem Świata” – tytuł ten w listopadzie 2004 r. przyznało ©kodzie jury złożone ze znanych architektów, krytyków i artystów (konkurs odbywa się w Mediolanie). W Czechach ogłoszono Nową ©kodę Octavia „Najpiękniejszym Samochodem 2005 Roku” i przyznano „Narodową Nagrodę Wzornictwa”. W Anglii auto zdobyło tytuł „Rodzinnego Samochodu Roku 2005”. Po zajęciu pierwszego miejsca w czeskim plebiscycie „Auto 1”, Nowa ©koda Octavia była druga w europejskim finale tego prestiżowego konkursu, z łatwością zwyciężając w kategorii ocenianej przez inżynierów i techników.

    1 listopada 2005 r. Nowa ©koda Octavia została jubileuszowym, pięciomilionowym autem, które zjechało z taśm montażowych ©kody od czasu przejęcia marki przez Grupę Volkswagena w 1991 r. Od premiery w 1996 r. wyprodukowano ponad 1 350 000 sztuk pierwszej i drugiej generacji ©kody Octavia, co stawia ten model pośród najważniejszych aut w ponad 100 letniej historii marki ©koda.

    [skoda.pl]
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Hmm...

      ...Ale słodzą :szeroki_usmiech Ale fakt faktem - jak dla mnie pod względem stylistycznym i na zewnątrz i wewnątrz Nowa Octavia to mistrzostwo świata. Żadnych wynalazków czy udziwnień, kierownica kręci się cała (wraz ze środkiem), zegary są na wprost wzroku kierowcy, łatwo zgadnąć gdzie auto ma przód a gdzie tył. Mnie to baaaardzo odpowiada k
      Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
      Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

      Komentarz


      • #4
        Według mnie Octavia bardzo masywnie wygląda tak jak Volvo tylko mi się nie podoba że tył tak troche uniesiony wysoko jest ale w porównaniu z megane 5 drzwiowym picasso
        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

        Jest O1 1.6 BFQ

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Ziomal
          (...) tylko mi się nie podoba że tył tak troche uniesiony wysoko jest ale w porównaniu z megane 5 drzwiowym picasso
          Doszliśmy z moją ślubną do wniosku, że nasza "brunetka" dzięki temu nieco podniesionemu tyłowi robi takie fajne niby-terenowe ( :?: ) wrażenie k
          Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
          Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

          Komentarz


          • #6
            tylko mi się nie podoba że tył tak troche uniesiony wysoko jest
            popieram,jesl chodzi o combi to moja tez wyglada jakby miała zaraz podskoczyc :-)
            ale nie o tym dyskusja.Skoda podbija swiat coraz bardziej,nalezy sie to jej k
            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

            Komentarz


            • #7
              Ja tylko mam nadzieję że po zakończeniu produkcji O1 obniżą cenę O2 ,jak nie to skoda spadnie z rankingu sprzedaży na razie jest na 1 miejscu , chociaż O1 w roku 2005 chyba czy 2004 była najczęstszym kupowanym samochodem z silnikiem diesla .
              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

              Jest O1 1.6 BFQ

              Komentarz


              • #8
                Tyle tylko, ze rankingi nakrecaja Fabie 1.2HTTP LPG dla firm, a nie Octavie I czy II lub SuperBy. Fakt sprzedaz spadnie, ale to nie bedzie jakis kryzys
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Tyle tylko, ze rankingi nakrecaja Fabie 1.2HTTP LPG dla firm
                  prawda,prawda ostatnio jak byłem na przegladzie w ASO to pewna firma reprezentujaca gumowe zabawki dla dorosłych :-) obierała 6 sztuk
                  -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                  Komentarz


                  • #10
                    Ciekawe jak taka fabia jeździ z takim silnikiem :wink:
                    Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                    Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                    Jest O1 1.6 BFQ

                    Komentarz


                    • #11
                      pewnie sie naraze ale mi sie O2 nie podoba. W tej chwili sie juz troche opatrzylem co prawda ale.... wersja limo jest ok, natomiast kombi do bani.... Wlasnie fakt ze teraz przypomina bardziej Volvo nie Passata mi nie odpowiada. Jestem konserwatysta jesli chodzi o te sprawy.... Natomiast co do srodka to zgadzam sie z Wami calym swoim jestestwem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie każdemu musi się podobać Takie samo mam zdanie podobne do Volvo , a po za tym to nie ma być podobne do Paska . Każde pismo motoryzacyjne zalicza Octavię do innego segmentu.
                        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                        Jest O1 1.6 BFQ

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X