Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy zakład montażowy ©koda Auto w Rosji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy zakład montażowy ©koda Auto w Rosji

    1.8T
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Nowy zakład montażowy ©koda Auto w Rosji

    ©koda Auto i Volkswagen zadecydowały o rozpoczęciu budowy kolejnego zakładu montażowego za granicą. Zlokalizowany on będzie w Rosji, w mieście Stupin niedaleko Moskwy. W nowym zakładzie planuje się budowę minimum 25 tys. aut jednego modelu, prawdopodobnie będzie to ©koda Octavia. Rozpoczęcie produkcji samochodów ©koda w Rosji, planowane jest na początek 2008 roku i jak zapewniają przedstawiciele koncernu, nie będzie miało żadnego wpływu na zatrudnienie pracowników w innych fabrykach ©koda Auto.

    Zakład w Rosji jest kolejnym zagranicznym zakładem ©koda Auto. Dotychczas, oprócz Czech i Słowacji, ©kody montowane są w Bośni i Hercegowinie, na Ukrainie i w Indiach. W 2007 roku ruszy także fabryka w Chinach.

    [skoda.pl]

    co wy na to? ja tam ciesze sie, ze mam octe jeszcze z Mladej Boleslavii
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Re: Nowy zakład montażowy ©koda Auto w Rosji

      Zamieszczone przez szkoda
      co wy na to? ja tam ciesze sie, ze mam octe jeszcze z Mladej Boleslavii
      Wydaje mi sie, ze do nas dalej beda z Czech, a nowa fabryka zasili bardziej wschodni rynek.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Volkswagen bliski umowy o budowie fabryki w Rosji

        Pod koniec marca koncern Volkswagen może ewentualnie podpisać umowę inwestycyjną, która przewiduje budowę montowni samochodów w Rosji - dowiedziała się agencja informacyjna Prime-Tass, powołując się na wypowiedź przedstawiciela rosyjskiego ministerstwa rozwoju gospodarczego i handlu.
        Wcześniej dowiedziano się, że zakład ma zostać zlokalizowany w miejscowości Stupino, położonej w Obwodzie Moskiewskim. W ciągu pięciu lat fabryka osiągnąć ma pełne moce produkcyjne na poziomie 250 tys. aut.

        Na początku zakłady mają dostarczać egzemplarze modelu Skoda Octavia, a w późniejszym czasie - również VW Golfa.
        [samar.pl]
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X