Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Roomster - rekordowa liczba odwiedzin na stronie Skoda Auto

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Roomster - rekordowa liczba odwiedzin na stronie Skoda Auto

    No właśnie. Zauważyłem dzisiaj jadąc wieczorem, że oświetlenie po prawej stronie drogi jest jakieś do d... Niby jest, ale jakby go nie było. Zjechałem na bok, oglądam jak reflektory świecą (na światłach mijania). Prawy reflektor wyraźnie oślepia, gdy stanę na wprost auta. Po przyjeździe pod blok wykorzystałem garaże, podjechałem blisko drzwi garażowych, zarzuciłem światła na ścianę i oczom moim ukazało się, że lewy refletor ma bardzo wyraźnie zaznaczoną linię światło/cień, natomiast prawy - nic z tych rzeczy. Po prostu na ścianie widać kręgi, kręgi, kręgi... Wygląda na to, że coś ewidentnie padło. Po tym, jak mi wymieniono reflektor lewy miesiąc po zakupie (bo też według serwisu padł i świecił nie bardzo) nic mnie nie zdziwi... Miał ktoś coś takiego z reflektorami?
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Roomster - rekordowa liczba odwiedzin na stronie Skoda Auto

    W tym samym czasie gdy Skoda Roomster debiutowała na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej w Genewie (po południu 28 lutego), również na stronach internetowych należących do Skoda Auto oraz importerów aut tej marki w poszczególnych krajach, w tym na oficjalnym serwisie Skoda Auto Polska, pojawiła się prezentacja najnowszego modelu Skody.

    Na internautów odwiedzających serwisy Škoda Auto a.s. | The International Website i Škoda Polska - upusty, zobacz modele, akcesoria, finansowanie czeka wiele ciekawych rozwiązań. Mogą obracać Skodę Roomster o 360 stopni, oglądać auto pod różnymi kątami, otwierać drzwi (łącznie z tylnymi, piątymi drzwiami) oraz zobaczyć i sprawdzić jak działa system tylnej kanapy VarioFlex. Można też „zająć miejsce” w wirtualnym wnętrzu najnowszego modelu Skody, włączyć zewnętrzne światła i dowiedzieć się na czym polega działanie lamp „podążających” za kierunkiem jazdy samochodu. Dodatkowo polscy internauci mają możliwość obejrzenia filmu oraz fotorelacji z premiery samochodu na międzynarodowej wystawie w Genewie.

    Poza galerią zdjęć Roomstera oraz szczegółowymi informacjami na temat samochodu, internetowa prezentacja umożliwia zainstalowanie na komputerze jednej z kilku rodzajów tapet (m.in. w formacie 1600x1200 px), a także obejrzenie i pobranie pliku video przedstawiającego pojazd. W dniu, w którym Skoda Roomster trafi do sprzedaży, internetowa prezentacja modelu zostanie uzupełniona o cenniki, szczegółową specyfikację wyposażenia i dane techniczne, a także zostanie połączona z konfiguratorem aut dostępnym na stronach Skody.

    Przez pierwsze 24 godziny od pojawienia się prezentacji w Internecie, stronę Skody odwiedziło 46 260 osób. W porównaniu do średniej liczby wejść na tę witrynę, licząc od początku bieżącego roku, oznaczało to 40% wzrost odwiedzin oficjalnego serwisu marki. Także na stronie Škoda Polska - upusty, zobacz modele, akcesoria, finansowanie zanotowano wzmożony ruch. W porównaniu do średniej liczby odwiedzin oficjalnego serwisu Skoda Auto Polska od początku roku dało to wzrost na poziomie 45%.

    Pokazuje to jak ważnym źródłem informacji o nowościach w ofercie Skody jest Internet. Możliwości tego medium pozwalają zaprezentować samochód w atrakcyjny i szczegółowy sposób.
    [samar.pl]
    Załączone pliki
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Poczekajmy za znajdzie sie w salonach to sie przekonamy. IMO to bedzie popyti moze nawet dosc duzy na to autko :diabelski_usmiech
      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        szkoda, marketingowy belkot zachowaj dla siebie tytaj piszesz do profesjonalistow !! ja napewno nie kupil bym auta od Ciebie. No chyba, ze to cytujesz !! ale na nastepny raz zaznacz cytacje !!
        www.leonclub.pl

        Leon FR/ARL + powered by CompSport

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Tonny S
          szkoda, marketingowy belkot zachowaj dla siebie tytaj piszesz do profesjonalistow !! ja napewno nie kupil bym auta od Ciebie. No chyba, ze to cytujesz !! ale na nastepny raz zaznacz cytacje !!
          :rofl
          drogi profesjonalisto, jezeli jeszcze nie zorientowales sie w ukladzie forum, w tym w sposobie przedstawiania takich czy innych newsow to bardzo prosze cie o powstrzymywanie sie od temu podobnych idiotycznych, nic nie wnoszacych komentarzy.
          chyba tylko tyle...
          czytaj dokladnie i generalnie sie orientuj.
          w kazdym razie nie odpisuj juz tutaj, w razie czego PW gdybys jeszcze czegos nie rozumial.
          pzdr!
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #6
            szkoda, nie zmienia to jednak faktu, ze jest to nadal marketingowy belkot.

            I takie texty zachowaj dla siebie - forum jest otwarte i kazdy moze sie wypowiedziec, moze faktycznie bylem nie zorientowany, ze to idzie w newsy i jest to kopia [samar.pl] - zaznaczcie sobie opcje by w temacie byla nazwa podforum na jakim temat jest umieszczony a ty drogi kolego szkoda, nie fisiuj.
            www.leonclub.pl

            Leon FR/ARL + powered by CompSport

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Tonny S
              a ty drogi kolego szkoda, nie fisiuj.
              Tonny moglbys sobie darowac takie komentarze pod adresem Szkody, jesli nie zakąsałes, ze chodzi o newsa przekopiowanego z innego zrodla (co zreszta jest zaznaczone w pierwszym poscie), bo to chyba nie jego wina. :roll:

              Swoja droga, rzeczywiscie na tym podforum jako jedynym, nie pokazuje sie w nawigacji, w jakim dziale sie znajdujemy.
              Poprosze adminow, zeby to zmienili.
              TDI 205PS

              Komentarz


              • #8
                MiKruS, spoko nie ma problemu - moja wina nie doczytalem / admin moze usunac moje posty.
                www.leonclub.pl

                Leon FR/ARL + powered by CompSport

                Komentarz


                • #9
                  Generalnie jest to forum news, ktore ukazaja sie na naszej glownej stronie:
                  Forum - Octavia Club Polska

                  Wiec Szkodzie naleza sie przeprosiny. :?

                  Po za tym zeby wejsc w ten dzial trzeba to zrobic albo ze strony glownej i wtedy jest chyba widoczne co to za post, albo z glownego forum i wtedy jeszcze lepiej widac opis - Forum News i co sie w tym podforum znajduje. :?

                  No chyba jeszcze takiego przypadku nie mielismy, zeby ktos kogos zjebal za marketingowego newsa. :roll: :lol:
                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                  STOP ECO-TERRORISM!

                  Komentarz


                  • #10
                    A nawet żeby zjebał i się jeszcze upierał - już widzę jak Szkodzie oczy wychodził :wink: bo mnie troszkię wyszły - LOL

                    Komentarz


                    • #11
                      Popier... mi sie i tyle - kazdemu moze sie zdarzyc.

                      szkoda, sorry.

                      Zbędne komentarze nie sa juz chyba potrzebne.

                      Purchawa, jak sie otwiera wszystkie nie przeczytane na raz to tak bywa.
                      www.leonclub.pl

                      Leon FR/ARL + powered by CompSport

                      Komentarz


                      • #12
                        OK, wszystko wyjasnione.
                        Mam nadzieje, ze Szkoda przeprosiny przyjmie.
                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                        STOP ECO-TERRORISM!

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Purchawa
                          OK, wszystko wyjasnione.
                          Mam nadzieje, ze Szkoda przeprosiny przyjmie.
                          jasne, gorszy dzien zdarza sie kazdemu :szeroki_usmiech
                          spox Tonny S
                          saport techniczny baj DGW
                          była BKD+DSG '05 120kkm
                          była BXE '08 190kkm
                          no i nie ma :-)

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X