Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przybysz86, też miałem obiekcje... Ale mam doświadczenie po volvo w jasnym wnętrzu i kuriozalne jest to, że łatwiej je utrzymać w czystości. Na plastikach nie widać tak rys, na dywanikach jasnych nie widać tak piachu, a fotele raz na sezon się przepierze i jest git. Przynajmniej trochę życia trafia do tego dość smutnego wnętrza . Nie mniej jednak dzieciom już od kilku tygodni powtarzam, że jak będzie nowe auto, to mają się trzymać na baczności ze swoimi "czyściutkimi" bucikami

    @ruwaldo, to może showroom powinien się podzielić na Hall of fame i Hall of shame, gdzie do drugiego będą trafiały O3 Fl
    Teraz to się zaczynam zastanawiać czy się pakować do showroom 'u jak już odbiorę auto w przyszłym tygodniu :confused:

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

    Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

    Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

    Komentarz


    • Pójdziesz na mięso armatnie
      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

      Komentarz


      • Nie łam się i pokazuj. Na pewno wszystkie O III po FL zostaną dobrze przyjęte. Gdzie ma być ich miejsce, jak nie na OCP?!!!
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • A ja Wam powiem, że jak widziałem O3 i O3FL stojące obok siebie to chyba wybrał bym O3FL.
          Nawet miałem szczęście bo ktoś zamówił w tym samym kolorze i na tych samych felgach co moja będzie i wyglądała naprawdę ładnie

          Bałem się, że będzie tragedia ale nawet w zwykłym ambition bez full LEDów i na 16" wygląda nieźle.

          Komentarz


          • FL jest inna. To jej największa zaleta. Ja cały czas nie wiem czy ten przód jest ładny. Niby mi się podoba... Tylko nie wiem czy dlatego, że tak rzeczywiście jest czy dlatego, że takim będę jeździł i nikt mnie do tego nie przymuszał.

            Taka mała ciekawostka. Stały obok siebie 2 bardzo podobne sztuki - moja i jakaś inna. Ta sama felga, ten sam rozmiar opony, u mnie hankook, a tam dunlop sport maxx. Sport maxxy miałem na poprzednim aucie i się super trzymały (tylko znikały w momencie), więc się zasmuciłem, że mam hankook. Teraz czytam opinie i zaczynam mieć większą nadzieję, że na tych też będzie ok.

            Nadal mnie zastanawia skąd różnica... Na razie wpadłem na pomysł, że może wynika ona z obecności koła zapasowego. Ja nie zamawiałem, a te hankooki są ponoć run flat. Może w tej drugiej jest koło zapasowe i stąd dunlop, który nie jest RF...

            Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

            Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

            Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

            Komentarz


            • ja wziąłem zapas więc może będą Dunlopy - szczególnie, że widziałem inną 1.8 TSI (co prawda wersję przed FL) i właśnie takie miała na 17".
              Za to 2.0 TDI 4x4 miała Bridgestone turanza (czyli nie run flaty) ale nie wiem czy tamten miał zapas czy nie - za to był w identycznym konfigu zewnętrznym jak ten na który ja czekam.

              EDIT: opona jednak rzecz nabyta - wole dojazdowke miec od szpreja

              Komentarz


              • Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                przybysz86, też miałem obiekcje... Ale mam doświadczenie po volvo w jasnym wnętrzu i kuriozalne jest to, że łatwiej je utrzymać w czystości. Na plastikach nie widać tak rys, na dywanikach jasnych nie widać tak piachu, a fotele raz na sezon się przepierze i jest git. Przynajmniej trochę życia trafia do tego dość smutnego wnętrza . Nie mniej jednak dzieciom już od kilku tygodni powtarzam, że jak będzie nowe auto, to mają się trzymać na baczności ze swoimi "czyściutkimi" bucikami

                @ruwaldo, to może showroom powinien się podzielić na Hall of fame i Hall of shame, gdzie do drugiego będą trafiały O3 Fl
                Teraz to się zaczynam zastanawiać czy się pakować do showroom 'u jak już odbiorę auto w przyszłym tygodniu :confused:

                Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                Nie będziesz sam. Moja się wyprodukowała i czekam na odbiór

                Komentarz


                • Jak długo czekaliście na samochód?

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Wocek84 Zobacz wpis
                    Jak długo czekaliście na samochód?
                    Zamawiany jeszcze w grudniu. Pierwotny termin produkcji z 6 tygodnia przesunął się na 9. Teraz czekam na przyjazd do salonu

                    Komentarz


                    • Dzięki za informację, znaczy się że jeszcze dłuuugo poczekam.

                      Komentarz


                      • Moja zamawiana była 28.12. 1.8 tsi.

                        Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                        Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                        Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Wocek84 Zobacz wpis
                          Jak długo czekaliście na samochód?
                          wszyskto zalezy od silnika. Ja teraz zamiawiam 1.8 TSI i diler powiedzial 2 miesiace. Ale np jak bym chcial 1.4 TSI to bylo by to 3-4 miechy

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis

                            wszyskto zalezy od silnika. Ja teraz zamiawiam 1.8 TSI i diler powiedzial 2 miesiace. Ale np jak bym chcial 1.4 TSI to bylo by to 3-4 miechy
                            To mnie nie pocieszyłeś, zamawiałem 1.4 TSI.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                              FL jest inna. To jej największa zaleta. Ja cały czas nie wiem czy ten przód jest ładny. Niby mi się podoba... Tylko nie wiem czy dlatego, że tak rzeczywiście jest czy dlatego, że takim będę jeździł i nikt mnie do tego nie przymuszał.

                              Taka mała ciekawostka. Stały obok siebie 2 bardzo podobne sztuki - moja i jakaś inna. Ta sama felga, ten sam rozmiar opony, u mnie hankook, a tam dunlop sport maxx. Sport maxxy miałem na poprzednim aucie i się super trzymały (tylko znikały w momencie), więc się zasmuciłem, że mam hankook. Teraz czytam opinie i zaczynam mieć większą nadzieję, że na tych też będzie ok.

                              Nadal mnie zastanawia skąd różnica... Na razie wpadłem na pomysł, że może wynika ona z obecności koła zapasowego. Ja nie zamawiałem, a te hankooki są ponoć run flat. Może w tej drugiej jest koło zapasowe i stąd dunlop, który nie jest RF...

                              Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                              Jaki masz rozmiar opony?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Wocek84 Zobacz wpis

                                To mnie nie pocieszyłeś, zamawiałem 1.4 TSI.
                                tak to jest jak kupujesz najpopularniejszy wariant
                                Ale jak chcesz wiedzieć ile poczekasz do diler powinien mieć takie informacje włącznie z jakimś tam statusem mówiącym czy auto już jest w produkcji, etc.

                                Komentarz


                                • Ostatnio jak byłem to mówił że jest na 22 tydzień ale może się przyspieszyć, w poniedziałek podjadę to się dowiem.

                                  Komentarz


                                  • other_exception - u mnie są 225/45/17


                                    Z tymi datami produkcji to tam niezła lambada jest. Moja najpierw była na 10 tydzień planowana, potem 12, a ostatecznie zeszła z linii w tygodniu 9.

                                    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                                    Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                                    Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                                    Komentarz


                                    • ja wstępny termin mam na pierwszy tydzień czerwca - dziś umowa podpisana.

                                      Komentarz


                                      • Ło matko... Pełne 3 miechy. Nie zazdroszczę. Ja po dwóch miesiącach już z siebie wychodzę. Co to za czasy... Bieda taka, że miesiącami się na auto czeka. I to praktycznie wszędzie.

                                        Z drugiej strony, to dobrze, że Kodiaqa nie zamawiałeś, bo mógłbyś się 3 rozmyślić i dalej by go nie było

                                        Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                                        Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                                        Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                                        Komentarz


                                        • tia - jak byłem w salonie gość pytał o Kodiaqa - powiedzieli mu, że optymistycznie listopad

                                          Komentarz


                                          • No ja zamówiłem w 3 tygodniu odbiór niby w 20
                                            No ale widzę że to i tak nie jest źle w porównaniu z misiem
                                            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                            Komentarz


                                            • u mnie wstępnie mowa była o 2 miesiącach ale jest 3. Zastanawiam się czy tutaj coś ma do powiedzenia fakt, że uparłem się na tylne "TOP LEDy". W ogóle na początku 4 spytanych dilerów nawet nie wiedziało, że można zamówić opcjonalne inne tylne lampy a polski konfiguracja nawet nie daje takiej opcji.
                                              Musiałem z jednym z nich usiąść i w końcu w jego systemie zamówienia znaleźliśmy jaki to cholerstwo ma kod konfiguracyjny

                                              Komentarz


                                              • przybysz86
                                                ​​​​​​​Co to są te TOP LEDy?
                                                Ostatnio edytowany przez other_exception; 43470.

                                                Komentarz


                                                • other_exception normalne tylne swiatla wygladaja jak O3 pre-FL z LEDami.
                                                  Natomiast to co widzisz na wszelkich materialach promocyjnych z tymi dwoma malutkimi prostakatnymi lustereczkami to cos co sie zaleznie od kraju nazywa "high LED" (UK), "top LED" (SK/CZ) albo "podswietlenie tablicy rejestracyjnej" (PL)
                                                  Nie wiem kto tluamczyl cenniki ale tej opcji nie ma w konfiguratorze za to jest w systemie dilerskim i mozna ja zamowic

                                                  EDIT: to są TOP LEDy:
                                                  Link
                                                  Ostatnio edytowany przez przybysz86; 30528.

                                                  Komentarz


                                                  • No to fajnie, faktycznie widzę na allegro, że są różne lampy w poliftach, szkoda, że nikt o tym nie informuje...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X