Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dealer Roku 2005 oraz Autoryzowany Partner Serwisowy 2005

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dealer Roku 2005 oraz Autoryzowany Partner Serwisowy 2005

    Mr T., jak chcesz to w sobote mam pare spraw do zalatwienia w Toruniu, moglbym Ci przy okazji pokazac jak jezdzi i chodzi octa TDI, oczywiscie jezeli masz czas i ochote aby podskoczyc do Torunia (godzina cos kolo 10:30-11:30)
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Dealer Roku 2005 oraz Autoryzowany Partner Serwisowy 2005

    Rozstrzygnięto trzecią już edycję corocznego konkursu organizowanego przez SKODA AUTO POLSKA S.A. - konkursu Dealer Roku. W roku 2005, za który to rok właśnie poznaliśmy wyniki rywalizacji, konkurs ten został poszerzony o wybór najlepszego Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

    Dealer Roku 2005, czyli firma Sunny sp. z o.o. powstała w grudniu 1994 roku, i od początku związana była z marką ©koda.
    Kluczowym momentem w historii było otwarcie w nowym miejscu nowoczesnego salonu zbudowanego wg. koncepcji showroom. Firma Sunny sp. z o.o zyskała nowy obiekt przy ulicy Obornickiej 249 w Poznaniu. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klienta uruchomiony został serwis trzyzmianowy jedyny w Polsce czynny całodobowo od poniedziałku do piątku, oraz kompleksowa pomoc drogowa 24h.
    Firma Sunny współpracuje z wieloma firmami, gdzie kluczową rolę odgrywa VW Bank. Umożliwia on klientom zakupy w systemie ratalnym i leasingowym.
    Poszerzając swój zakres usług firma stworzyła komis samochodowy. Stanowi to udogodnienie dla klientów, zostawiających samochody w rozliczeniu. W komisie znaleźć można nie tylko ©kody ale również inne marki.
    "Zdobycie tego tytułu wymagało wielu wysiłków od zarządu i pracowników firmy. Tylko wspólna, rzetelna współpraca pomiędzy działami spowodowała iż zaufanie naszych klientów rosło z każdym dniem i że to właśnie wiara w siły i możliwości pozwoliła nam w pełni realizować się w działaniach prowadzących do wspólnego sukcesu. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, które mobilizuje nas do dalszego działania na rzecz klienta. Zdajemy sobie sprawę, że konkurencja nie śpi i że dąży do ideału. Mamy nadzieję, że całoroczne działania pozwolą nam powtórzyć sukces z roku 2005" - zauważa prezes firmy Sunny Jarosław Szymoniak.

    Autoryzowanym Partnerem Serwisowym 2005 została firma SINCLAN BIS z Warszawy. Firma funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym już od kilkunastu lat, a od 1995 roku jest autoryzowanym dealerem samochodów marki ©koda. Sinclan jest firmą założoną przez Andrzeja Siniarskiego-Czaplickiego i prowadzoną obecnie przez niego wraz z dwoma synami.
    Na wstępie warto wspomnieć o tym, że zainteresowanie właścicieli rynkiem samochodowym nie zrodziło się przypadkiem. Przygoda zaczęła się na początku lat 70. Janusz Siniarski poszedł wtedy w ślady ojca, Andrzeja, który przez wiele lat uczestniczył w rajdach samochodowych Skodą 100S i sam rozpoczął starty w rajdowych mistrzostwach Polski.
    W 1985 roku senior rodziny, Andrzej Siniarski kupił warsztat przy ulicy Grochowskiej 45F, gdzie w kilkuosobowym składzie serwisowano wyłącznie ©kody. Przełomowym okazał się rok 1995, w którym to została podpisana umowa dealerska z importerem Skoda Auto Polska S.A., co w rezultacie spowodowało także sprzedaż samochodów tej marki. Dokonano wówczas także zmiany strategii obsługi klienta, poszerzając zakres świadczonych usług o holowanie oraz asistance przez całą dobę.

    W związku z tym, że zainteresowanie marką ©koda w Warszawie nie słabnie, wybudowano drugi obiekt, którego integralną częścią jest między innymi serwis blacharsko - lakierniczy.
    Firma wychodzi bowiem z założenia, że ta nowa inwestycja pozwoli na jeszcze lepszą obsługę klienta.
    "Przez te kilkanaście lat działalności zdążyliśmy się już przekonać, że maksymalny rozwój firmy można osiągnąć jedynie poprzez zadowolenie klienta. Dlatego też motto działania naszego przedsiębiorstwa, do dzisiaj nie uległo zmianie, a brzmi ono: "Profesjonalna obsługa Klienta" - podkreśla Prezes firmy Andrzej Siniarski-Czaplicki.
    [skoda.pl]
    File Not Found?1189]KLIK! - CAŁY ARTYKUŁ[/URL]
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Ktoś się orientuje jakie były kryteria oceny w konkursie lub gdzie są jakieś wyniki porównawcze?

      Hehe, jak mnie śmieszą takie pompatyczne korporacyjne newsy pt. My z tradycjami jesteśmy najlepsi, a klient jest dla nas wszystkim... słodko-pierdzące bzdury :evil:
      Leon FR 2.0TDI 170KM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez BioBogon
        Ktoś się orientuje jakie były kryteria oceny w konkursie lub gdzie są jakieś wyniki porównawcze?

        Hehe, jak mnie śmieszą takie pompatyczne korporacyjne newsy pt. My z tradycjami jesteśmy najlepsi, a klient jest dla nas wszystkim... słodko-pierdzące bzdury :evil:
        hehe, no, propaganda sukcesu
        ja rozumiem, ze to byl plebiscyt na podstawie ocen klientow danego ASO.
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #5
          Ja kupuję w internetowym sklepie sunny i powiem wam że jestem zadowolony. Jakieś pół godziny temu właśnie dzwonił gostek ze sklepu że towar dla mnie sie spóźni o jeden dzień.
          Chodzi o tą dodatkową podłogę do octavi combi (zrobię zdjęcia to podeślę). Więc obsługa jest spoko.


          Autorus :szeroki_usmiech
          http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
          Budowa mojego domku MURATORZE

          ----------------------------------------------------
          Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

          Komentarz


          • #6
            To jedynie potwierdza dobrą opinie o tym ASO - chyba jedynym w Wawie które ma taką.
            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
            czarna AR 156 1.8 T.Spark

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X