Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stolica: Rusza akcja pod hasłem "Pasy"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stolica: Rusza akcja pod hasłem "Pasy"

    No to zbieram kasę i do Aligatora.
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Stolica: Rusza akcja pod hasłem "Pasy"

    Stołeczna policja rozpoczyna akcję pod hasłem "Pasy", mającą na celu zdyscyplinowanie kierowców, którzy nie dostosowują się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. Muszą się oni liczyć z wysokimi mandatami.
    Przez tydzień "drogówka" będzie prowadzić działania prewencyjno- kontrolne. "Funkcjonariusze ruchu drogowego obecni będą na głównych trasach i w tych rejonach, gdzie dochodzi do dużej liczby wypadków i kolizji, szczególnie tych najtragiczniejszych" - powiedziała PAP Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP. Zapowiedziała, że nie będzie pobłażania dla tych, którzy nie przestrzegają obowiązku zapinania pasów.

    Policjanci przypominają kierowcom, że mają oni nie tylko obowiązek sami zapiąć pasy, ale także zadbać, by uczynili to ich pasażerowie.

    Policja powołuje się na badania, z których wynika, że używanie pasów bezpieczeństwa zmniejsza o 65 proc. ryzyko śmierci podczas wypadku. Pasy zapięte przez pasażerów na tylnych siedzeniach mogą zredukować liczbę wypadków śmiertelnych o 32 proc. Człowiek, który podczas wypadku dzięki pasom zostanie w samochodzie, ma pięciokrotnie większe szanse na przeżycie niż ten, którego olbrzymia siła wyrzuci z auta. Zapięte pasy o połowę zmniejszają też prawdopodobieństwo obrażeń głowy i klatki piersiowej.

    Kędzierzawska podkreśliła, że z analiz wynika, iż nieprzestrzeganie obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i fotelików dla dzieci prowadzi w wielu przypadkach do śmierci lub poważnych obrażeń. Ubiegłoroczne akcje mające na celu zdyscyplinowanie kierowców wyraźnie pokazują, że takie przedsięwzięcia są potrzebne - 21 proc. skontrolowanych nie miało zapiętych pasów.
    [onet.pl]
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Stolyca zapnij pasy

      jak w temacie

      Stołeczna policja rozpoczyna akcję pod hasłem "Pasy", mającą na celu zdyscyplinowanie kierowców, którzy nie dostosowują się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. Muszą się oni liczyć z wysokimi mandatami.
      Przez tydzień "drogówka" będzie prowadzić działania prewencyjno- kontrolne. "Funkcjonariusze ruchu drogowego obecni będą na głównych trasach i w tych rejonach, gdzie dochodzi do dużej liczby wypadków i kolizji, szczególnie tych najtragiczniejszych" - powiedziała PAP Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP. Zapowiedziała, że nie będzie pobłażania dla tych, którzy nie przestrzegają obowiązku zapinania pasów.

      Policjanci przypominają kierowcom, że mają oni nie tylko obowiązek sami zapiąć pasy, ale także zadbać, by uczynili to ich pasażerowie.Policja powołuje się na badania, z których wynika, że używanie pasów bezpieczeństwa zmniejsza o 65 proc. ryzyko śmierci podczas wypadku. Pasy zapięte przez pasażerów na tylnych siedzeniach mogą zredukować liczbę wypadków śmiertelnych o 32 proc. Człowiek, który podczas wypadku dzięki pasom zostanie w samochodzie, ma pięciokrotnie większe szanse na przeżycie niż ten, którego olbrzymia siła wyrzuci z auta. Zapięte pasy o połowę zmniejszają też prawdopodobieństwo obrażeń głowy i klatki piersiowej.

      Kędzierzawska podkreśliła, że z analiz wynika, iż nieprzestrzeganie obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i fotelików dla dzieci prowadzi w wielu przypadkach do śmierci lub poważnych obrażeń. Ubiegłoroczne akcje mające na celu zdyscyplinowanie kierowców wyraźnie pokazują, że takie przedsięwzięcia są potrzebne - 21 proc. skontrolowanych nie miało zapiętych pasów

      [onet.pl]

      Komentarz


      • #4
        spozniles sie o 5 minut :szeroki_usmiech
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #5
          wiem bo mnie w domu od kompa odrywali jak redagowałem :twisted:

          Komentarz


          • #6
            ostatnio jest tyle drogowki pilnujacej ograniczen ze naprawde trzeba uwazac :? pasy to mnie akurat grzeja bo zawsze zapinam :szeroki_usmiech
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MisiekWAW
              pasy to mnie akurat grzeja bo zawsze zapinam
              i chwała Ci za to
              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

              Jest O1 1.6 BFQ

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Ziomal
                Zamieszczone przez MisiekWAW
                pasy to mnie akurat grzeja bo zawsze zapinam
                i chwała Ci za to
                bez przesady :P zawsze zapinam pasy, zawsze jezdze na swiatlach, a ludzie i tak zachowuja sie jakbym byl niewidzialny albo byla nagroda za moja glowe :lol: :lol: :lol: :szeroki_usmiech
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MisiekWAW
                  bez przesady :P zawsze zapinam pasy, zawsze jezdze na swiatlach, a ludzie i tak zachowuja sie jakbym byl niewidzialny albo byla nagroda za moja glowe :lol: :lol: :lol: :szeroki_usmiech
                  Robie dokladnie tak samo i mam dokladnie takie same wrazenie. :roll:
                  :szeroki_usmiech
                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                  STOP ECO-TERRORISM!

                  Komentarz


                  • #10
                    Fuck - procedura startowa sie wydluzy. :?
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      moze by to jednak polaczyc?

                      Forum - Octavia Club Polska

                      :szeroki_usmiech
                      saport techniczny baj DGW
                      była BKD+DSG '05 120kkm
                      była BXE '08 190kkm
                      no i nie ma :-)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X