Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auta już w Unii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auta już w Unii

    djczas, to innego rodzaju lokal tam sie elegancko ubranym nie chodzi

    the_maniek, były to Luztro :? Czyli teoretycznie normalny klub, bo zero dresiarzy, jak i bananow. No coz widocznie naprawde jestem grozny :wink:
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Auta już w Unii

    Z nowych rejestracji zniknęła polska flaga. Jej miejsce zajęło 12 gwiazdek na niebieskim tle. Urzędnicy uspokajają, że nie ma obowiązku wymiany starych tablic

    Marek Czuryło, zastępca dyrektora wydziału spraw obywatelskich urzędu miejskiego, zapewnia, że kierowcom nie przybędzie problemów.

    - Wszystkie tablice rejestracyjne wydane do 1 maja 2006 roku zachowują ważność, a opłata za nowe rejestracje nie ulega zmianie – mówi Czuryło.

    Dodatkowo rozporządzenie ministra transportu i budownictwa daje właścicielom pojazdów możliwość wymiany starych tablic na nowe z zachowaniem dotychczasowego numeru rejestracyjnego.

    - Nie jest to obowiązek, a jedynie propozycja dla ludzi, którzy już teraz chcą się poczuć bardziej europejsko – żartuje Czuryło. – Wszyscy kierowcy, którzy nie planują zmian, mogą bez problemów jeździć na starych rejestracjach. Oczywiście pod warunkiem, że ich stan techniczny na to pozwala.

    Nie zmieniają się natomiast wzory nalepek kontrolnych umieszczanych na przedniej szybie auta. Na nich nadal widnieć będzie flaga Polski i znak „PL”.
    [motofakty.pl]
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Zdjęcia nowych tablic można zobaczyć np. tutaj lub tutaj Jak widać na pierwszym zdjęciu tło jest jasnoniebieskie jak na dotychczasowych. IMHO nie wygląda to za dobrze z żółtymi gwiazdkami. Na drugim tło jest ciemne - tak jak na większości innych unijnych tablic.

      Sorki za reedit, ale poprawiłem drugiego linka, bo się wykrzaczało
      O1 TMBDG

      Komentarz


      • #4
        Wole te co są teraz , estetycznie ładniej wyglądają
        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

        Jest O1 1.6 BFQ

        Komentarz


        • #5
          Tez wole te co sa teraz :? Przypomina mi to blachi niemiekie troche ,jakos tak mdlo jest teraz. :roll:
          Lepsze na moje rozwiazanie by bylo normalnie flaga danego kraju na okolo w gwiazdki.
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Samiec
            Tez wole te co sa teraz :? Przypomina mi to blachi niemiekie troche ,jakos tak mdlo jest teraz. :roll:
            Lepsze na moje rozwiazanie by bylo normalnie flaga danego kraju na okolo w gwiazdki.
            Zgadzam się w pełni, też wolałbym flagę państwową otoczoną gwiazdkami :roll:
            a tak będę pewnie musiał niedługo zmienić na same gwiazdy, bo jeszcze mam tablicę czarnucha
            z którego już farba zaczęła odchodzić... :lol:

            Komentarz


            • #7
              Ciekawe kiedy pojawi sie pierwszy klubowicz z nowymi blachami.... :roll:
              Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
              mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez marcind
                Ciekawe kiedy pojawi sie pierwszy klubowicz z nowymi blachami.... :roll:
                Ja pośrednio mam nowe blachy, bo musiałem zmienić w samochodzie żony
                Leon FR 2.0TDI 170KM

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X