Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Policja ponownie wybrała cee'dy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Policja ponownie wybrała cee'dy

    Ale wiecie że się nakręcamy na 14-latka? (taki wiek podał na forum supporty przema)
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Policja ponownie wybrała cee'dy

    Debiutująca w tym roku na naszym rynku nowa generacja Kii cee'd, podobnie jak jej poprzednik, będzie wykorzystywana jako radiowóz na polskich drogach. Do komend w całym kraju trafiają właśnie pierwsze policyjne cee'dy.


    Do komend policji w całym kraju trafi łącznie 114 nowych Kii cee'd w odmianie kombi. Nowy cee'd w wersji oznakowanego policyjnego radiowozu wyposażony został w silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 litra i mocy 128 koni mechanicznych. Auta zostały wyposażone m.in. we wspomaganie kierownicy, klimatyzację i sześć poduszek powietrznych.

    Policyjny radiowóz zużywać będzie średnio 4,3 litry oleju napędowego na 100 kilometrów. Do setki przyspieszy w 11,2 sekundy, zaś maksymalnie będzie w stanie się rozpędzić do 193 km/h. Nowy radiowóz policji kosztuje ponad 61 tys. zł. Za wersję kombi z takim samym silnikiem na rynku pierwotnym przeciętny Kowalski zapłaci minimum 70.490 zł.

    Zakup 114 samochodów, które trafią do komend w całej Polsce, zorganizował Wydział Transportu KWP w Bydgoszczy. Wydatek taki był możliwy dzięki wsparciu samorządów, które zdecydowały się w połowie finansować ich zakup. Pozostała część pieniędzy pochodziła z budżetu policji.



    Bydgoska policja nie pierwszy raz organizowała zakup policyjnych radiowozów. Wcześniej Wydział Transportu KWP w Bydgoszczy zorganizował zakupy m.in. ponad 370 oznakowanych Fiatów Ducato i 80 nieoznakowanych furgonów Opel Vivaro. Radiowozy te do dziś jeżdżą w jednostkach Policji w całej Polsce.

    W województwie kujawsko-pomorskim pozostaną cztery takie auta. Trafią one do komend w Toruniu i Włocławku, gdzie prezydenci miast współfinansowali zakupy. Pozostałe będzie można już niebawem spotkać na drogach wszystkich województw.

    Link
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez szkoda
      Nowy cee'd w wersji oznakowanego policyjnego radiowozu wyposażony został w silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 litra i mocy 128 koni mechanicznych
      Zamieszczone przez szkoda
      Do setki przyspieszy w 11,2 sekundy, zaś maksymalnie będzie w stanie się rozpędzić do 193 km/h.
      ja bym na ich miejscu się do tego nie przyznawał publicznie, bo teraz to im nawet rowerzysta z Człuchowa ucieknie :lol: :diabelski_usmiech
      SPOT Poznań:
      .....
      ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


      Error 503 Wojtas Unavailable :P

      Komentarz


      • #4
        ale maja 7 lat gwarancji
        Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
        Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
        Wersja na lato - SUZUKI Intruder

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
          Zamieszczone przez szkoda
          Nowy cee'd w wersji oznakowanego policyjnego radiowozu wyposażony został w silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 litra i mocy 128 koni mechanicznych
          Zamieszczone przez szkoda
          Do setki przyspieszy w 11,2 sekundy, zaś maksymalnie będzie w stanie się rozpędzić do 193 km/h.
          ja bym na ich miejscu się do tego nie przyznawał publicznie, bo teraz to im nawet rowerzysta z Człuchowa ucieknie :lol: :diabelski_usmiech
          Żaden samochód nie jest szybszy od fal radiowych i od elektronów w bazie danych. :wink:
          Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

          "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

          Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

          Komentarz


          • #6
            W temacie Cee'd-a. Kuzyn ma służbową kombi z dieslem. Po 60kkm klocki hamulcowe mają minimalne zużycie, ale do wymiany kwalifikują się... tarcze hamulcowe :szeroki_usmiech (tak, to nie pomyłka).
            Aha: ASO serwisujące te radiowozy twierdzi, że z tymi autami nie ma jakichś większych problemów, ale bardzo szybko zużyciu ulega zawieszenie.
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              Jesli chodzi o poprzednie to mam info od paru kumpli mundurowych z róznych komend i na te 136 KM poprzednie ceed-y mało narzekania jest, chwalą sobie .
              Może też trzeba podejść że po niedawnych poldkach to dużo im nie trzeba i tak jest mega, hiper przeskok :lol: .
              Ale na poważnie opinie mam od nich jak najbardziej na plus.
              Z drugiej strony spójrzny realnie czy 120 parę koni czy 136 czy 170 KM , to nie są samochody do ścigania , większośc im dziś jest w stanie zwiać. Do ścigania to ST, OPC, i inne min 250 KM a nie konie jakimi reszta polski jeździ.

              Komentarz


              • #8
                Panowie - spójrzcie, czym policjanci z "patrolówki" jeździli przed Kia-nkami. Polonezy, trochę Passatów, potem Astry II. W autach nie było klimy, radyjka trzeba było sobie kombinować we własnym zakresie... Dlatego Kia-nki to już "nowa era" z klimą i audio na pokładzie.
                Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                MOJA FURKA

                Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Alonzo_
                  Z drugiej strony spójrzny realnie czy 120 parę koni czy 136 czy 170 KM , to nie są samochody do ścigania , większośc im dziś jest w stanie zwiać. Do ścigania to ST, OPC, i inne min 250 KM a nie konie jakimi reszta polski jeździ.
                  Ostatnio przy mnie ruszyli Ką w pościg. Cholera, nie wiedziałem, że to auto może tak szybko się rozpędzić do tak dużej prędkości i tak dobrze trzymać się zakrętów.

                  Komentarz


                  • #10
                    Panowie, po pierwsze to nie jest tak, że policja kupiła sobie akurat Kie ceed, bo im się one podobają. Zostało rozpisane postępowanie przetargowe w którym to postępowaniu najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Kia i jej oferta została wybrana.
                    Co do osiągów, to nie w każdym jednym radiowozie potrzeba przyspieszeń godnych Porsche. Własciwie to w bardzo niewielu przypadkach potrzeba takich osiągów.
                    Czarny Elegance

                    Komentarz


                    • #11
                      Widziałem je dziś , widziałem.
                      7 sztuków na lorze sie wiozło

                      Komentarz


                      • #12
                        a ja ponad jakis rok temu mialem przygode z policyjna kia... prawie spowodowala ze mna wypadek, a pan policjant prawie wskoczyl mi pod jadacy samochod.

                        A bylo to tak - jade z Zona z Czestochowy Octavka, za Lodzia, za Zgierzem z przeciwka wyprzedza jakis samochod Kia Ceed 5d hatchback, nagle zaczyna przed tym samochodem ostro hamowac i robi nawrotke w ten sposob ze po prostu na chama wpier....ala sie na moj pas przede mnie. Hamuje bardzo ostro... jestem kilka metrow przed tym samochodem ktory nagle znalazl sie na moim pasie... i kurwa doslownie pod moje jadace auto otwieraja sie drzwi tego ceeda i wysiada z nich facet w mundurze policjanta bez czapki z jakims sygnalizatorem w lapie i zaczyna nim machac autu, ktore chwile wczesniej tym ceedem wyprzedzili. Robi to stojac na srodku drogi obok zajmujacego moj pas ceeda, w ogole na mnie nie patrzy i prawie go rozjezdzam hamujac i mijajac moze 20-30 centymetrow obok.... Pierwszy raz cos takiego przezylem i mam nadzieje, ze ostatni. Nie wiem kogo oni tak bardzo chcieli zatrzymac, ale zrobili to w ten sposob ze prawie spowodowali niezly wypadek na drodze a ze mnie prawie zrobiono zabojce policjanta, pewnie bym byl opisany jako wariat drogowy... w Octavii 1.4 80-kucy....

                        Ps. Pan policjant z ktorym rozmawialem na moto Targach w Gdansku na moje pytanie jak sie sprawuje ceed, odpowiedzial ze kia to tandeta i ze mogli kupic mercedesy albo pozadne samochody - passaty.... To dluzej z nim juz nie gadalem, bo widac milosnik niemieckiej motoryzacji, a kia byla dla niego zla z natury i nie mial w sumie o niej zadnego pojecia.

                        ps.2 ciekawe po ile te radiowozy sprzedaja ze wygrywaja przetargi? Szkoda troche ze tymi radiowozami nie sa Octavie 1.8 TSI :-)
                        ps.3 w woj. warm-maz. trzeba uwazac na nieoznakowane Superby...
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak szkoda jak nie szkoda? Wiesz ile taki TSI chleje? I to wszystko z naszych podatków
                          Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                          "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                          Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                          Komentarz


                          • #14
                            autka kupili za 61535,09 PLN / 1 szt.

                            Przy wyborze brali pod uwagę:
                            1. cena. Waga 95
                            2. zużycie energii. Waga 5

                            była przeprowadzona aukcja elektroniczna i zgłosiło się 10 wykonawców (jeszcze nie wiem jakich)

                            Początkowa szacunkowa całkowita wartość zamówienia:
                            Wartość: 7 980 000,00 PLN
                            Całkowita końcowa wartość zamówienia:
                            Wartość: 7 015 000,00 PLN

                            ciekawe co kupią za zaoszczędzoną kasę?

                            ps. za null - TED
                            Desir web & graphic design
                            www.desir.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez niedziela67
                              ale maja 7 lat gwarancji
                              tak w wersji prywatnej - firmowe mają tylko 2 lata.
                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Komentarz


                              • #16
                                :lol:
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Przynajmniej Słowaki mają co robic w Żylinie - a nam ta inwestycja przeszła koło nosa :?
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    "Policyjny radiowóz zużywać będzie średnio 4,3 litry oleju napędowego" chyba nie średnio a minimalnie...bo takie bajki to mogą sobie włożyć między książki. Jak się sugerują takimi danymi przy kupnie, to nie dziwne, że później ich na sieczkę nie stać do radiowozu :P

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Odgrzewając:

                                      Śmigam sobie po allegro i taka aukcja

                                      OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.

                                      Stan Octavki mnie nie dziwi bo to chyba jedna z pierwszych sztuk jeszcze z końca lat 90, ale bardziej mnie zastanawiają te Dwie Kiie (dwa kije?) w tle, które na mocno zużyte nie wyglądają, a już skończyły na złomie. Podobno takie dobre przecież...
                                      Artur

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez r2r
                                        Dwie Kiie (dwa kije?) w tle, które na mocno zużyte nie wyglądają, a już skończyły na złomie.
                                        A może miały jakieś przygody wypadkowe
                                        .

                                        Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                                        Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Te kijanki są bite :diabelski_usmiech Wiem,bo je ostatnio z ciekawości ogladałem :szeroki_usmiech
                                          Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            No to się policja ładnie wozi, skoro niebieskie wózki rozbijają :twisted:
                                            Artur

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Po mieście za bardzo nie ma jak uciec ze względu na ruch,korki, światła.Po za miastem zawsze ich wezprzą nieoznakowane radiowozy.
                                              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                              Pozdrawiam ANIOL

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez burnme
                                                autka kupili za 61535,09 PLN / 1 szt.

                                                Przy wyborze brali pod uwagę:
                                                1. cena. Waga 95
                                                2. zużycie energii. Waga 5
                                                jakieś takie sobie te kryteria,
                                                skoro nie ma nic mowy o wielkości to równie dobrze mogli brać Kia Picanto
                                                ciekawe też czy Dacia Logan wystartowała w konkursie
                                                Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                                Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zorr, a po co ci wielkośc, czy klasa auta w kryteriach oceny ??? Do czego miało by niby być to potrzebne ? To byłoby nawet nieporządane, gdyż przy tak ustawionych kryteriach oceny nie mógłbyś porównać ze sobą złozonych ofert. Takie rzeczy, jak klasę auta, czy jego wymiary wpisuje się w kryteria minimalne, których niespełnianie powoduje wykluczeie wykonawcy i odrzucenie jego oferty.
                                                  Czarny Elegance

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X