Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SKODA YETI EXTREME...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SKODA YETI EXTREME...

    Zamieszczone przez camilo1987
    Nie działają wycieraczki
    to dziwne w tym przypadku

    dwa bezpieczniki w skrzyni elektrycznej pod maską 4 i 16, ale piszesz, że działają
    to jeszcze sprawdź bezpiecznik 20 w skrzynce bezpieczników (pin 17 wtyczki ABS)
    i bezpiecznik 2 w skrzynce bezpieczników (pin 29 wtyczki ABS)
    bo to są zasilania elektroniki

    [ Dodano: Sob 09 Maj, 15 14:17 ]
    lub w innej wersji ASR/ESP tylko bezpiecznik 2 (pin 4 wtyczki) do sprawdzenia

  • #2
    SKODA YETI EXTREME...

    (...)Sty­li­ści Skody zde­cy­do­wa­li się wpro­wa­dzić mo­dy­fi­ka­cje do mo­de­lu Yeti. Po­sta­wio­no przede wszyst­kim na po­więk­sze­nie wlo­tów po­wie­trza, po­sze­rze­nie nad­ko­li oraz za­mon­to­wa­nie osłon w dol­nej czę­ści nad­wo­zia.

    Yeti Xtre­me zo­stał wy­koń­czo­ny w bar­wie czar­nej z żół­ty­mi ele­men­ta­mi i po­ru­sza się na 17-ca­lo­wych ob­rę­czach alu­mi­nio­wych z du­ży­mi te­re­no­wy­mi opo­na­mi. W tyl­nej czę­ści mo­że­my zo­ba­czyć dwie duże koń­ców­ki ukła­du wy­de­cho­we­go (...)

    Cały artykuł...
    Perfect Service by DGW

    Komentarz


    • #3
      Pozazdrościli Citroenowi tego tam...no jak mu jest...Cactusa i teraz na siłę sadzą się ze swoim "klockiem lego". Dla mnie szkarada :ble ale niestety robi się moda na takie "auta" :roll:
      Artur

      Komentarz


      • #4
        co za paskud ...
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Enriquez
          co za paskud ...
          Czy ja wiem...
          Koła do zmiany na mniej ordynarne/felunek, jakieś fajne lakierownko i całkiem całkiem ... IMO bardziej mi podchodzi niż "baza".
          Trochę plastiku tu i tam , dodać all-road/cross/extreme czy ch...j wie co w nazwie, dołożyć w cenniku $ i jakaś ilość tego zejdzie z lepsza marżą dla producenta. Paru będzie chciało poczuć się wyjątkowo...w skodzie .
          "Prawie" jak evoque

          Komentarz


          • #6
            Przynajmniej mniej "damskie" wozidło z yeti zrobili. Przez te opony wygląda szkaradnie ale tak jak pisze Alonzo, małe poprawki w konfiguracji i będzie dobrze Swoją droga mogli by powiększyć bagażnik a nie błotniki :P

            Komentarz


            • #7


              fajne fotele w środku

              biorąc pod uwagę twarde zawieszenie o małym skoku taki profil opony do zastosowań "poza asfaltowych" byłby wskazany w każdym Yeti tyle ze w 99% te auta jeżdżą po równym asfalcie
              Yeti Xtreme mogłaby być właśnie dośc uniwersalnym samochodem gdyż to właśnie zawieszenie i profil opon jest w tym względzie jej największą bolączką

              Komentarz


              • #8
                Jak znam życie, to tradycyjnie Skoda na wizualu zrobiła opony, które nijak będą się miały się do rzeczywistości. Zarówno w zwykłym" Yeti, jak i O III Scout na wizualach przedpremierowych zawsze były balony, które wizualnie pasowały do auta - ale nijak się miały do podawanych danych technicznych - potem w realu są już zakładane naleśniki.

                Komentarz


                • #9
                  nie sądzę żeby jakakolwiek wersja tego auta trafiła do sprzedaży
                  to tylko taka ciekawostka

                  Komentarz


                  • #10
                    panowie, ale to własnie te opony robią robotę, opony w aucie aspirującym do lekkiego terenu muszą miec agresywniejszy bieznik. A wyzszy profil to najprostszy sposob na lift auta ;-)
                    Garret

                    -----------
                    Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      To tylko komputerowa graficzna wydmuszka... takie koła nie mają prawa się zmieścić w Yeti nawet trochę przerobionym. To są koła z tuningowanego Wranglera albo z LR Defendera.. To naprawdę duży rozmiar. :?
                      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez zepter00
                        To tylko komputerowa graficzna wydmuszka... takie koła nie mają prawa się zmieścić w Yeti nawet trochę przerobionym. To są koła z tuningowanego Wranglera albo z LR Defendera.. To naprawdę duży rozmiar. :?
                        też mi sie tak wydaje.... nie zostałoby miejsca na ugięcie :roll:
                        Garret

                        -----------
                        Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez zepter00
                          To tylko komputerowa graficzna wydmuszka... takie koła nie mają prawa się zmieścić w Yeti nawet trochę przerobionym











                          Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

                          Komentarz


                          • #14
                            Fuj :!: :!: :!:
                            W realu wygląda jeszcze gorzej :shock:
                            Artur

                            Komentarz


                            • #15
                              Ciekawe jak by takiego w teren wpuścić :diabelski_usmiech
                              O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                              Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                              Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                              Komentarz


                              • #16
                                4tech, te piękne żółte felgi przybabrały by się błotem i Skoda ugrzęzła by w brei :wink:
                                Artur

                                Komentarz


                                • #17
                                  jak to każde Yeti wygląda na to czym nie jest :-)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    gruby balon :diabelski_usmiech Nic nie pisza o Haldexie, bo z 1.8 TSI i DSG nie wystepowal :wink:
                                    Marek



                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      występował i występuje tylko nie na naszym rynku

                                      konfiguracja 1.8 TSI + DSG + 4x4 istnieje w Yeti od ok 2011 roku na rynku czeskim, niemieckim i rosyjskim nie wiem gdzie jeszcze

                                      silnik 1.8 TSI ma wtedy nie 160 tylko 152 KM

                                      nie ma innej konfiguracji silnika 1.8 TSI z DSG w Yeti jak z napędem 4x4

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        gdzie wy tam widzicie ten żółty kolor :?: ja widzę tylko zielony, szachownicę i blond :diabelski_usmiech

                                        na poważnie: bardzo mądrze wycięte nadkola :lol: cały syf będzie leciał po drzwiach, progach i tylnym zderzaku :roll: chyba, że chlapacze z defendera dają w reklamówce do samodzielnego montażu

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X