Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Likwidacja szkód komunikacyjnych wg wytycznych KNF

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych wg wytycznych KNF

    tomfab1605, podziwiam, ja mam 64 przód i 66 tył, a często zdarza mi się gdzieś przytrzeć. Za to gwint ma jeszcze 5 cm zapasu do konca...

  • #2
    Likwidacja szkód komunikacyjnych wg wytycznych KNF

    Komisja Nadzoru Finansowego przygotuje wytyczne dla zakładów ubezpieczeń oferujących ubezpieczenia komunikacyjne dotyczące likwidacji szkód. Projekt jest gotowy i na dniach trafi do publicznych konsultacji. Docelowo KNF oczekuje, że zakłady ubezpieczeniowe wprowadzą standardy wykazane w ich wytycznych do końca marca 2015 r. Konieczność zajęcia stanowiska w tej sprawie KNF tłumaczy nieprawidłowościami stwierdzonymi w toku nadzoru nad ubezpieczalniami. Oprócz tego "wytknięte" zostały m.in. wadliwa organizacja samego procesu likwidacji szkody komunikacyjnej czy niedostateczny nadzór ubezpieczycieli nad
    podmiotami zewnętrznymi wykonującymi na rzecz tych zakładów czynności z zakresu likwidacji szkód
    Cały artykuł: Link

    Szkoda tylko, że nigdzie nie napisali jakie to wytyczne będą... :roll:
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #3
      Nie napisali jakie to zmiany, bo dziś dopiero ma być konferencja prasowa na której zmiany zostaną zaprezentowane.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Przepisy w głównej mierze zmienia się na korzyść wszystkich szkodników w kwestii wysokości odszkodowań (chodzi o tzw amortyzacje części tak bardzo lubianą przez TU) a związku z tym że, towarzystwa ubezpieczeniowe to nie firmy charytatywne zapłacą za to wszyscy w postaci wyższych składek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X