Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Volkswagen testuje auta w Szczecinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Volkswagen testuje auta w Szczecinie

    natash, jutro podeślę PW z wyceną, jakąś awarie z mailem miałem i nie otrzymywałem powiadomień.

    [ Dodano: Pon 23 Lis, 15 11:04 ]
    natash, poszło PW z wyceną

  • #2
    Volkswagen testuje auta w Szczecinie

    Witajcie, poruszając się po moim mieście zauważyłem dużo "podejrzanych" Volkswagenów. Jeździły non stop, dzień i noc. Początkowo myślałem, że to jakiś tuner coś kombinuje, ponieważ były to Passaty B7 Variant z dziwnymi poszerzeniami błotników i byczym wlewem paliwa. Później zobaczyłem Tourany, również poszerzone i z nieco innym przodem niż wersja produkcyjna. Okazało się, że są to tzw. "Test Mules", czyli auta testowe Volkswagen. Sprawdzają w nich różne technologie do przyszłych modeli. Auta te mają tylko "budę" od jakiegoś aktualnego modelu, a tak na prawdę to platforma pod coś co dopiero będzie sprzedawane. Jeżdżą też Golfy VII Hatchback i Variant, Jetty, Sharany, Tiguany, Transportery. Wszystkie mają blachy BS lub WOB, czyli Braunschweig lub Wolfsburg, mieszczą się tam fabryki Volkswagena. Co ciekawe, te auta wożą w środku na miejscach pasażerów czarne worki, prawdopodobnie mają one za zadanie "symulować" jazdę auta w 5 osób. Najciekawsze auto jakie widziałem to połączenie Octavii II z Golfem 6. Cała linia boczna jest z Octavii, a przód z Golfa, wnętrze również, autko ma nieco zmodyfikowane lampy z tyłu.

    Fotki które udało mi się ustrzelić:







    Komentarz


    • #3
      No no w muly obrodzilo... ale niech testuja - moze w koncu zawieszenia nie beda walic na polskich drogach...

      Zamieszczone przez prezes224
      Co ciekawe, te auta wożą w środku na miejscach pasażerów czarne worki, prawdopodobnie mają one za zadanie "symulować" jazdę auta w 5 osób.
      Mowisz ? 8)

      Komentarz


      • #4
        prezes224, ciekawe że w Polsce to testują, ale dobrze niech pojeżdzą po dziurach w Szczecinie :P

        Komentarz


        • #5
          Wytrzymałość na drogach testują w PL, ale V-max, spalanie w trasach itp. w DE :P

          Komentarz


          • #6
            Ukuk, może masz racje z tymi workami.

            W Szczecinie te drogi faktycznie nadają się na testy. Generalnie nie ważne czy to rano, czy w środku nocy, zawsze na mieście się spotka jakiegoś testowego muła. Już kilka miesięcy jeżdżą. Ciekawe jest to, że niedawno wszystkim przyciemnili tylne szyby, pewnie za dużo ludzi zdjęcia robiło.

            Komentarz


            • #7
              Niestety rozczaruje was ale nie chodzi o wyjatkowe walory drogowe Szczecina, a o firmy IT majace oddzialy w Szczecinie ktore wykonuja systemy miedzy innymi dla VAG.
              Kieyś BMW przywozioło "muły" zakryte na lawecie bez jazd po lokalnych drogach a teraz VW robi normalne testy drogowe.

              Komentarz


              • #8
                dlaczego akurat szczecin i w polsce? Sprawdzają polskie dziury czy auto wytrzyma?

                Druga fotka - samochód fajnie się prezentuje.

                Komentarz


                • #9
                  Tego Passata też widziałem cały wieczór kręcącego się po mieście i też się zastanawiałem dlaczego...

                  Komentarz


                  • #10
                    VW zawieszenia i układ napędowy powinien testować wozy w Łodzi. Przemawiają za tym:
                    - duża siatka drogowa
                    - skandaliczna jakość dróg
                    - zajebiste korki
                    - bliskość A2

                    Ogólnie tak jak w Łodzi to w żadnym mieście samochód w dupę nie dostaje.

                    Komentarz


                    • #11
                      kazik, co Ty jarasz? Podziel się.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Enriquez
                        kazik, co Ty jarasz? Podziel się.
                        Bywam w Łodzi od czasu do czasu i to co przeżywam jadąc z północy na południe lub ze wschodu na zachód jest chyba najbardziej bolesnym doznaniem spośród doznań jakie miewam jeżdżąc po polskich miastach.
                        Ot moje subiektywne odczucie.

                        Być może tobie jako mieszkańcowi to już spowszedniało, ale na mnie nadal robi wrażenie.
                        Prawie takie jak jazda po Krakowie.

                        Komentarz


                        • #13
                          kazik4x4, od Krakowa to ty się odp..ol :lol: Oprócz korków drogi mamy względne :wink:
                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                          Komentarz


                          • #14
                            hehe, no fakt - dziś się przejechałem trochę inną trasą niż zazwyczaj i coś jest na rzeczy
                            nie mniej jednak odnoszę wrażenie, że u kazika w mieście droga jest lux malina, gdyż gmina ma zapewne do utrzymania jedną krótką prostą bez skrzyżowań, zakrętów, studzienek kanalizacyjnych ... :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • #15
                              A teraz też Audiczki testują. Dzisiaj widziałem A1.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez piramida
                                kazik4x4, od Krakowa to ty się odp..ol :lol: Oprócz korków drogi mamy względne :wink:
                                Dokładnie, względne.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zdjęcie z dzisiejszego poranka około 6.50 w Szczecinie
                                  120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                                  Smarowanie zapewnia

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ale ma duży wlew paliwa
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Enriquez, całe auto wygląda jak Frankenstein :diabelski_usmiech
                                      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                                      Smarowanie zapewnia

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        D2mian, wolałbym tego frankeinsteina, niż ładnie wyglądającego ulepa zespawanego przez polskich handlarzy :wink: :P

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          sew1981, oczywista sprawa
                                          120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                                          Smarowanie zapewnia

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            No a ja ustrzeliłem Octavie II z przodem Golfa 6, wnętrzem Golfa, loga VW, i czerwone kierunkowskazy z tyłu. Prawie jak wersja US

                                            Z tymi nakładkami na błotnikach mogliby robić Octavie Scout 5d.



                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Szkoda,z e fotki przodu nima... az jestem ciekawy jak taka golfo-octavia wyglada

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                ukuk, niestety ale kierowcy tych aut nie lubią być fotografowani i szybko dają w gaz jak tylko zobaczą aparat :/
                                                120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                                                Smarowanie zapewnia

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ^^to w korku trzeba ich osaczyc i dokladnie obfocic

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X