Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Z cyklu przyjaciele OCP: ProPUG.pl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Z cyklu przyjaciele OCP: ProPUG.pl

    Zamieszczone przez MiKruS
    Piotrek - Ciebie stac na to, zeby zrobic to bez zadnej gwarancji...
    Michal mocno mnie przeceniasz. :shock:
    Gdyby mnie bylo faktycznie stac, to juz dawno mialbym >200KM.
    A tak robie mody malymi kroczkami.

    Zamieszczone przez MiKruS
    Jak widac nie wszyscy maja tak zasobny portfel jak Ty - wiec z gory proponuje odpuscic temat,
    Powtorze - nie mam zasobnego portfela. Ja poprostu zlapalem bakcyla
    Jednak wydaje mi sie, ze zdecydowanie wazniejsza jest wiedza, niz zasobnosc portfela.
    A wlasnie majac skromniejszy budzet i robiac auto po trochu ta wiedze zdobywamy.
    Co z tego, ze mamy kase wstawiamy auto do firmy, wyjezdzamy na gotowo zrobiony z taka, a tak moca jak na dobra sprawe nie wiemy nawet w jaki sposob ta moc zostala uzyskana.

    Zamieszczone przez MiKruS
    bo na takie przyrosty nikt nie daje gwarancji i nic sie w tym temacie nie zmieni...
    Co do tego, ze nikt na to nie da 100% gwarancji to przeciez jasne jak slonce. :roll: :szeroki_usmiech
    Co z tego, ze modyfikacja bedzie super profi zrobiona i bedzie gwarancja na czesci i na 99% nie powinno sie nic wysrac, ale zostaje 1% na bledy uzytkownika ktory nieumiejetnie obchodzac sie z takim przyrostem mocy sam cos wysra.

    Prawda jest taka, ze modyfikujac auto musimy zaryzykowac. Jednak jezeli naprawde tego chcemy, to zaryzykujemy. Szczegolnie, ze obecnie te jednostki sa znane na wylot i wiemy co i jak mozna z nimi zrobic, bez wrozenia z fusow i eksperymentow. I jak widac chociazby na moim, czy Luci czy Aliego przykladzie auta ze znacznymi, niemalze dwukrotnymi przyrostami mocy jezdza i maja sie dobrze.
    Wystarczy tylko chciec. k
    TDI 205PS

  • #2
    Z cyklu przyjaciele OCP: ProPUG.pl

    Informujemy o powstaniu nowego forum traktującym o użytkowaniu i profesjonalnym tuningu samochodów marki Peugeot:

    Link
    Link



    Trzymamy kciuki za nowy klub i życzymy mu powodzenia!
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      dołączam sie do życzeń 8)

      Komentarz


      • #4
        fajne alusy rownież przyłączam sie do życzen

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X