Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet Amazing albo sportowa kierownica...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet Amazing albo sportowa kierownica...

    Auto już zamówione i skonfigurowane, ale zdziwiony jestem brakiem możliwości dołożenia sportowej kierownicy przy Dynamicu i Amazingu. Jedyne rozwiązanie to dołożenie tempomatu aktywnego za 2400 zł. Rozważam, czy nie zrezygnować z Amazingu na rzecz sportowej kierownicy, bo Dynamica nie odupszczę. Lekko zdziwiłem się możliwościami konfiguracyjnymi. No i przy wersji Style nie można zrezygnować z chromów wokół okien. Jak myślicie, lepiej Amazing i kierownica standard, czy skusić się na sportową. Nocami bardzo rzadko jeżdżę

  • #2
    Hej, nie wiem w jakiej opcji finansowania bierzesz autko, ale jeśli to nie jest jakiś leasing etc. i auto od początku będzie Twoje, proponuję wziąć Amazing, bo się opłaca (zarówno w Ambition jak i Style), a kierę możesz sobie upolować i wymienić To jak zjeść ciastko i mieć ciastko
    Moja "córeczka"
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

    Komentarz


    • #3
      Pakiet Amazing był pierwszy na liście, ale z przekonaniem, że kierownicę spokojnie będę mógł dobrać, przy konfigurowaniu dopiero się zdziwiłem. Myślę o dołożeniu w późniejszym czasie kierownicy, tylko czy będzie to bezkolizyjnie możliwe. Trzeba będzie sięgnąć po autorytet Krzynola

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X