Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kabel (przewód) do VCDS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kabel (przewód) do VCDS

    Witam!
    Dawno mnie tu nie było, ale przyszedł czas na zmianę kurki no i pojawiają sie nowe pytania Jakieś 9 lat temu kupiłem tu na forum od naszego kolegi: innova kabel do VCDS'a i wszystko fajnie śmiga do tej pory. Jak już wspomniałem jestem na etapie zmiany kury na nowszą i tu rodzi się pytanie do osób, którzy mają wiedzę na temat VCDS'a, czy da się przeprogramować ten kabel do nowszej wersji VCDS'a, skąd obecnie można ściągnąć nowszą wersję VCDS'a? i czy warto się w to bawić, czy lepiej zakupić nowy kabel?

  • #2
    Zamieszczone przez Trebor1970 Zobacz wpis
    Jak już wspomniałem jestem na etapie zmiany kury na nowszą
    Na jaką???

    Zamieszczone przez Trebor1970 Zobacz wpis
    czy da się przeprogramować ten kabel do nowszej wersji VCDS'a,
    Nie.
    Zamieszczone przez Trebor1970 Zobacz wpis
    skąd obecnie można ściągnąć nowszy VCDS
    Z Chinatown
    Zamieszczone przez Trebor1970 Zobacz wpis
    czy warto się w to bawić, czy lepiej zakupić nowy kabel?
    Kupić nowy kabel ale odpowiedz na pierwsze pytanie co zamierzasz kupić i z któego roku
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Odpoweidź na Twoje pytanie
      Obecnie oglądam Octavie III kombi 2017, 11,4 TSI 150 KM, ale się nie napalam chcę kupić jakąś 3 lub 4-o latkę
      Z Twojej odpowiedzi wynika, że kabla nie da sie przeprogramować - to OK., ale VCDS'a z "Chinatown"? tego to już nie rozumiem

      Komentarz


      • #4
        Pisząc Chinatown koleś Piotrek miał na myśli zakup najnowszego klona z ali.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          Mam rozumieć, że kupując "najnowszego klona z ali" dostanę kabel i oprogramowanie? a jeśli tak to czy to bdzie VCDS? i czy po w polskiej wersji językowej?, bo moja obecna wersja VCDS'a 11.6.0 jest po angielsku i czasami miałem z tym trochę problemu
          Ja wiem, że to są banalne pytania, ale po to jest to forum,aby pytać Nie chcę wydawać na to majątku, ale przez te 9 lat użytkowania nie raz się przydał obecny kabelek i myślę, że do kolejnej kury też się przyda

          Komentarz


          • #6
            Będzie PL. Dostaniesz kabelek i program na płycie
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Ok. dzięki za odpowiedź jutro jadę dokładnie obejrzeć jeszcze raz moją przyszłą kurę (chyba) Wstępnie oglądałem różne kabelki na Ali i jest tego naprawdę sporo - nie wiadomo tak na prawdę co wybrac ale to będzie kolejny temat, albo może raczej ciąg dalszy tego posta - jak już sie zdecyduję na tą (nową). Mam tylko pewne obawy związane z benzyną (9 lat diesel'ek), ale czytałem o tych silnikach i chyba nie jest aż tak źle .

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Trebor1970 Zobacz wpis
                Mam rozumieć, że kupując "najnowszego klona z ali" dostanę kabel i oprogramowanie?
                Ja przy każdej aktualizacji vcds pisze do majfrenda, od którego mam kabel i mi przesyła link do najnowszego kolejnego softu bez problemu.

                Komentarz


                • #9
                  Ja niestety już nie mam do kogo napisać, ponieważ nasz były kolega z tego forum od którego kupiłem kabelek innova jest już od kilku lat nieaktywny
                  A tak przy okazji mam rozumieć, że są tu na forum "artyści", którzy mają takie kabelki i soft do tego?, bo kolega koleś kilka postów wyżej sugerował mi kupno kabelka wraz z softem na Ali.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zajrzyj do prywatnych wiadomości. Coś Ci napisałem.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X