Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacje na komputerze pokładowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Informacje na komputerze pokładowym

    Cześć
    W sumie wrzucam do działu ogólnego bo temat nie jest związany ściśle ze skodą a Gvi i zależy mi małej podpowiedzi ze strony Krzyśka z krzynol garaż.
    Z góry proszę o wyrozumiałość co do działu.

    Ma w sumie taki temat i nie wiem jak do tego podejść.
    Jak do tej pory takiego licznika z taką prezentacją informacji nie widziałem w żadnym aucie z grupy VAG.

    Mam licznik z golfa vi benzyna 1.4. MA teoretycznie funkcję komputera pokładowego (manetka prawa ma odpowiednie przyciski).
    Natomiast na wyświetlaczu można tylko przełączyć pomiędzy takimi informacjami:
    1. spalanie chwilowe, 2. czas pracy "1", 3. temperatura zewnętrzna, 4. ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości km/h, 5. średnie spalanie, 6. przejechany dystans "1", 7. ilość kilometrów do tankowania, 8. średnia prędkość,
    I to wszystko. Ponadto przebieg trip wyświetla się ponad ODO a nie jak w innych obok siebie.

    I teraz co najciekawsze, ODO się wyświetla jak pisałem wyżej na samym dole ale po ruszeniu samochodu z miejsca zamiast ODO pojawia się prędkość mph!
    Nie ma aktualnej prędkości tą dużą charakterystyczną czcionką oraz nie ma piktogramu - tego rysunku jak się któreś drzwi otwiera. Charakterystyczny samochodzik z otwartymi danymi drzwiami.

    Co to może być za wersja, czy w ogóle była taka, czy można przejść na tryb standardowy komputerka pokładowego, czy to kwesta kodowania, czy zmiany softu licznika.

    Wygląda to tak jak na zdjęciu, drzwi otwarte, kluczyk w stacyjce, silnik nie pracCAM00562.jpguje.

  • #2
    Licznik maxi-dot do Golfa VI.
    allegro.pl

    I pisz proszę poprawnie bo jak przeczytałem Gvi to się musiałem zastanowić o co chodzi?
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Ten co masz teraz to licznik ze zwykłym komputerem pokładowym.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Dobra przepraszam za Gvi.
        A jest tańsza opcja? Bo ten licznik z Twojego linka to rozumiem ze o takich nr musiałbym kupić, a nie ma znaczenia różnica w max prędkości (u mnie 240 a tam 260) oraz że tamto to Diesel.

        Komentarz


        • #5
          Ja tam na licznikach się nie znam. Nie wymieniam. Aukcja przykładowa. Chciałem Ci pokazać róznicę między Twoim obecnym a bogatszym.
          Podasz lokalizację to może prędzej da się znaleźć kogoś co Ci to wymieni.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Podasz lokalizację to może prędzej da się znaleźć kogoś co Ci to wymieni.
            Szczecin

            Komentarz


            • #7
              Spacewalker chyba będzie najbliżej. Poszukaj go na forum Tourana.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X