Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jet Clean Tronic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jet Clean Tronic

    no jestem ciekaw co on do tego wydechu włożył albo ... czego nie włożył i jak to chodzi :P

  • #2
    Jet Clean Tronic

    Czy ktoś próbował?

    wygląda zachęcająco , malkontenci proszeni o nie pisanie ,że to bzdura itd .Jak ktoś ma rzetelną wiedzę na ten temat to proszę o informacje

    Komentarz


    • #3
      patryk23, a co to za cudo jest?

      Komentarz


      • #4
        Czyszczenie dolotu , cylindrów i wydechu za pomocą specjalnej mieszanki paliwa ze środkiem czyszczącym . Silnik podłączany do maszynki jak do czyszczenia klimy, który sobie chodzi ok 2 h na takim paliwie . Stosunkowo nowy wynalazek (Liqui Moly)

        Komentarz


        • #5
          Najlepszy art:
          Strona Główna - Blogomotive.pl


          [youtube] [/youtube]


          Auto Świat - Portal motoryzacyjny
          Just a moment...
          Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

          Komentarz


          • #6
            Witam, jestem nowym uzytkownikiem ale na ten temat mogę sie eypowiedzieć
            Robiłem takie czyszczenie w O1 jak ją kupiłem, miała wtedy 241000. Była troche mułowata, silnik charakterystycznie klekotał i trochę kopciła. Koledzy z pracy powiedzieli żeby zrobić to czyszczenie i pomogło silnik pracuje ciszej, nie kopci (no chyba że dobrze wstawie :P). Ważne aby po takim czyszczeniu przejechać ok 50 km i troche podusić go aby cały syf jaki rozmiękczyła chemia został przepalony. I może najważniejsze: Czyszczenie nie naprawia uszkodzonego wtrysku tylko go czyści, najlepsze efekty czyszczenia widać w diesel-u, lub benzyna z lpg.

            Komentarz


            • #7
              kuba_bocian, ile kosztowała Cię ta "przyjemność" ?
              Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

              Komentarz


              • #8
                200 pln

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X