Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

drgania w czasie jazdy. Pomocy:)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • drgania w czasie jazdy. Pomocy:)

    qu_bek, nie to miałem na myśli :P raczej to, że na trzeźwo pamiętam co mówię, a jak jestem nietrzeźwy to różnie to bywa :P
    Daniel

  • #2
    drgania w czasie jazdy. Pomocy

    Witam, czytałem kilka porad w temacie drgań w Octavii 1, ale: wymieniłem przeguby (zewnetrzne i wewnętrzne) półoski są ok a samochód nadal wpada w drgawki podczas przyspieszenia. Nadmienię, że lewy przegub wewnętrzny wymieniałem już 3 razy (!!!) w ciągu 1 miesiąca (raz półoska wpadła do środka, raz wyłamały sie wszystkie śruby). Nie katuję auta, od momentu wystapienia problemu jeżdżę jak emeryt. Mechanik ma wielkie znaki zapytania w oczach, jak widzi moją Octavkę. Czy ktoś wie o co cho???

    Komentarz


    • #3
      U mnie w kiedyś w Toledo II, opuścił się silnik z jednej strony i poszło na przeguby które zaczęły grzechotać na zakrętach. Po prostu zmniejszył się luz dla półosi, a przyczyną było wyrwanie śrub łapy silnika.
      Tak czy inaczej sprawdziłbym położenie silnika czy jest ok skoro cała reszta nie zadziałała.

      Komentarz


      • #4
        A koła sprawdziłeś? Czy są dobrze wyważone, a opony nieuszkodzone?

        Komentarz


        • #5
          Może w gre wchodzi wspomniana geometria kół,,ustawienia zbieżności? Czy podczas jazdy ściąga Cię na jedną ze stron? Jeżeli tak to odpowiedź gotowa.
          www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X