Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamana auta 5-osobowego na 7-osobowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamana auta 5-osobowego na 7-osobowe

    aronus, tył na pewno jakiś 1cm się podniósł ale to dlatego, że seryjne już mocno dojechane były.
    Moim zdaniem jest identycznie ale sprawdzę to jak zdjęcia zrobię i porównam :szeroki_usmiech
    Jeśli chodzi o komfort ciut sztywniej, ale przyjemnie. Mogę powiedzieć tylko tyle, że lepiej autko się trzyma drogi, droga hamowania jest krótsza i przy szybkim ruszaniu koła się nie ślizgają :wink:

  • #2
    Zamana auta 5-osobowego na 7-osobowe

    Panowie,
    Jest sobie auto, które z fabryki wyjeżdzało jako 5- lub 7-osobowe (fotel 6 i 7 chowany w podłodze bagażnika). Interesujące mnie auto wyszło z fabryki jako 5-osobowe i jako takie jest zarejestrowane. Czy da się i co trzeba zrobić, aby auto to przerobić na 7-osobowe. Oczywiście chodzi mi o sprawy papierowe. Fizyczne dokupienie i montaż foteli i pasów jest oczywiste...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Montaż foteli i pasów,a potem wizyta u diagnosty.
      Z pozytywnym wynikiem badania technicznego wycieczka do WK.
      Najlepiej podjedź do stacji,gdzie robisz badania techniczne i wszystkiego się dowiesz "u źródła"
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        jakis czas temu przerabialem po "flotowego" focusa 4-ro miejscowego na 5 foteli - dodanie zaglowka i pasa - na stacji kontroli "majster" musi zrobic dodatkowa kontrole zwiazana ze zmianami konstrukcyjnymi pojazdu (jakkolwiek szumnie to nie brzmi) - z tego co pamietam jest za to dodatkowa oplata ale o ile sie nie myle, u mnie zbieglo sie to w czasie z okresowym przegladem - i wtedy bylo pare groszy taniej.

        ale faktycznie najlepiej podjechac na swoja stacje kontroli i tam podpytac

        Komentarz


        • #5
          Moja octa też jest zarejestrowana na 4 os. Aby zarejestrować na 5 os.musiałbym dołożyć tylko zagłówek bo pas jest.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X