Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi i pierscienie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi i pierscienie ?

    byłem ostatnio u Grzesia i oczywiście kontrolnie musiałem zajrzeć do toalety czy papier jest - na szczęscie był
    niech mnie ktoś poprawi ale widziałem chyba nawet psikacz zapachowy :shock: :shock:
    podnosi się normalnie standard kibla w tym warsztacie
    o chifie już nie będę nic pisał bo tu już dużo napisano i o jego boskich rękach i bystrym umyśle
    Natomiast widziałem praktykanta - trochę starszy jak na ucznia ze szkoły mechanicznej :szeroki_usmiech ale jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno :diabelski_usmiech
    Marta

  • #2
    Felgi i pierscienie ?

    Witam
    Kupiłem okazyjnie felgi z Audi A4 z rocznika 2009

    Felgi maja opisy : JIL , 08/09 ,8k0601025f ,AS10 62 ,36093 X09, 7,5jx16 H2 et 45,
    i symbol audi wybity.

    A felgi oryginalne mam 7,5jx17 et 54 skoda octavia rs diesel rocznik 2007 modelowo 2008.

    Proszę o pomoc jeśli ktoś wie jakie maj być pierścienie do zdystansowania , będę bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      chodzi ci o pierścienie centrujące


      średnica piasty w skodzinie mamy 57.1 mm czyli to ma być twoja wewnętrzna jak coś

      Zobacz jaką średnice ma otwór w tych felgach z Audi bo może być tak sam a może być 66.5 / 66.6 różnie podają

      Komentarz


      • #4
        Oprócz tego możesz z ET zjechać do 35 przy szerokości 7.5 cala ale optymalnie bedzie w granicy et40
        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

        Komentarz


        • #5
          Dzisiaj bylem u wulkanizatora i sié okazało ze otwór w felgach jest za duży ( cale szczęście ze nie za mały) i potrzebuje pierścieni centrujących.

          A to ET to co to jest za wymiar ? w seryjnych 17 mam et 54 a kupione 16 maja et 45

          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            piramida, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Google działa


            martin78_1978, Szerokość felgi i odsadzenie ET (offset)

            Felgi z Audi to jak za duże to mają 66.5

            Komentarz


            • #7
              No racja ops:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez martin78_1978
                A to ET to co to jest za wymiar ?

                współczynnik odsadzenia felgi



                8k0601025f to:
                5x112x66.5



                potrzebujesz pierścień 66.5 na 57.1

                Link




                oem octavia ma 16x6.5 et50
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  martin78_1978, kupiłeś felgi w ciemno ? Nie sprawdzając uprzednio podstawowych parametrów czy w ogóle przypasują i czy wejdą na piastę - sądząc po Twoich postach.

                  Komentarz


                  • #10
                    Serdeczne dzięki LUKI
                    Tego szukałem.

                    [ Dodano: Pią 08 Lis, 13 22:55 ]
                    Zamieszczone przez micrusec
                    martin78_1978, kupiłeś felgi w ciemno ? Nie sprawdzając uprzednio podstawowych parametrów czy w ogóle przypasują i czy wejdą na piastę - sądząc po Twoich postach.
                    Zadałem 2 miesiące temu pytanie na forum czy będzie wszystko ok ,i miało być dobrze , wszyscy zapewniali ... a nie jest ,ale będzie
                    Przed chwila tez na allegro odpowiedziano mi ze te felgi maja 57 bo tak jest w a4 no a tak nie jest , jest 66.5 może jakaś inna wersja od podstawowej A4

                    Ale było warto zaryzykować 900 zł za 4 felgi z przebiegiem 4 tys km w salonie Audi 4 tysie . :P
                    Załączone pliki

                    Komentarz


                    • #11
                      martin78_1978,

                      zima będzie 205/55/16 :?:
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #12
                        Zgadza się :cry:
                        co o tym sądzisz :?:

                        Komentarz


                        • #13
                          martin78_1978,
                          nie masz czym się martwić


                          przecież 16x6.5 w o2fl ma właśnie 205/55/16


                          będziesz zadowolony
                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X