Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

spryskiwacze przednie szyby OII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • spryskiwacze przednie szyby OII

    Zamieszczone przez mati8201
    Panwie do tej pory mialem legend II + pirat

    przyszła pora na zakup drugiego radia
    i sa takie propozycje
    yosan 120
    symfonia 300m
    alan 42 multi

    oraz anteny to florida EXPORT, MIDLAND LC29

    może podrzucicie coś innego raczej nisko budżetowego
    Symfonia 300 to prawdziwa symfonia szumów, Alan 42 do auta też nie jest dobrym pomysłem.
    Yosan pro 120 to fajne radio na antymiśka, tylko niektórym nie odpowiada 3-funkcyjne pokrętło.
    Z rych trzech zdecydowanie Yosan, tamte radia zostawia daleko w tyle. Zdało by się poprawić SQ, bo fabryczne potrafi rwać komunikaty, ale tragedii nie ma.

    Z anten, to żadna z wymienionych.
    Florida export to porażka, jeśli chodzi o jakość, wersja normalna - cena zabija. Osiągi też nie pozwalają, zwłaszcza przy Midlandzie i jemu podobnych. Lepiej już okno otworzyć i pogadać. W mieście szumy skutecznie przykryją sygnał użyteczny, przy mało sprzyjających warunkach to i 200 m może być za daleko.

    Jak z tanich anten, to chyba Wilson Little Will będzie najlepszym wyborem, za 60 PLN kupisz nową. Tylko trzeba uważać na podróbki i wystrzegać się wynalazków wilsonopodobnych.
    Osobiście wolał bum Sirio ML-145, najlepszy stosunek jakości do ceny i antena pracuje zacnie, a i stroi się łatwo.

  • #2
    spryskiwacze przednie szyby OII

    Przeszukałem podobne tematy i niestety nie znalazłem odpowiedzi. Podpowiedzcie forumowicze w jednej kwestii. Zna ktoś jak zbudowany jest spryskiwacz przedniej szyby? Każdy z nich wewnątrz ma po dwie dysze jak np jest w focusie, czy jest to jedna dysza wewnątrz odpowiednio wyprofilowana tak aby pryskała (zraszała) półkolistym strumieniem bo widzę jedno pionowe nacięcie jakim jest wylot dyszy? Pytam bo zarówno lewy i prawy nie zrasza mi równomiernie tylko oba z lewej strony sikają mi strumieniem a nie zraszają. Efektem jest to, że dysza "kierowcy" i "pasażera" strumień "sika" praktycznie po dachu a z reszta zraszania na środek szyby. Jak obniżę dysze to zraszanie z dysz z prawych stron jest za nisko. I tak źle i tak niedobrze. Jak to ew wyczyścić. Trochę dziwne to ew przytkanie bo dysze nie są w masce i środki czyszczące typu pasta itp nie mają prawa tego zatkać. Dzięki za ew porady.

    Komentarz


    • #3
      heh ostatnio tez mi coś spryski oszalały i nie równo psikają, raz fajnie rozpryska a słabo jak diabli i prawy jakoś najgorzej, jeszcze temu sie nie przyglądałem co sie tam ciekawego zrobiło
      Mastershine - Auto Detailing Studio

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X