Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcje serwisowe (przywoławcze) - wyszukiwarka

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Akcje serwisowe (przywoławcze) - wyszukiwarka

    jarekbarcaaa, jak się zjawisz na spocie w piątek, to Ci przeskanuje golfa

  • #2
    Akcje serwisowe (przywoławcze) - wyszukiwarka

    Informacyjnie. Po ostatnim szumie medialnym w sprawie skrzyń DSG i masowej wymianie w nich oleju, bujnąłem się do ASO popytać - co z naszą marką. Otrzymałem informację, że ta akcja serwisowa dotyczy w VW tylko aut na azjatyckim runku sprzedaży (sprawka wilgotności i temperatury robi qq syntetykowi w skrzyni). Tak więc Europa ma podobno spokój.

    Przy okazji dowiedziałem się ciekawej rzeczy, której nie znalazłem na forum. Na stronie Auto-Polska pojawiła się wyszukiwarka akcji serwisowych (przywoławczych). Po wprowadzeniu numeru VIN, powinna się pojawić ew. lista, jeżeli coś Wam przysługuje. Ja póki co - mam spokój.

    Error 404]WYSZUKIWARKA AKCJI SERWISOWYCH[/URL]

    Vy 73! de S!@w

    Komentarz


    • #3
      Akurat Skoda Polska na FB twierdziła cos innego, a konkretnie, że akcja będzie także dotyczyła Polski.

      [ Dodano: Czw 21 Lis, 13 09:47 ]
      Druga rzecz taka:
      Nie przywiązujcie się do wyników na tej stronie, bo wg mnie nie działa najlepiej. Wg tej strony nie ma żadnych akcji na moją Fabię, a w zeszłym tygodniu była na akcji przywoławczej.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez shado
        Akurat Skoda Polska na FB twierdziła cos innego, a konkretnie, że akcja będzie także dotyczyła Polski.
        Shado, możesz przywołać konkretną stronę? Nie mogę tej informacji odszukać na FB... :|
        Vy 73! de S!@w

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez shado
          Nie przywiązujcie się do wyników na tej stronie, bo wg mnie nie działa najlepiej
          tak właśnie przypuszczam .... mi np wyświetliło odpowiedź w jęz. angielskim :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
          SPOT Poznań:
          .....
          ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


          Error 503 Wojtas Unavailable :P

          Komentarz


          • #6
            Wyświetl sobie na profilu Skody Polska posty inny osób.

            Zamieszczone przez ©KODA Polska

            napisał(a): „Maciej, usterki nie stwierdzono w samochodach wyprodukowanych na rynek europejski. Mimo to ze względu na zadowolenie naszych Klientów, w samochodach na całym świecie – także w Europie – olej zostanie wymieniony w ramach dodatkowego przeglądu. Klienci zostaną poinformowani w odpowiednim czasie. Akcją będą objęte samochody wyposażone w 7-stopniową automatyczną skrzynię biegów DQ200, wyprodukowane w okresie od stycznia 2008 do kwietnia 2013.”
            Ale nie będziemy tego kolejny raz wałkowac, bo już są 2 wątki na ten temat.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              WTF ??? -> Akcja serwisowa DSG - Forum Skoda Superb
              Nie znalazłem tego u nas na forum? Chyba, że nie wiem jak szukać... :roll:

              Dzwoniłem na Audiotele - nic o akcji nie wiedzą - ale klienci zaczynają tez do nich dzwonić w tym temacie...
              Vy 73! de S!@w

              Komentarz


              • #8
                Na stronie głównej było:
                Forum - Octavia Club Polska
                A ja osobiście pytałem o to na FB i ten cytat to jest odpowiedź jaką dostałem.
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz


                • #9
                  Myślę, że jeżeli ma być jakaś akcja przywoławcza to powinna pojawić się tutaj: Powiadomienia o produktach niebezpiecznych
                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                  ​​​
                  Grzegorz

                  Moja Ambitna Czarnula

                  Komentarz


                  • #10
                    Tam są tylko te niebezpieczne dla życia.
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Dostałem odpowiedź na moje pytanie

                      Zamieszczone przez Sławomir Komenda 2013-11-21 12:24:01
                      W zwiążku z informacją dostępną w mediach oraz nawiązaniu do Państwa wypowiedzi na FB

                      \"©KODA Polska napisał/a:
                      Maciej, usterki nie stwierdzono w samochodach wyprodukowanych na rynek europejski. Mimo to ze względu na zadowolenie naszych Klientów, w samochodach na całym świecie – także w Europie – olej zostanie wymieniony w ramach dodatkowego przeglądu. Klienci zostaną poinformowani w odpowiednim czasie. Akcją będą objęte samochody wyposażone w 7-stopniową automatyczną skrzynię biegów DQ200, wyprodukowane w okresie od stycznia 2008 do kwietnia 2013. \"

                      Kieruje do Państwa zapytanie, kiedy rozpocznie się akcja serwisowa wymiany oleju w mojej skrzyni biegów DSG7? Jestem zaniepokojony potencjalną możliwością samoistnego uszkodzenia się skrzyni biegów i narażenia mnie z związku z tym na dodatkowe nieprzyjemności użytkowania wyprodukowanego przez Państwa samochodu.
                      ze Skoda-Auto:

                      Zamieszczone przez Odpowiedź ©koda Info 2013-11-21 15:32:07
                      Szanowny Panie.

                      W odpowiedzi informujemy, że omawiana akcja, dotycząca 7-stopniowych skrzyń DSG, została zakomunikowana przez Producentów Volkswagen AG, Audi AG, Seat s.a. oraz Skoda Auto a.s. na rynku chińskim oraz rynkach południowoazjatyckich, co wynika ze specyfiki klimatycznej tamtych regionów geograficznych (występowanie naraz wysokich temperatur i dużej wilgotności powietrza).

                      Zgodnie z informacją przekazaną przez Producentów, na rynku europejskim nie ma aktualnie uzasadnienia technicznego dla zainicjowania ww. akcji, jednak w przypadku otrzymania od Producentów nowych informacji, niezwłocznie przekażemy ją ogółowi naszych Autoryzowanych Partnerów Serwisowych.

                      Jeśli dany Producent ogłasza potrzebę takich działań, to dowiadujemy się o tym z momentem oficjalnego zakomunikowania akcji warsztatowej. Inaczej mówiąc, nie otrzymujemy informacji wyprzedzających tego rodzaju działania Producentów.

                      Z wyrazami szacunku,
                      Zespół ©koda INFO
                      Innymi słowy, ktoś kto wypowiada się w imieniu Skoda-Auto na FB - wierutnie kłamie... :?
                      Vy 73! de S!@w

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie kontynuujmy 3 wątków o tym samym.

                        [ Dodano: Pią 22 Lis, 13 09:00 ]
                        Forum - Octavia Club Polska
                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X