Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziura w akumulatorze.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziura w akumulatorze.

    lu5asz, byłem z grupoonu kiedyś na wczasach, 2+1 ogólnie było ok, pokój normalny (ale z gorszym widokiem - może to przypadek), obsługa pokoju standardowa, ale różnica dało się odczuć podczas posiłków-obiadokolacji. Przychodziło się do restauracji tamtejszej i padało hasło groupoon czy "goście hotelowi" (dosłownie tak się kelner pytał ). Po odpowiedzi gropun, powiedział dziękuje i poszedł, Przyniósł obiad bardzo smaczny, syty i ogólnie ok, ale problem leży w tym, że "goście" wybierali sobie żarełko w cenie pokoju z menu a tam ceny były spoore i menu było bardzo bogate.

  • #2
    Dziura w akumulatorze.

    Jako, ze nas na wsi zasypalo i zawialo oraz aby wykuc droge z garazu na ulice weekend to malo, postanowilem wyciagnac z mamowej Felicji aku.
    Przytargalem go do piwnicy pod domem, patrze a tu w miejscu gdzie powinno byc zielone oczko kontrolne jest dziura, a zagladajac do niej widac te cele (tak sie mowi na ten olow?), przechylajac niemal do poziomu cos wycieklo, ale chyba duzo tego nie ma.
    Jak dlugo ta sytuacja trwa nie wiem.
    Co zrobic z ta dziura? Zakleic power tapem co by nic nie wpadalo?
    A wczesnie zalac go do pelna woda destylowana?

    Aku kupiony w polowie zeszlego roku, Centra Futura. Autko ostatnio jezdzone ok bozego narodzenia.
    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

    Komentarz


    • #3
      Jak rozumiem nikt nie ingerował w ten akumulator mechanicznie/fizycznie?
      "samo" się zrobiło?

      To oddaj go na gwarancję - jeżeli pół roku temu kupiony i masz dowód zakupu. Najprostsze rozwiązanie.

      Komentarz


      • #4
        Rozmawiałem z braciakiem który go kupował, ale nie pamięta czy to oko było czy nie. A aku ma max 1,5 roku więc jak najbardziej na gwarancji. Pytanie tylko co z tym okiem się zrobiło, że wypadło. Mogło wystrzelić?

        Brakuje tego zielonego okcza, została po nim tylko dziura, więc myślę, że z gwarancji nici.
        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

        Komentarz


        • #5
          Hmm, czy brak oczka, nie oznacza, że jest ono po prostu czarne, czyli zgodnie z opsiem, aku wymaga podładowania?
          Pozdrawiam,
          Andys

          Komentarz


          • #6
            Sorry, za podwójną odpowiedź, myszka mi zrobiła dwuklik
            Pozdrawiam,
            Andys

            Komentarz


            • #7
              Andys, przez brak oczka rozumiem jego brak, a nie kolor
              Może tak jak jest oczko to tak jakby był korek w butelce wina. Brak oczka to brak korka i palucha możesz włożyć do aku.
              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

              Komentarz


              • #8
                Wolałem spytać . Swoją drogą, bardzo ciekawe jakim cudem to oczko "wyparowało". Ciekawe czy gdyby zatkał się kanał odpowietrzający, gazy miałyby szansę je wystrzelić.
                Pozdrawiam,
                Andys

                Komentarz


                • #9
                  Brakuje tego zielonego okcza, została po nim tylko dziura, więc myślę, że z gwarancji nici.
                  Dlaczego nici? Użytkowałeś prawidłowo? Jeżeli tak to należy Ci się. Wiadomo mogą być trudności z udowodnieniem ale warto spróbować.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X