Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wjazd w tyłek, sprawca z ergo hesti - problemy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wjazd w tyłek, sprawca z ergo hesti - problemy?

    Nooo... jeżeli zdjęcia robione na tych samych manualnych ustawieniach to przepaść.

    Nie było Ci ciemno na drodze?
    Nowa Octavia już wkrótce

  • #2
    Wjazd w tyłek, sprawca z ergo hesti - problemy?

    dziś miałem wjazd w tyłek mojej octy, sprawca z ergo hesti....
    auto muszę mieć zrobione dobrze i szybko bez problemów z papierologią...zaproponowano mi naprawę bezgotówkową u jednego z ich partnerów niedaleko mojego zamieszkania....warsztat ma dobrą opinię...do zrobienia mam :nowy tylny zderzak, prostowanie podłogi bagażnika bo klapa ciężko się otwiera i zamyka...na czas naprawy samochód zastępczy....

    teraz pytanie, na co zwrócić szczgólną uwagę tak aby mnie ergo nie wydymała?

    Komentarz


    • #3
      A dlaczego jak ty to napisałeś "Ergo ma cię wydymać"? Najlepsza z napraw, z OC sprawcy. . .

      Komentarz


      • #4
        czyli co, skoro naprawa będzie bezgotówkowa mam się niczego nie obawiać i wstawiać auto do ich warsztatu, dostarczyć wszystkie dokumenty, odebrać zastępczaka i potem dopiero zgłosić się na odbiór auta?....

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez petras
          czyli co, skoro naprawa będzie bezgotówkowa mam się niczego nie obawiać i wstawiać auto do ich warsztatu, dostarczyć wszystkie dokumenty, odebrać zastępczaka i potem dopiero zgłosić się na odbiór auta?....
          po co nowy temat ? poszukaj na forum - od groma jest tego np. :TUTAJ
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            petras, W Bystrej chcesz robic ?? Daja auta zastepcze.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez petras
              naprawa będzie bezgotówkowa mam się niczego nie obawiać
              Jeszcze jest kwestia rodzaju użytych do naprawy części zamiennych, oryginalne czy zamienniki :idea:
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • #8
                ja miałem robiony kiedyś tył w ergo hestii w scudziaku swoim, bo mi landem zaparkował też w tyłek, problemów nie robili, jako, ze auto było stare już - tanie, to wyszła całkowita szkoda, ale zrobiłem autko i jeszcze mi zostało sporo, ale to naprawa gotówkowa. Liczyli na zamiennikach chyba, trzeba sie zalogować na stronie u nich, żeby śledzić postęp sprawy swojej, ale nie było problemów z wypłaceniem odszkodowania i w miarę sensowną wyceną auta.

                Komentarz


                • #9
                  Sprawdź czy sama robocizna jest dobrze wykonana. Tak jak byś oddawał sam auto do warsztatu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja mam bardzo nieprzyjemne doswiadczenia z Ergo Hestią..
                    Mialem kiedys wlamanie do auta i lamerską probe kradziezy. Efekt - rozwalony zamek i stacyjka. Cos mnie naszlo, zeby wziac od nich kase bo przy okazji wrzucilem sobie do auta stacyjke ze scyzorykiem ( to bylo vw polo 9n ).
                    Niestety na wyplate odszkodowania czekalem rowno miesiac, czyli tyle ile zastrzegli sobie jako maksymalny czas.
                    Pozdro dla nich.
                    Projekty architektoniczne / wnętrz
                    Wizualizacje architektoniczne
                    Grafika 3D
                    Rysunek architektoniczny na zamówienie

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X