Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaka to wersja oktavii 2?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaka to wersja oktavii 2?

    W mojej O2 z 2009 nic się nie wyciera, u mnie plastik na słupku jest jeszcze pokryty materiałem. U zony natomiast w O2 z 2011 wyciera się po obu stronach.

  • #2
    jaka to wersja oktavii 2?

    Panowie, auto, rocznik 2010, jest w hatchbacku, silnik 1.9 TDI BXE, skrzynia manualna, 5cio biegowa, nie ma halogenów z przodu, nie ma komputera pokładowego, radio ma oznaczenie "Blues", ma kontrolę trakcji, elektryczne szyby i lusterka, więcej grzechów nie pamiętam - ki diabeł to jest?

    Komentarz


    • #3
      mint
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Thx! Przy okazji - da się jakoś go "ulepszyć"? w sensie np. przydałby się centralny podłokietnik, nie byłoby źle zorganizować schowek na górze konsoli środkowej, nie śmiem marzyć o komputerze pokładowym i jakiejś przyzwoitszej dynamice....

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez yorey
          Thx! Przy okazji - da się jakoś go "ulepszyć"? w sensie np. przydałby się centralny podłokietnik, nie byłoby źle zorganizować schowek na górze konsoli środkowej, nie śmiem marzyć o komputerze pokładowym i jakiejś przyzwoitszej dynamice....
          wejdz sobie np w wątek kolegi Biszczu on minta odmintawiał..... tylko, ze przed liftu, a tu masz po lf Forum - Octavia Club Polska
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            dzięki serdeczne!

            A powiedzcie mi jeszcze czy ten motorek można jakoś łatwo (i bezkarnie) podkręcić do jakieś zjadliwej dynamiki?
            I jeszcze jak stwierdzić, czy panewki mu się już wytarły, czy nie bez ściągania miski?

            Dodam, że sztrucel ma 145kkm.

            Komentarz


            • #7
              yorey, no pewnie, że można!

              403 Forbidden Warszawa/Mineralna

              a co do panewek podjedź do Ożarowa do Grześka DGW

              Poznańska 237

              Forum - Octavia Club Polska
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                yorey, podjedż na spota Forum - Octavia Club Polska
                Dowiesz się dużo i może cos zobaczysz co Ciebie zainspiruje.

                Moja Octavia:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                Rafał

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez yorey
                  I jeszcze jak stwierdzić, czy panewki mu się już wytarły, czy nie bez ściągania miski?

                  temat dla Ciebie

                  Forum - Octavia Club Polska
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz


                  • #10
                    dzięki, poczytałem kapkę i mam wrażenie, że skoro sztrucel jest z 2010 to panewki ma szansę mieć OK, ciekaw jestem co z wałkiem rozrządu.....

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X