Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podwyzszone obroty tdi 1,6

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podwyzszone obroty tdi 1,6

    eaglemirek, to nie problem tylko chciałbym to zrobić z wszystkimi na raz. Ide podpisuję umowę raz na wszystkie. A teraz co chwila dzwonią....

  • #2
    podwyzszone obroty tdi 1,6

    Drodzy forumowicze ,mam maly problem z obrotami silnika skoda oktawia 2 4x4.Po odpaleniu obrotu takie jakie powinny byc czyli 1000 po lekkim nagrzaniu spada do 800.Klopot to ze czasami mimo ze silnik jest nagrzany90 stopni i i temperatura oleju 100 stopni na biegu jalowym pokazuje 1000 obrotow jak dodam lekko gaz i puszcze spada na 800.Przejade pareset metro i znow na biegu jalowym 1000 obrotow.Smieszne jest to ze dzieje sie to nie zawsze ,przewaznie gdy temperatura na zewnatrz jest okolo 15 stopni i jest parno.
    Bylem sprawdzic w autorazowanym warsztacie skody wykazal tylko zwarcie na czujniku klimatyzacji od strony pasazera.Wymienilem klima dziala jakby lepiej ale obroty dalej zachowuja sie smiesznie.Jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc.
    Jestem tu na forum nowy ale mysle ze bede bracz teraz czynny udzial.
    Dzieki
    Marco

    Komentarz


    • #3
      To wina DPF, sterownik próbuje wypalić sadzę. Miałem dokładnie to samo. Od dwóch tygodni jestem zadowolony bo wywaliłem to gówno.
      Czarna Diablica

      Komentarz


      • #4
        Tez mi takie mysli chodzily po glowie ,tylko dlaczego po lekim depnieciu gazu obroty wracaja do normy?
        Jutro bede jechal 300 km autostrada to sprobuje mu depnac na niskim biegu przez okolo 20 minut.
        Zobaczymy co bedzie sie dzialo.Ten dpf to jest nieszczescie a takie dobre byla silniczki wdiselku wczesniej.
        Dzieki za rade.
        Marco

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X