Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trasa nad morze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trasa nad morze

    Kupię amplituner stereo, jeżeli komuś w domu zalega jakiś fajny sprzęt to proszę o info na PW. Nie chcę całkiem starego złomu..

  • #2
    Trasa nad morze

    Mam dylemat jaką trasę wybrać. Jadę do Wicia koło Darłówka z Chrzanowa (między Krakowem a Katowicami). Waham się między trasą przez Wrocław i Poznań a trasą przez Łódź i Toruń. Odległości i czas jest podobny. Macie jakieś sugestie którędy będzie lepiej :?: Dodam tylko że będę jechał w nocy.

    Komentarz


    • #3
      gregor6, jeżeli w nocy to jedź przez Łódź i Toruń. Ja w zeszłym roku jechałem tą trasą w nocy i bez specjalnego gonienia średnia mi wyszła 83 km/h.

      [ Dodano: Pią 06 Lip, 12 12:14 ]
      Jechałem trasą: Kraków-Łódź-Toruń-Bydgoszcz-Koronowo-Sępólno Krajeńskie-Człuchów-Rzecznica-Biały Bór-Polanów- Sławno i do Jarosławca.
      Tobie polecam ze Sławno-Darłowo-Wicie, lub ze Sławna przebić się do Sulimic i z tamtąd do Wicia.
      Szerokiej drogi.
      p.s. uważaj na fotoradary w terenach zabudowanch przed którymi stoi ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ja jadąc w nocy naciąłem się na to i dostałem mandat za przekroczenie 17 km/h przy tym ograniczeniu, gdzie normalnie powinno być przekroczenie 7km/h.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • #4
        Podłączę się, gdyż najprawdopodobniej 1 sierpnia jadę do Gdańska na 8 dni. Trasa z Krakowa jaka najlepsza? Jak tam te nasze autostrady/expressssówki?

        Komentarz


        • #5
          gregor6, jadąc w kolice Darłowa (Bobolin) przez Toruń, Bydgoszcz, Koszalin dwa razy trafił mnie fotoradar (gmina Człuchów). Jeśli chcesz jechać tą trasą to radzę bardzo mocno przestrzegać ograniczeń prędkości.
          W każdym razie w sierpniu ja jadę w to samo miejsce trasą gdańską (7)...
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kabanos
            Łódź-Toruń-Bydgoszcz-Koronowo-Sępólno Krajeńskie-Człuchów-Rzecznica-Biały Bór-Polanów- Sławno
            No właśnie bardziej mam przekonanie do tej trasy niż do trasy przez Wrocław i Poznań. Pojadę pewnie podobnie tylko że z Torunia chyba skieruje się na Kościerzynę, Bytów i Sławno a nie na Bydgoszcz (tak sugeruje mi Automapa :diabelski_usmiech )

            Komentarz


            • #7
              Podpowiedzcie jaką trasą wybrać jadąc z Opola do Sarbinowa. Zastanawiam się nad trasą Opole- Kluczbork- Kalisz- Września- Gniezno- Złotów- Koszalin- Sarbinowo. Wybrać tą trasę czy znacie jakąś lepszą.
              Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

              Komentarz


              • #8
                ja bym leciał tak:
                Dynamic Link Not Found
                albo tak:
                Mapy Google

                z tym, że ta pierwsza dłuższa. Ale czasowo obydwie sa szybsze niż ta twoja

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez opermon
                  Podpowiedzcie jaką trasą wybrać jadąc z Opola do Sarbinowa.
                  wg mnie trasa Opole -Legnica - Zielona Góra- Gorzów- Szczecin. Nawet bym się nie zastanawiał i nie pchał przez Poznań. Mapy Google Od lubina do Zielonej Góry masz spokojną i dobrą trasę S-3. Potem do Świebodzina masz S3 na nowo położoną a obok budują nową S3 ale korków nie ma! Od Międzyrzecz do Skwierzyny droga wmiarę jak na S3 (obok budują nową) za to przed Gorzowem wpadasz na dwupasmową nowiutką S3 aż do Szczecina ! i masz wszystko w (są już CPN-y i MacDonald oraz Burger King) od Szczecina do Pobierowa droga jest na nowo poprawiona jedzie się bardzo dobrze - sam na Boże Ciało jechałem więc wiem na 100%.

                  Fotoradarów brak praktycznie, jedynie w Nowym Miasteczku nalezy uważać no i w rejonie Zielona Góra - Gorzów latają nie oznakowane Fordy :diabelski_usmiech
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                    wg mnie trasa Opole -Legnica - Zielona Góra- Gorzów- Szczecin.
                    Zastanawiałem się też nad tą trasą, dwa lata temu jechałem tamtędy ale wtedy leciałem na Dziwnów. Ta trasa przez Poznań jest dużo gorsza od tej przez Zielona Górę pod względem korków, dziur no i fotoradarów? Jakby niebyło jest krótsza o jakieś 100 km.
                    Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                    Komentarz


                    • #11
                      opermon, wybrałeś najlepiej jak mogłeś

                      Komentarz


                      • #12
                        PAOLO ESCO, Fajnie słyszeć, że te drogi juz kończą. Ze trzy lata nie jechałem nad zachodnie... W tym sypię do Świnoujścia.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez gregor6
                          Pojadę pewnie podobnie tylko że z Torunia chyba skieruje się na Kościerzynę, Bytów i Sławno a nie na Bydgoszcz (tak sugeruje mi Automapa :diabelski_usmiech )
                          gregor6, ja bym się nie pchał z Torunia na Kościerzynę jechałem kiedyś i masakra. Dam Tobie radę jedź z Torunia na Bydgoszcz trasą nr 80, wjedziesz od strony Fordonu i później lecisz na Strzelce Dolne (cały czas jak idzie główna droga z pierszeństwem, przetniesz trasę nr 5) i lecisz dalej Trzeciewiec - Koronowo i wylatujesz na trasę nr 25. Tak zawsze jadę do Darłowo do kumpla. Tylko uważaj na fotoradary od Człuchowa aż po Biały Bór. Jak masz nawigację to kieruj się punktami 3,4,5,6,7,8 jak na mapie
                          Trasa: obliczanie trasy, szczegółowy koszt trasy - ViaMichelin|PLN&indemnite=&carbCost=2.90&autoConso=7.3&villeC onso=6.5&routeConso=6.1

                          филип
                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                          Komentarz


                          • #14
                            Nawigacja zapewne dlatego prowadzi mnie z Torunia na Kościerzynę bo tam mam dodatkowo 100km jazdy autostradą. Parę lat temu jak jechałem w to samo miejsce to właśnie jechałem na Bydgoszcz, Sępólno itd.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez gregor6
                              Nawigacja zapewne dlatego prowadzi mnie z Torunia na Kościerzynę bo tam mam dodatkowo 100km jazdy autostradą. Parę lat temu jak jechałem w to samo miejsce to właśnie jechałem na Bydgoszcz, Sępólno itd.
                              Dobrze się jedzie tą trasą.

                              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez kabanos
                                Dobrze się jedzie tą trasą.
                                No właśnie wiem, tylko myślałem, że jak nawigacja proponuje trasę przez Kościerzynę to że będzie lepsza. Bardziej jestem przekonany do trasy przez Bydgoszcz :szeroki_usmiech Wyruszam dzisiaj w nocy więc dużo czasu na zastanowienie mi nie zostało

                                Komentarz


                                • #17
                                  gregor6,

                                  Jechalem w zeszlym tygodniu z Sosnowca do Darlowka. Trasa Czestochowa - Lodz - Torun - Gdansk. Najgorszy odcinek to remontowana 1 miedzy Wloclawkiem a Toruniem a tak to calkiem niezla droga. Srednia predkosc 94 km/h , dystans 691 km, czas jazdy 7h 21 min. Przejazd A1 kosztuje 29.90 zl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Mr0czny
                                    gregor6,

                                    Jechalem w zeszlym tygodniu z Sosnowca do Darlowka. Trasa Czestochowa - Lodz - Torun - Gdansk. Najgorszy odcinek to remontowana 1 miedzy Wloclawkiem a Toruniem a tak to calkiem niezla droga.
                                    W środę wczesnym rankiem jadę do Gdańska i chyba tą trasą. Podpowiedzcie, czy jest jakaś lepsza alternatywa i na co/gdzie ewentualnie uważać (fotoradary).

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      obrus, a nie lepiej Kielce, Radom W-a ew w Grójcu na Sochaczew i w Płonsku dalej 7
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Nie wiem czy bedzie krocej ale z czestochowy jedz do Konina i z Konina do samego gdanska masz zarabista droge. Jechalem 2 lata temu fabia 1.4 MPI w nocy, od domu do sopotu pod sama plaze zajelo mi 3:15h. Jechalem w nocy, bez przystankow, z cb radiem.
                                        Sprawdzilem na google. Masz ok 30km dalej przez Konin a naprawde bardzo fajna droga.
                                        Wracalem rowniez z Katowic do Konina ostatnio i tez nie bylo problemow, poza pielgrzymkami kolo Czestochowy.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Podłącze się do tematu
                                          Wyruszam w Sobotę z dwójka małych dzieci do Władysławowa.Od czerwca nie jechałem siódemką.Więc jak ktoś ma świeże info odnośnie tej trasy (przejezdności) to byłbym wdzięczny
                                          Oczywiście zostaje wariant przez Toruń ale to troszkę dalej
                                          Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Waciak, z tego co mówią koledzy z pracy, to na 7-ce ostatnio nie było żadnych dramatycznych zmian...
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              co do DK7 / S7 to info najswiezsze z dzisiaj jest takie ze na odcinku Pasłęk - Miłomlyn juz jest przejazd 2x2 w pełnym standardzie drogi klasy S ... zwężka jest tylko przed sama obwodnica Miłomłyna z uwagi na zapadniętą jezdnię, ktora jest aktulnie naprawiana
                                              >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                gregor6,
                                                Proponuję cały czas "1" do Torunia - kolega dobrze pisał, odcinek między Włocławkiem a Toruniem masakra, zwłaszcza wylot z Włocławka i teraz albo A1 do Gdańska i dalej "6"

                                                albo w Toruniu jedziesz obwodnicą S10 (jak pamiętam skasują Cię 1.90zł za przejazd ) i dalej na Bydgoszcz-Człuchów-Biały Bór-Miastko-dalej powiatowymi na Sławno

                                                Pomiędzy Człuchowem a Miastkiem masz fotoradary (tam gdzie znak fotoradar stoi na bank, a gdzie fotoradar na odcinku np. 1km to może być śmietnik - widać te skubańce z daleka więc trzeba po prostu uważać) - a i strzelają jak przekroczysz nawet o 10km/h


                                                Przez Wrocław - Poznań nie pomogę bo nigdy tamtędy nie jechałem, ale jakbym miał wybierać to chyba A1 bo jak fotka jakaś przyjdzie to oszczędność z paliwa i opłaty za przejazd autostradą szlak trafi :lol:

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ja już objechałem tam i z powrotem. Jechałem przez Włocławek, Toruń, Łódź no i niestety gdyby nie ten odcinek między Włocławkiem a Toruniem to było by nieźle. Jeszcze trafiłem na mega burzę właśnie na tym odcinku stojąc na wahadle W człowieku aż się gotuje jak A1 obok na wyciągnięcie ręki ale jechać się nie da. Powinni tą autostradę 24h na dobę robić :evil:

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X