Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Inne] APEL (do mieszkancow Zoliborza, Bielan i okolic) - FI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Inne] APEL (do mieszkancow Zoliborza, Bielan i okolic) - FI

    myślicie że ja ze swoją 1.4 tsi 122 KM mógłbym się zmierzyć z Nissanem GT-R 3.8T 600 KM ??

  • #2
    [Inne] APEL (do mieszkancow Zoliborza, Bielan i okolic) - FI

    w zwiazku z faktem ze sprawa sie zakonczyla, pozwalam sobie dokonac drobnej edycji ....
    reszte dopisalem 'na dole'
    Panowie, (i Panie)
    Pare dni temu stalem się ofiara kolizji drogowej tj. stłuczki. Zdarza się. Niestety sprawca uciekl. Zdazylem zapamietac tylko to:
    Czarny (ciemny) citroen C5 sedan, o nr rejestracyjnym zaczynającym się od liter WD, wydaje mi się ze pierwsza cyfra po literach to x lub x .
    Jeśli ktoś z Was, zamieszkaly na Bielanach, Zoliborzu, Chomiczowce lub okolicach zauwazylby gdzie parkuje taki samochod to proszę o info na PW.
    Prosba do innych ludzi dobrej woli – dajcie pls znac swoim znajomym mieszkającym w tej okolicy – może oni cos zauwaza tj. będą wiedzieć gdzie ten samochod (i kierowcę) znaleźć.
    I jeszcze jeden drobiazg:
    Pomocny w sprawie może być kierowca <usunieto> o nr rej WD xxxxx (99%). Jeśli ktoś ten samochod zauważy – również proszę o kontakt z informacja gdzie i kiedy.

    PS1. Byłem już zglosic ta sprawę na Policje…. Spisali dane, obejrzeli i opisali moja Octavke…. Zobaczymy co dalej.
    PS2. Moderatora prosze o podklejenie tematu na jakiś czas (3 miesiace?). Przypuszczam ze nikt nie chciałby być na moim miejscu, a pare osob kiedyś już było….:/
    kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
    _________________________________________
    Do sprzedania:
    komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
    zaciski do hamulcow 280mm.

    Komentarz


    • #3
      rss, policja bez problemu powinna wytypowac sprawce po wpisaniu tych danych, które im podałes - wyskoczy im kilka autek, ktorym trzeba zrobic "ogledziny"
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        tsa, chyba przy okazji stłuczki musiałby ktoś zginąć, to może i by zacżeli szukać. Kiedyś też podałem nr rej. sprawcy, który zrobił szkodę na moim aucie i nawet nie wklepywali tego w kompa.

        Komentarz


        • #5
          Po policji na Bielanach nie oczekuj za duzo sa leniwi na prawde, podaj mniej wiecej gdzie on moze byc zadrapany i jaki mniej wiecej rocznik tego citroen'a a popytam sie znajomych.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piotrek_os
            rss, policja bez problemu powinna wytypowac sprawce po wpisaniu tych danych, które im podałes - wyskoczy im kilka autek, ktorym trzeba zrobic "ogledziny"
            Wiesz czy Ci się wydaje??

            Ja miałem markę, model, kolor auta (takie coś ni zielone ni niebieskie),
            Numer rej KRA 123xx - xx czyli nie zapamiętałem.

            W rejestrze było 30 aut z takimi blachami, tej marki, w tych kolorach.

            Procedura jest taka że teraz do tych "szczęśliwców" wysyłają listem (poleconym?) wezwanie o stawienie się i wyjaśnienia.

            W skrócie - jak ktoś się zgłosi i przyzna to będzie sprawca.

            Praktyka - po roku czasu pismo o umorzeniu sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy.....

            Powodzenia bo szanse są 1%
            Była O1 kombi ALH++ 150/340
            Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

            Komentarz


            • #7
              Szymon, to C5 z rocznikow 2004-2008, odrapany powinien byc na przednim zderzaku z prawej strony (na rogu)....
              dzieki za zainteresowanie, ja niestety nie mieszkam juz na Bielanach.

              a co do pracy mundurowych (i niemundurowych) - wypowiem sie za jakis czas - jak mawiaja 'finis coronat opus' .....ciekaw jestem tylko po jakim czasie usuwane sa zapisy z monitoringu miejskiego i czy on wogole dziala....
              kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
              _________________________________________
              Do sprzedania:
              komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
              zaciski do hamulcow 280mm.

              Komentarz


              • #8
                Ok, nie ma problemu jak tylko coś zauważę to od razu napiszę.

                Komentarz


                • #9
                  Jestem przedstawicielem właśnie na tym terenie będe miał oczy szeroko otwarte, mi kiedys gosc tez przerysował w łomiankach moją audi 80 wv caddy i uciekł.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez s1
                    Jestem przedstawicielem właśnie na tym terenie będe miał oczy szeroko otwarte, mi kiedys gosc tez przerysował w łomiankach moją audi 80 wv caddy i uciekł.
                    Przedstawicielem czego, jeżeli można spytać?

                    Komentarz


                    • #11
                      Spożywka
                      Zamieszczone przez SZYMON
                      Przedstawicielem czego, jeżeli można spytać?

                      Komentarz


                      • #12
                        a dzis musialem lapac szczeke z wrazenia, a bylo to tak:
                        odebralem list z WRD KSP, otwieram, spodziewam sie tekstu klasycznego, czyli
                        'w toku podjetego postepowania wykonano szereg czynnosci ktore nie doprowadzily do wykrycia sprawcy' a tu NIESPODZIANKA ...
                        czytalem 2 razy (za pierwszym lapalem szczeke) i wychodzi na to ze ktos zadal sobie trud przejrzenia monitoringu (dobrze ze ktos wspomnial mi o tym podczas przesluchania i zwrocilem sie z formalnym wnioskiem) - tak wiec czlowieczka namierzyli i wyslali wniosek do Sadu o ukaranie .... mam nawet okazje byc oskarzycielem posilkowym (czy ktos wie jakie prawa i obowiazki sie z tym wiaza?)

                        podsumowujac - dziekuje wszystkim zaangazowanym za informacje i 'tropy' i glosno twierdze, ze warto 'grac do konca', nawet w sytuacji z pozoru beznadziejnej (zapamietalem przeciez tylko kawalek numeru rejestracyjnego). Podziekowania naleza sie tez policjantom, ktorzy sprawy nie olali ( i to mimo mojego dosc niechetnego stosunku zarowno do tej instytucji jak i do jej wiekszosci pracownikow - jak widac udalo mi sie trafic na kogos z 'mniejszosci'...)

                        jutro ide skreslic z tej okazji totka jak wygram duzo to kupie chlopakom nowy radiowoz
                        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                        _________________________________________
                        Do sprzedania:
                        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                        zaciski do hamulcow 280mm.

                        Komentarz


                        • #13
                          widać formalny wniosek pomógł.....w którym wskazałes, ze dana kamera mogła "widzieć"
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X