Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenie

    [quote="Maicroft"]Doba, Lejesz z odpowietrznikiem?? Czy bez ...


    Jak to rozumieć ?
    Jak nalać z odpowietrznikiem?

  • #2
    Ubezpieczenie

    Ktoś może przegryzał się ostatnio przez temat ubezpieczenia ? Muszę Octavii zapłącić OC na jakis krótki okres (oczekuje ona na kupca w garażu) i mam pytanko jakie firmy ubezpieczeniowe mają teraz najtańsze OC ? (pojemność 1800, warszawa, zniżki chyba pełne). Badaliście to może ?
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

    Komentarz


    • #3
      Dyskusja sprzed kilku dni:
      Forum - Octavia Club Polska

      Nie zglebialem sie w temat, wiec nie wiem czy są tam informacje, ktore cos Ci dadzą, ale mysle, ze tak.

      Co do OC, to nie wiem czy nie ma teraz obowiazku zawierania umowy na cale 12 miesiecy, ale moge sie mylic.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Ja ubezpieczałem swoją w marcu. Brałem pakiet bo auto w kredycie. Po przejrzeniu wielu ofert wybrałem ponownie PZU (mam tam dodatkowo 20% zniżki ze względu na ubezpieczenie grupowe firmy). Ponadto agentem jest żona mojego kumpla :lol:
        Z tego co wiem to PZU wprowadziło krótkoterminowe ubezpieczenia - miesiąc koszt ok. 100,- (w województwie dolnośląskim, w Wawie może być wyższe ze względu na dużą szkodowość). Najlepiej idź do dobrego autokomisu, oni mają układy z wieloma agentami to Ci znajdą coś odpowiedniego i taniego. Powodzenia :!:
        Zobacz ile Ci zostało czasu:
        http://zegarsmierci.info/s/zegar

        Komentarz


        • #5
          OC tylko na 12 miesiecy, mozna wziasc na 2-3 raty wtedy nie trzeba calosci kupic.

          Oferta dla klientow mBanku wyglada w miare atrakcyjnie, nie wiem czy dla kazdego, ale jak ostatnio liczylem dla pojemnosci 1.5 to bylo to taniej niz PZU.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            OC tylko na 12 miesiecy
            Otóż NIE. Właśnie rozmawiałem z tą agentką z PZU. Można wziąć ubezpieczenie OC na jeden miesiąc ale wtedy nie ma żadnych zniżek (u nas to około 195 zł za pojemność 1,8). Można też wziąć na cały rok i poprosić o rozłożenie na 12 m-cy wtedy traci się tylko zniżkę za wpłatę jednorazową. Taki wariant jest lepszy i z tego co ona mówiła praktykowany w całej Polsce więc chyba w Wawie też (w końcu muszą walczyć o klienta)
            Zobacz ile Ci zostało czasu:
            http://zegarsmierci.info/s/zegar

            Komentarz


            • #7
              perfex, link 4 chwali się że ma najtaniej
              Takie zwykłe Ambiente

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez koja86
                link 4 chwali się że ma najtaniej
                Nie polecam , po roku nie dostałem zniżek a ubezpieczenie zamiast po roku zmaleć delikatnie wzrosło , ale za to można u nich za darmo wymienić szybę , z tego skorzystaliśmy
                Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                Jest O1 1.6 BFQ

                Komentarz


                • #9
                  Ziomal, ja też nie polecam ale pytanie jest gdzie jest najtaniej :wink:
                  Osobiście polecam Allians z pakietem dilerskim
                  Takie zwykłe Ambiente

                  Komentarz


                  • #10
                    hm no nie wiem ale dla mnie najlepiej wychodzi w warcie może i dziwne ale tak jest max zniżki plus ulga VIP i da się żyć.
                    A z wypłatą odszkodowania po skasowaniu octaski też nie było najmniejszego problemu. Najlepiej pytać pytać i jeszce raz pytać gdyż bardzo dużo zależy od biura na ile ustawia swoją prowizję :szeroki_usmiech
                    była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

                    Komentarz


                    • #11
                      Koledzy - odbiegacie od tematu. perfexowi nie chodzi o bezproblemowe wypłaty odszkodowania czy obsługę. Jego auto stoi w garażu i czeka na kupca - potrzebuje tylko ważnego OC - i to chyba normalne że chce aby było jak najtańsze
                      Była: O1 1.6 MPI
                      Jest: O3 1.2 TSI

                      Komentarz


                      • #12
                        koledzy, a jak biorę pakiet (np. w PZU), to takie rzeczy jak decyzja o zniesieniu udziału własnego zależy ode mnie jak w przypadku gdy wykupuje normalne AC. Czy wtedy są jakieś ustalone zasady?
                        Max moc [KM/kW] 119.6/88.0
                        Max moment [Nm] 280 przy 1982 obr./min.

                        Komentarz


                        • #13
                          Witam
                          OC mam w Compensie i przy pełnych zniżkach opłata za cały rok wynosi -368zł.
                          Pozdrawiam Jacek
                          Biała Kombi teraz z LPG

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie chcę zaczynać nowego wątku, więc podczepię się pod ten. Czeka mnie na dniach ubezpieczenie Czeszki i tu moje pytanie czy może ktoś się ubezpieczał w Filarze (Uniqa)-jak wygląda sytuacja z wypłatami odszkodowań???!!! Pytam konkretnie o tego ubezpieczyciela, bo wychodzi mi najtaniej, a i warunki tego ubezpieczenia są najlepsze. Wcześniej miałem w Warcie, ale cenę jak i warunki mają gorsze dlatego potrzebuje jakis opinii nt. Filara czy dobrze zrobię zmieniając TU. pozdro

                            Komentarz


                            • #15
                              rad10, Jeśli chodzi o OC w Unice,to cenowo jest chyba jedna z lepszych.Co do AC nie mam wiadomości.Dwa lata temu klient ubezpieczony w Unice przerysował mi samochód i miałem problemy z szybkim wyegzekwowaniem odszkodowania.
                              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                              Komentarz


                              • #16
                                Re: Ubezpieczenie

                                Ja załapałem się na program w Hetii: "Nie szkodzisz, nie płacisz".
                                Dostałem łącznie 87% zniżki na OC/AC, Assistance, z czego:
                                - 60% bezwypadkowość
                                - 7% - jednorazowa wpłata
                                - 20% - "Nie szkodzisz, nie płacisz" w tytułu posiadania pakiety Hestia 7.
                                Więcej info programie: Link

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez JanuszSz
                                  rad10, Jeśli chodzi o OC w Unice,to cenowo jest chyba jedna z lepszych.Co do AC nie mam wiadomości.Dwa lata temu klient ubezpieczony w Unice przerysował mi samochód i miałem problemy z szybkim wyegzekwowaniem odszkodowania.
                                  OC w Filarze wychodzi taniej, bo dostałem zniżki za: 4 lata bezszkodowej jazdy(35%)-(Warta30%),10% za markę(skoda),10% za wykupienie AC, 5%wpłata jednorazowa, 10% za skończone 28 lat i 20% za to że jestem nowym klientem. Te 2 ostanie zniżki dotyczą również AC. Dodam tylko, że sprawdzałem różne TU oprócz Link4 i rozpiętość cenowa jest ogromna-nawet o 50% między różnymi TU!!!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ja mam MTU moje towarzystwo ubezpieczeniowe za oc z max zniżkami zapłaciłem 340coś zł rozłozone na 2 raty
                                    octavia 1.6 75km LPG

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jak pomysłodawca tego wątku mi też zależało na najniższym OC. Z mojego rekonesansu wyszło, że najlepszą ofertę ma dla mnie Link4. W sumie kosztowało mnie jakieś 860pln przy 40% zniżkach. O PZU to nawet nie wspominam, bo jak chciałem u nich poprzednią Corsę przedłużyć OC to mnie zabili swoją ceną. Już tam chyba nie wrócę. AC na Octavke nie brałem.

                                      Tak na dobrą sprawę to bez różnicy gdzie się bierze OC, bo i tak jest to gwarantowane przez Państwo. Żeby tylko wyszło najtaniej no i miało coś jeszcze w ofercie (assistance za free czy coś w tym stylu).

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez łosiek
                                        Jak pomysłodawca tego wątku mi też zależało na najniższym OC. Z mojego rekonesansu wyszło, że najlepszą ofertę ma dla mnie Link4. W sumie kosztowało mnie jakieś 860pln przy 40% zniżkach. O PZU to nawet nie wspominam, bo jak chciałem u nich poprzednią Corsę przedłużyć OC to mnie zabili swoją ceną. Już tam chyba nie wrócę. AC na Octavke nie brałem.

                                        Tak na dobrą sprawę to bez różnicy gdzie się bierze OC, bo i tak jest to gwarantowane przez Państwo. Żeby tylko wyszło najtaniej no i miało coś jeszcze w ofercie (assistance za free czy coś w tym stylu).
                                        Mam podobną zniżkę tj. 35% i Filarze OC wyniesie mnie 700zł, więc chyba nie zawsze ten Link4 wychodzi najtaniej!!! Choć oczywiście na cenę wpływają inne bonusy o których wspomniałem wcześniej. AC nie potrzebujesz, więc 10% więcej no i nie wiem czy masz skonczone 28 lat, bo to znowu strata bonusu. pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja ubezpieczałem się u brokera który miał kilka firm.Wybiera on najkorzystniejszą opcje zależną od pojazdu i zniżek.Jednak niektórzy mają korzystniejsze umowy z ubezpieczycielami i cały pakiet może wyjść taniej o ok.300-400 zł niż w tej samej firmie u innego brokera.

                                          Ale teraz cały pakiet najkorzystniej wyszedł mi w Liberty Direct.
                                          Ubezpieczałem się miesiąc temu.

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X