Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebny dobry gazownik do Forda Focusa 1.8 125km Limanowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebny dobry gazownik do Forda Focusa 1.8 125km Limanowa

    Zamieszczone przez Big
    A po co chłopak ma się tu chwalić jak forumowi "znafcy" w kółko piszą jaki to Rapid jest paskudny, plastikowy i w ogóle, że to najgorsze auto na świecie i tylko idiota może go kupić. Po przeczytaniu takich głupot też bym się nie chwali tym ciekawym i naprawdę fajnym autem, bo co to za przyjemność ?
    ale są i zainteresowani. Niektórzy każda brykę zmieszają z błotem. jak nie ma alusów za kilka tysi, foteli kubełkowych, 300 kucy, gleby opon szerokich jak walec - nic nie warta. Ale są też zwykli kierowcy. Ja tam bym chętnie tego Rapida obejrzał.
    Jestem oszustem występującym wcześniej pod nickami Speedy, Paweł-SK, Pawulon_rs. NIE RÓB ZE MNĄ ŻADNYCH INTERESÓW.
    Szczegóły tutaj:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=35044
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=28595
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24798
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=23313

  • #2
    Potrzebny dobry gazownik do Forda Focusa 1.8 125km Limanowa

    Jak w temacie, szwagier kupił i chce gazować
    Zna ktoś kogoś co się zna ?)
    Okolice Limanowej.

    Komentarz


    • #3
      Z tego co wiem to jeden z lepszych jest w Starym Sączu, ale głowy nie dam. Kumpel tam gazował lagune tą chyba najstarszą 1,8 90 KM. Z zasłyszanych opinii to w tych okolicach zawsze w rozmowach o gazownikach padał właśnie Stary Sącz i chyba Tarnów. Jak coś to mogę pytać, pzdr

      Komentarz


      • #4
        Może nie okolice ,,Kalifornii'' ale rzut beretem (20 km z hakiem)

        "Auto-Eko-Gaz"
        ul. Limanowska 5
        33-395 Chełmiec
        tel. (18) 443 01 63

        Miałem tam auto zagazowane w 2004 r. i zrobione już jest na instalacji 100 tyś. km i gitara.
        Paru moich znajomych też zakładało tam instalacje i są zadowoleni.
        Przeglądy za free ale nie wiem jak jest teraz.

        Polecam Ci tych gazowników :!:

        Komentarz


        • #5
          A nie jest tak ,że Ford ma jakieś tam głowice w których wypalają się gniazda zaworowe od gazu? Bo gdzieś coś takiego czytałem. Ale poszukaj po necie dla pewności.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez shok
            A nie jest tak ,że Ford ma jakieś tam głowice w których wypalają się gniazda zaworowe od gazu?
            Właśnie ponoć w tej motorowni już tego problemu nie ma. No ale właśnie trzeba temat rozeznać, żeby się na minę nie wpakować.

            Komentarz


            • #7
              Error 503: Unknown domain
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #8
                Focusy mają słabe glowice silników i w związku z tym nie są zalecane pod gazowanie. inna sprawa, że ludzie i tak je gazują :-)
                jak poszło? jak się furka trzyma?
                Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                Komentarz


                • #9
                  Po poprawnym montażu raczej nic się nie dzieje, robiłem focusa z silnikiem 1.6 którego teoretycznie nie powinno się gazować a jako, że jeździ jako auto handlowca to robi spore przebiegi już chyba 12-13 przegląd co 10tyś km i zero problemów.
                  krzysiek82
                  1.6TDI niebawem egr, dpf off

                  Komentarz


                  • #10
                    tak czy inaczej lepiej uwazać: Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                    Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                    Komentarz


                    • #11
                      Waśka,Nawet mi sie teg czytac nie chce, ale widze zdjecia.

                      Instalacja na srube lub pozniejsza na krokowca, wiec zadne sekwencje, do tego pewnie wiecznie na ubogo, bo auto ma jezdzic tanio, wiec glowice padaja.

                      Pierwsze zdjecie z wrzuconym wtryskami pod maske w sposob byle jaki, wiec tez mnie juz odstrasza.

                      Montaz i regulacja, to sa podstawowe sprawy. Jakby ten cudowny plyn byl taki dobry, to Skoda by go wsadzila i pozwolila jezdzic normalnie na gazie, a nie do 4200 obr/min, bo maja problem z ustawieniem instalacji
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        przebrnąłem przez około połowę komentarzy, niektóre są bardzo ciekawe. warto rzucić okiem.

                        EDIT: inna sprawa, że to i tak tekst z innej, starszej epoki gazu bagiennego w Polsce
                        Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X