Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o porównanie usług dwóch gazowników w Szczecinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o porównanie usług dwóch gazowników w Szczecinie

    aniol, Ta która jest podana w podpisie :!:
    Adres: Pawła Dytrycha 3A, Katowice

  • #2
    Pytanie o porównanie usług dwóch gazowników w Szczecinie

    Witam kolegów,

    Mam uprzejme zapytanie do kolegów ze Szczecina i okolic.
    Noszę się z zamiarem zagazowania auta (Skoda Octavia Tour 1.6, silnik BFQ, 72 000 przebiegu).
    Polecono mi dwa zakłady:
    1. Sławomir Piątek na ul. Szczawiowej 54 d w Szczecinie
    2. Dretan Gabriela Pająk ul. Pocztowa 87 w Tanowie.
    O tym drugim słyszałem dobre opinie i ponadto mój bratanek gazował tam auto trzy lata temu i do dziś wszystko działa niezawodnie w jego aucie.
    Czy ktoś jeszcze z szanownych kolegów miał styczność z tymi zakładami i mógłby jeszcze się wypowiedzieć?
    Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
    Pozdrawiam
    Darek

    [ Dodano: Nie 07 Kwi, 13 17:48 ]
    Witam ponownie,

    Czy naprawdę niema nikogo z OCP ze Szczecina kto by zakładał instalację gazową?!
    Czy wszyscy jeżdżą tylko na benzynie lub ON?
    Zanim zdecyduję się na montaż minie jeszcze trochę czasu ponieważ muszę dozbierać środków.
    Jest więc chwila aby zasięgnąć opinii i podjąć decyzję gdzie montować (pod warunkiem, że ktoś podzieli się swoim doświadczeniem..).
    Pozdrawiam
    Darek

    Komentarz


    • #3
      Witam
      Ja zakładałem na słonecznym Tartarini (obok Skani). Po wykonaniu kilkunastu telefonów tylko on miał pojęcie o tym co robi. Mam silnik z turbiną o bałem się zakładać. On odrazu polecił zmodyfikować parę rzeczy i auto śmiga już od 170 000 do stanu obecnego 270 000 i jak narazie poza dwoma wizytami bez najmniejszych zastrzeżeń. Byłem tylko na regulacjach. Więcej nie wiem
      http://cnc4you.cba.pl

      Komentarz


      • #4
        Witam

        Dziękuję koledze Opaluch za odpowiedź (szkoda, że tylko jedna osoba się wypowiedziała, widocznie cała reszta śmiga na benzynie lub oleju napędowym).
        Sprawdzę również i ten namiar.
        Mam prośbę czy mógłbyś napisać jaki zestaw zaproponowali Tobie w tym zakładzie do Twojego auta?
        Dziękuję i pozdrawiam
        Darek

        Komentarz


        • #5
          Mam wszystko od Tartarini wtryski chyba Evo. Jadę 22 kwietnia na wymianę listwy to się do wiem. Oprogramowanie do regulacji dostępne w sieci nawet po Polsku jedyny minus to że nie chce chodzić na konwerterach usb/232. Trzeba starego kompa z RS232 żeby się pobawić. Instalacja mało popularna ale bardzo trwała.
          Można pytać mailem do właściciela zawsze odpisuje.
          http://cnc4you.cba.pl

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za odpowiedź.
            W takim razie poczekam na szczegóły po 22-im.
            Pozdrawiam serdecznie

            [ Dodano: Nie 14 Kwi, 13 18:23 ]
            P.s Jeszcze jedno pytanie czy chodzi o firmę JOT z ul. Struga 82?
            Darek

            Komentarz


            • #7
              Szczerze polecam zakład w Tanowie. Zakładali mi dwie instalacje i jestem z nich bardzo zadowolony. Szybko, profesjonalnie i za rozsądną cenę.

              Komentarz


              • #8
                Witam ponownie
                Dzięki Mariom 122 za opinie, ponieważ masz dokładnie taki sam silnik jak mój mógłbyś napisać jaką masz instalację i czy auto pali gazu tak jak podają w normach firmy BRC tzn ok 15 % czy więcej?
                Z góry dzięki za pomoc
                Darek

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X