Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 1 gdzie wlew gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Goralx11
    A co do schylania i oczyszczania to przecież nie nasz problem
    to jak jakaś kobitka idzie ci tankować to też ręce w kieszeni trzymasz? Choć pewnie i tak bywa, bo ostatnio Pani na BP w Radomiu powiedziała mi, ze jestem dzis pierwszym klientem, który sam sobie korek odkręcił....a za 30 min mówiła, ze kończy prace.
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #27
      Korek zawsze sam odkręcam (Fav). Octa - wlew pod klapką, wiec luz

      btw. jest zapis, że w razie trudno dostępnego wlewu pracownik może odmówić zatankowania.
      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

      Komentarz


      • #28
        hej
        ja zgodziłem się na korek w zderzaku, bo wg mnie to często bardziej praktyczne na stacji LPG: jak kolejka jest to mogę podjechać z tej i z tej strony dystrybutora (czasem nawet tyłem dojadę) i nie ma kłopotu z podłączeniem pistoletu.
        Poza tym rzeczywiście dookoła wlewu PB jest jakieś tworzywo-guma i ten wlew LPG w ciężarem węża może się wyrwać/uszkodzić.

        pozdro
        LPG Lovato Smart

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez mnble
          jak kolejka jest to mogę podjechać z tej i z tej strony dystrybutora (czasem nawet tyłem dojadę) i nie ma kłopotu z podłączeniem pistoletu.
          Również podjeżdżam tyłem, jeśli jest wolne miejsce z drugiej strony stanowiska. Tu nie ma co dorabiać ideologii - kwestia gustu gdzie kto chce mieć wlew, a o gustach itp.
          Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
          FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X