Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z gazem przrywa na gazie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z gazem przrywa na gazie

    Jako, że w tym roku wybieramy się znowu na jakiś dalszy wakacyjny wyjazd rozglądam się za jakimś nowym fotelikiem dla córki z funkcją spania. Zależy mi na jakimś, który ma możliwość rozłożenia do jak najbardziej płaskiej pozycji. Córka bez problemu przesypia dłuższe, całonocne wyjazdy więc chciałbym kupić jej coś w czym komfortowo przetrwa podróż. Obecnie używam maxi cosi ale szukam czegoś, co można jeszcze bardziej pochylić do poziomu

    Co możecie polecić ze swojego doświadczenia?
    Miło gdyby foteli miał iso fix ale nie jest to warunek konieczny.
    Skoda Octavia III 2.0TDI 150KM - kombi

  • #2
    Problem z gazem przrywa na gazie

    Witam
    Od kilku dni mam problem z gazem. Jadąc spokojnie około 2tyś obrotów auto przerywa na gazie po na ciśnięciu pedału gazu brak mocy. Podczas dynamicznej jazdy problem nie występuje. Na benzynie jest wszystko w porządku.

    Komentarz


    • #3
      Możesz mieć problem z listwą wtryskową od gazu. Miałem podobny problem, ale jeszcze najlepiej jakbyś podjechał do dobrego gazownika co podłączy pod komputer
      Mike

      Komentarz


      • #4
        Trzeba by zrobić diagnostykę czyli bez podłączenia pod sterownik gazowy niczego się nie dowiemy, przyczyn może być wiele, np spadki ciśnienia, zasyfione wtryskiwacze.
        krzysiek82
        1.6TDI niebawem egr, dpf off

        Komentarz


        • #5
          Wtryski gazowe bądź reduktor.

          Komentarz


          • #6
            A jaka instalacja?? Na gwarancji ?? Jaki przebieg
            Spritmonitor.de

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X