Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatki do benzyny przy LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dodatki do benzyny przy LPG

    Jeszcze mozes trafic z poczatku 2010r na BMM jak dobrze pamieta byl do marca/maja 2010. W PL glownie z tego co widze byl w wersji scout, na zachodzie tj moj z NL w cywilnej. No i oczywiscie ma DPF. A co do spalanie to mozesz u mnie w stopce zobaczyc.

  • #2
    Dodatki do benzyny przy LPG

    Tak się zastanawiam, że przy zdecydowanej przewadze jazdy na LPG układ benzynowy może być narażony na wytrącanie się jakiś osadów albo wody. W związku z tym zacząłem się zastanawiać, czy nie wlewać jakiś uszlachetniaczy do benzyny?

    Komentarz


    • #3
      Możesz wlać na cały zbiornik PB flaszkę STP. Nie zaszkodzi, czy pomoże - nie wiem, ale środek oczywiście przelewa się przez układ podczas jazdy na benzynie.
      Pozdrawiam
      Northeusz

      Komentarz


      • #4
        moim zdaniem lepiej mieć częściej świeże paliwo a nie lać do pełna, oczywiście mało być nie może ale chyba nic więcej benzynie w naszych "ultranowoczesnych" BSE nie trzeba ale to moje skromne zdanie tylko niczym nie potwierdzone
        Sławka wozi Superb 2 FL
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

        Komentarz


        • #5
          zdecydowanie warto dodawac


          1. czas pracy wtryskow na benzynie jest minimalny zatem warto dodac dodatek z silnymi detergentami by zapobiec mikrokorozji
          2. dodatek zapobiegajacy starzeniu się beznyny
          3. dodatki wiążące wode. bo wody jest mnóstwo w niepelnym baku.
          4. warto a nawet zalecane jest co jakis czas przegonic auto na benzynie. ja co ok 20 tankowan dopalam do rezerwy i zalewam świeżym.


          jest szeroka oferta na rynku 3 min z wyszukiwarka i można mieć juz poglad.
          unikac tanich srodkow warto interesowac sie topowymi produktami


          osobiście stosuje millers power max koncentrat na 10 baków.
          PETROL POWER ECOMAX | Millers Oils


          dodam, że wartos stosowac prewencyjnie zanim zaczniemy hodowlę mutantow baktero-glono-grzybo-pasożytow.
          jeden raz miałem przypadek zaswiecenia check engine po preparacie do czyszczenia wtryskiwaczy do benzyny STP. Mam mieszane uczucia do produktow tej firmy.

          kiedys czytalem że niektore firmy ida na skróty dajac efekt czyszczenia poprzez zmikronizowane cząstki cierne które niszcza delikatne uszczelnienia i same delikatne wtryskiwacze.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X