Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie lpg 1.8 ang 125km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie lpg 1.8 ang 125km

    No właśnie, też zapomniałem się pochwalić...
    B4 wyszły z auta po ~165 tysiakach.
    Teraz za stabilność jazdy odpowiadają KYB ExcelG :diabelski_usmiech
    Zobaczymy czy też tyle wytrzymają :twisted:

    Moje wrażenia - KYB lepiej wybierają drobne poprzeczne nierówności i ciut szybciej mogę wziąć zakręty, które brałem na poprzednim setupie.

    Zatem póki co KYB na +

  • #2
    jakie lpg 1.8 ang 125km

    witam jaki gaz załozyć do silnika 1,8 agn 125 km stan licznika 186000 98 rok gaziaż zaproponowal mi stag 4 qubox za 2500 zl co o tym myslicie pozdrawiam 5 lat na sterownik gwarancji i 2 lata na instalacje

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez adama83
      4 qubox
      to sterownik, a reszta osprzętu jaka? Najlepszy nawet sterownik w połączeniu z badziewnymi wtryskami i reduktorem nie da rewelacyjnych efektów.
      SATYNOWA O2 Tour
      Z pozdrowieniami
      Bartek

      Komentarz


      • #4
        Stag 4 q-box to tylko jednostka sterująca, obok niej istotne w instalacji są wtryski i reduktor oraz poprawny montaż. Nic Ci po gwarancji jeśli to wszystko nie będzie prawidłowo zamontowane i wyregulowane.
        Tak naprawdę nie napisałeś nic instalacji o nich więc nie ma nawet co tu myśleć.
        Zajrzyj na Error 503: Unknown domain poczytaj, pooglądaj galerie jak powinien wyglądać prawidłowy montaż w Twoim samochodzie. Jeśli jesteś z KTW odwiedź Davanti Auto Gaz - po prostu Twój warsztat - polecany monter lpg w KTW.
        Moja Skoda
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71635

        Komentarz


        • #5
          witam to jest dokładnie tak STAG-4 qbox basic listwa ac wo1 lub ac wo1 bfc i reduktor ac ro1 zestaw rekomendowany przez stag jak cos to muwi to prosze o opinie

          Komentarz


          • #6
            Jeśli masz wątpliwości, to można sobie za darmo zobaczyć co ci zaproponują tutaj:

            ***********


            Dostaniesz od razu namiary na gazowników w Twojej okolicy z ceną za montaż.

            Komentarz


            • #7
              Forum - Octavia Club Polska
              Coś chyba w tym palacarze robota nie idzie, bo namolnie go tu linkujecie :diabelski_usmiech

              adama83 - IMO najlepiej jakiś warsztat polecany na lpg-forum (np. wspomniany już Davanti). Pamiętaj, że dobry montaż (czyli instalator - fachowiec) to połowa sukcesu - druga to dobre klamoty
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #8
                ok dzieki

                Komentarz


                • #9
                  witam
                  Posiadam taki sam silnik jak ty 1,8 125km 98r. Mam założona instalację LOVATO (reduktor, zawory, centrale sterującą, wtryskiwacze wszystkie elementy lovato) jeżdżę ponad dwa lata zrobiłem ponad 40000 km i wszystko gra.
                  Robię przeglądy dwa razy w roku + wymiana filterka. spytaj się gazownika co sadzi o tym poczytaj troche w internecie o tej instalacji, ja osobiście polecam

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez jlukas
                    Jeśli masz wątpliwości, to można sobie za darmo zobaczyć co ci zaproponują tutaj:

                    404 Not Found

                    Dostaniesz od razu namiary na gazowników w Twojej okolicy z ceną za montaż.
                    DACIA Klub Polska :: Zobacz temat - Instalacja LPG / doświadczenia -tutaj tego cwaniaka/spamera szybko wyczaili!!!

                    Komentarz


                    • #11
                      witam polacar własnie mi zaproponowal taki zestaw do 1.8 agn -----
                      Elektronika Agis + reduktor Palacar + wtryskiwacz ACW + co o tym myslicie lub elektronika stag eco .

                      i co myslicie o tym żey zamówić cala instalacje do domu a zalożyć w warsztacie gdzie oni polecają bo coś sie troche tego obawiam jak to wogóle wygląda robił tak ktoś już?

                      Komentarz


                      • #12
                        adama83, pytałeś o ofertę polecanego tu oraz na lpg-forum Davanti? Zarejestruj się tam, zobacz zdjęcia w galerii z ich montażu. Sprawdzony warsztat a ten cały palacar to jakaś niewiadoma (no i do tego spamerzy).
                        Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                        FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                        Komentarz


                        • #13
                          ok dzieki wlasnie do nich napisałem o oferte pozdro

                          [ Dodano: Wto 17 Wrz, 13 12:57 ]
                          davanti dali mi takie wyceny ale nic mi to niemówi który lepiej wybrac bo juz nieraz sie przekonalem ze drozsze to niezawsze lepsze prosze o opinie
                          -
                          2450 zł na podzespołach Stag
                          > 4 plus, wtryski ACW01 i reduktor ACR01,
                          >
                          > na podzespołach stag 4 plus, wtryski hana 2000 reduktor acr01 wyniesie
                          > 2750 zł.
                          co wybrac?

                          Komentarz


                          • #14
                            Co do różnicy we wtryskiwaczach to nie doradzę, bo z tymi od AC nie miałem styczności, więc nie mam co porównywać.

                            Co do poprawności jakości montażu, to w tym zakładzie powinno być wszystko OK.
                            Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                            FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez adama83
                              2450 zł na podzespołach Stag
                              > 4 plus, wtryski ACW01 i reduktor ACR01,
                              Ja bym wybrał tą opcję.
                              A z własnego doświadczenia moge polecić najtańsze Valteki.

                              Komentarz


                              • #16
                                Bierz Staga bez dwóch zdań.
                                Artur

                                Komentarz


                                • #17
                                  ja mam u Davanti tą drugą opcję założoną 1 marca 2013, koledze poleciłem to samo założył to Zafiry II 1.8, mój zestaw w pasku opisany. Davanti polecam jak najbardziej, ale nie jest jedyny oczywiście.
                                  Sławka wozi Superb 2 FL
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ok dzieki za odpowiedzi musze sie wybrac by umowić termin zalozenia instalki pozdrawiam

                                    [ Dodano: Pon 28 Paź, 13 21:59 ]
                                    ok termin juz umówiony teraz takie pytanie .

                                    jak sie sprawuje wlew gazu pod klapą od wlewu paliwa mówią że dają rade założyć wkręcany ale czy to zdaje egzamin czy lepiej w zdeżak wciskać wlew ?pozdrawiam

                                    [ Dodano: Czw 31 Paź, 13 20:36 ]
                                    ma ktoś może montowany gaz pod klapką jak się sprawuje?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Dobra, przyszedł czas zagazować moja O1. Gaziarz zaproponował LPG-tech 214 lub 224, wtryski dragon, reduktor shark. Nie jestem jakoś przekonany do tego reduktora, nie wiem czy będzie odpowiedni.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X