Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja LPG wylacza sie na wyzszych obrotach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Instalacja LPG wylacza sie na wyzszych obrotach

    Nowszy BLS to koszt tez 4-6tys + 1,5tys montaz srednio liczac.

    Jest jeszcze jedna opcja kupic tanio, wymienic profilaktycznie panewki i jezdzic.

    Jak patrze ze ceny CAYC sa nizsze niz 1.9TDI to jest to mocno zastanawiajace. Widac nie psuja sie i nie ma na nie popytu.

  • #2
    Instalacja LPG wylacza sie na wyzszych obrotach

    Witam. O ile sie nie myle jest to instalacja AEB NEVO???? Made in italy. Na wolnych obrotach auto chodzi normalnie ale podczas przyspieszania, zmiany biegow, naglego depniecia na pedal gazu podczas postoju przelacza na benzyne, gdy obroty zaczna spadac spowrotem wlacza sie LPG. Instalacja jest w octavi 98r 1,8 20V kod silnika AGN, na instalacji zrobilem okolo 16-18tys km. Co moze byc przyczyna? Problem ze sterowaniem? Wtryskami? Prosze o jakas podpowiedz. Z gory dziekuje

    Komentarz


    • #3
      Re: Instalacja LPG wylacza sie na wyzszych obrotach

      Może zbyt nisko ustawione ciśnienie gazu, co uwidacznia się przy mrozach.

      Komentarz


      • #4
        Dzis bylem u gazownika ktory mi zakladal ta instalacje i po nowym ustawieniu wyjechalem od niego z podworka i zauwazylem ten sam objaw... Jutro jade do niego okolo 11-12 i moze cos wymuzdzy... I cos mowil ze musialby zamowic taki sterownik i sprawdzic czy na innym bedzie to samo robil... Bo niby jest opcja ze ten jest wadliwy ktory ja mam.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X