Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

STAG 4 MAPA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • STAG 4 MAPA

    Zamieszczone przez loyd
    kazik4x4, jakoś w tym roku miałem się zbierać, ale ceny w okolicach 20 - 22 kpl to jednak za duzo. Nie mam bogatego tatusia i wiem ile muszę na te 20 klocków natyrać .....
    Ja też nie mam bogatego tatusia, a moje dwadzieścia klocków to pewnie tyle samo warte co twoje 20 klocków.

    [ Dodano: Pią 06 Lut, 15 12:55 ]
    micho_m, zawsze jak gdzieś lecimy to słyszymy: zaszczepić się na to, zaszczepić na tamto itp, itd.
    A tak na prawdę, to najmądrzej powiedziała moja żona: jak się wsiada do samolotu w 600 osób na jakimś hubie, i te 600 lub więcej osób jest z różnych stron świata to jak się nic nie złapie od nich w samolocie to na miejscu coś podłapać to małe ryzyko.
    Ile razy byliśmy gdzieś dalej (Azja/Ameryka) dzieciaki leciały i wracały zdrowe. W grecji, Turcji, Egipcie itp. były problemy ale to za sprawą klimy w hotelach.
    sony xperia xa kilif xa kapak

  • #2
    STAG 4 MAPA

    Witam. Robiłem dzisiaj autokalibracje sterownika i robiłem mapy benzyny i gazu, proszę o ocene mojej pracy, czy mi dobrze wyszło i czy parametry wtrysku gazu sa prawidłowe.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Generalnie wysoki mnoznik, mapa niby sie pokrywa, ale pytanie jak utrzymuja sie korekty dlugoterminowe w sterowniku benzynowym.

      Rozumie, ze przed wszystkim kasowales te korekty, zrobiles kilka km na benzynie, a potem autokalibracja i strojenie na mapki.

      Sonda lambda jest nie podlaczona do gazu, bo stoi :idea: :?:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Tak. Zrobiłem aktualizację sterownika później autokalibrację i strojenie map. A czy drugą sondę załancza się gdzieś w programie czy gazownik mi jej nie podłączył do instalacji gazu?
        Mam jeszcze pytanie bo to są moje pierwsze kroki z programowaniem instalacji: za co odpowiada mnożnik w ustawieniach, czy im wiekszy mnożnik tym bogatsza mieszanka? Narazie po programowaniu gazu przejechałem około 30 km i żadne błędy mi nie wyskoczyły w samochodzie a jechałem nawet 160 na 4 biegu.

        Komentarz


        • #5
          Ja nie wiem ile w AQY jest sond, czy tylko jedna przed czy tez za. Generalnie STAG pokazuje jedynie ich prace, ale z nich nie korzysta.

          Dwie podpina sie w silnikach V
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            W AQY są dwie sondy. Przed i za katalizatorem.
            Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

            Komentarz


            • #7
              Sprawdz na VAGu czy sondy zyja Glownie ta pierwsza
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maicroft
                Sprawdz na VAGu czy sondy zyja Glownie ta pierwsza

                szerokopasmowa - nie podpinaj do staga
                tylko po vagu
                mnoznik zawysoki -wymien na swiece jedno elektrodowe(najlepiej irydowe)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X