Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie LPG na biegu jałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spalanie LPG na biegu jałowym

    Jak w temacie...

  • #2
    Spalanie LPG na biegu jałowym

    Link pół roku jestem właścicielem Octavii 2.0 +lpg firmy stag.Czy to normalne,że spalanie chwilowe na biegu jałowym(ciepły silnik) wynosi ok.2,5 l,czasami nawet więcej(do 5 l.).Na zimnym ok 10l.Poza tym te wartości spadają,kiedy auto się toczy(im szybciej,tym spalanie niższe-przy 100km/h wynosi ok 1l).Spalanie ogólnie w trasie na poziomie 9.5 l cykl mieszany ok 11-11.5.Jeśli był taki temat to przepraszam ale nie znalazłem.

    Komentarz


    • #3
      Jak auto stoi a silnik jest ciepły, spalanie chwilowe pownno wynosić poniżej 1l/h (u mnie 0,6), z klimą nieco więcej.

      Komentarz


      • #4
        W licznikach po lifcie, ktore pokazuja l/h, stare liczniki mialy 1/100km nawet na postoju :twisted:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Re: Spalanie LPG na biegu jałowym

          Zamieszczone przez kryzysos
          Link pół roku jestem właścicielem Octavii 2.0 +lpg firmy stag.Czy to normalne,że spalanie chwilowe na biegu jałowym(ciepły silnik) wynosi ok.2,5 l,czasami nawet więcej(do 5 l.).Na zimnym ok 10l.Poza tym te wartości spadają,kiedy auto się toczy(im szybciej,tym spalanie niższe-przy 100km/h wynosi ok 1l).Spalanie ogólnie w trasie na poziomie 9.5 l cykl mieszany ok 11-11.5.Jeśli był taki temat to przepraszam ale nie znalazłem.
          u mnie też na jałowym ok 2.6-2.9 (lpg) na bynce 0.9-1.2.
          spalanie mam w normie ok 10l.lpg

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X