Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry "gazownik" Poznan i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dobry "gazownik" Poznan i okolice

    Zamieszczone przez beerkoff
    Co do parkowania przy większych ulicach: odpukać, nawet jak na zlokalizowanym nieopodal stadionie rozgrywają się mecze i różne dziwne osoby plątają się po okolicy, tak nie widziałem żeby ktoś parkujący przy Marcelińskiej miał zniszczony samochód. Prędzej właśnie w bocznych uliczkach od Marcelińskiej (mnie już 3 razy się zdarzyło.). Nie wiem tylko czy to złośliwość "przyjaznych" sąsiadów czy po prostu jacyś nietutejsi lubią się tak pobawić.
    ciężko wyczuć :P blisko stadion, więc auto może się nie spodobać zarówno miejscowym jak i przyjezdnym kibolom :P blachy masz nietutejsze, więc jacyś zagorzali lokalni patrioci pewnie też miłością do Ciebie nie pałają co do głównych ulic, ... tam częściej jest monitoring, a w tych bocznych zadupiach - hulaj dusza bo wielki brat nie czuwa :P :diabelski_usmiech no i nikogo nie obrażając, wiadomo jak to jest na osiedlach... blokersy rzondzom :lol: czasem w ramach popisów przed koleżkami trzeba jakieś auto zdemolować :idea: ops:

  • #2
    dobry "gazownik" Poznan i okolice

    witam,
    szukam namiaru na dobrego gazownika z Poznania lub okolic;

    mam zalozona instalacje STAG sekwencje i firma ktora ja zamontowala nie daje rady jej wyregulowac tak aby nie zapalala sie kontrolka ukladu kontroli skladu spalin,

    model auta: octavia I '04r,1,6" ;

    Zaznaczam ze auto jezdzi normalnie, problemem jest tylko zapalona kontrolka-zolty silniczek;

    prosba o pomoc



    TOM

    Komentarz


    • #3
      Lokalnie:
      PITEC
      Gertrudy Konatkowskiej 4
      60-465 Poznań
      Pitec - instalacje gazowe i fotowoltaika

      Aktualnie chyba jest inna ekipa pracowników, niż np. 2 lata temu (wówczas tam zakładałem instalację), ale trzymają poziom.

      Okolice:
      (roboform550)
      Firma P.H.U. Dar-Gaz
      Dariusz Krzywda
      Kuczewola 6d
      62-862 Iwanowice
      telefon 888 462 007
      [email protected]


      ( Error 503: Unknown domain )
      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

      Komentarz


      • #4
        Error 503: Unknown domain
        tu znajdziesz liste wartszatow z okolic jak rowniez polecane i te nie polecane. Co do Piteca to czytalem rozne opinie ktos polecal, ale tylez samo osob niezadowolonych i inni znajacy sie na sprawie raczej nie polecaja. Ostatnio gosciu tam zakladal do Megany i zamiescil w galerii zdjecia, nawet dla takiego laika jak ja wyglada to kiepsko, ponoc sie zepsuli mocno. To tylko opinie, ktore mi sie w oczy rzucily bo w "Polecanych" jest sporo zadowolonych.

        Komentarz


        • #5
          wielkie dzieki za ta liste")

          napisze jak zajade do ktoregos z warsztatow.

          na fali

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X