Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skóra na kierownicę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skóra na kierownicę

    Witam
    czy ktoś z Was obszywał kierownicę w Oi skórą? jeśli tak to podajcie jakiś link do allegro lub innego sklepu gdzie zaopatrywaliście się w skórę.
    Z góry dziękuję

  • #2
    Ja obszywałem w Poznaniu ( dość znana firma ale nie pamiętam nazwy ) . Przysyłają Tobie już obszytą kierownicę . Wymieniasz starą , sam albo u mechanika i odsyłasz im . Wtedy zwracają na rachunek kaucję za kierownicę . 11 lat i nawet jedna nitka nie puściła .

    Komentarz


    • #3
      dzięki za info ale wolałbym bez zdejmowania kierownicy sam obszyję tylko tylko potrzebuje sprawdzonego sprzedawcę

      Komentarz


      • #4
        Ja się właśnie przybieram do obszycia własnoręcznie, materiał już mam, dziś demontuje kierownicę i jutro biorę się za obszywanie. Jak kogoś interesuje to mogę zrobić kilka fotek.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez czupakabra Zobacz wpis
          dzięki za info ale wolałbym bez zdejmowania kierownicy
          A w czym problem? Czego się boisz?
          Zamieszczone przez czupakabra Zobacz wpis
          sam obszyję tylko tylko potrzebuje sprawdzonego sprzedawcę
          Nie wyjdzie Ci tak jak oryginał czy też obszyta w firmie. Nie będzie ładnie wyglądać.

          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Podczepiam się pod temat.

            Przymierzam się do zamówienia usługi obszycia kierownicy (lub raczej wymiany na gotową i oddanie starej). Pytanie do Was mam takie. Czy ktoś już z takiej usługi korzystał i może podzielić się fotką/doświadczeniami? Chodzi mi o jakość skóry, o to czy dobrze spasowana (w sensie czy poprzednia jest dobrze zdjęta i resztki odpowiednio usunięte) i czy kolor czarny jest faktycznie czarny ( a nie szarawy).

            Zamieszczone przez Kot72 Zobacz wpis
            Ja obszywałem w Poznaniu ( dość znana firma ale nie pamiętam nazwy ) . Przysyłają Tobie już obszytą kierownicę . Wymieniasz starą , sam albo u mechanika i odsyłasz im . Wtedy zwracają na rachunek kaucję za kierownicę . 11 lat i nawet jedna nitka nie puściła .
            Kolega Kot72 może coś?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X