Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanko o zwrotnice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanko o zwrotnice

    Panowie i panie.
    mam pytanie.czy zwrotnice od audi a3 8l 1.9 130KM,1.8 150KM podejda do octavii 1 lift 2001 ,planuje zalozyc na przod kpl. Tarcz 288mm

  • #2
    Tak podejdą. Ze wszystkich aut inne są chyba tylko w tt, gdzie jest niżej osadzone mocowanie sworznia wahacza i końcówki drążka zakłada się od dołu. Z resztą, sam takie mam (najtaniej udało się kupić) ?
    Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

    Komentarz


    • #3
      Dzieki za informacje.to jedna dobra Link rano uslyszalem syczenie poddeska rozdzielcza przy pedale hamulca,po sprawdzeniu okazalo sie ze oslona przeciw kurzowa sciagnieta i chyba brakuje jakiejs uszczelki lub cos podobnego.jednym slowem syczy nadal przy hamowaniu.czyzby serwo do wymiany byloby.czy jest jakas roznica miedzy serwami od 1.6 i 1.8 oraz od 1.9.moze jakos sie da je uratowac.

      Komentarz


      • #4
        Sprawa na cito.da sie jesdzic z takim syczacym serwem

        Komentarz


        • #5
          To obniżone mocowanie to jakieś 3-4 cm więcej od piasty do nakrętki sworznia. Nic poza tym. Przy zglebionym aucie bardziej w poziomie wahacze leżą, oraz więcej miejsca dla samej nakretki/klucza podczas rozkręcania.

          A z serwem nie pomogę, bo tdi vp mam i ewentualne problemy z pompą vacuum
          Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

          Komentarz


          • #6
            Ja nie chce obnizac zawieszenia tylko zalozyc tarcze na 288mm na standardowym zawieszeniu, dlatego sie pytalem czy beda zwrotnice ok.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X