Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

parametryzacja PLA 1K8919475E

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • parametryzacja PLA 1K8919475E

    Czy ktoś posiada VCP z aktywną subskrypcją? Chodzi mi tylko o sprawdzenie online w filemanagement jakie dostępne są pliki parametryzacyjne dla sterownika PLA 1K8919475E, tzn. pod konkretnie jakie auta. Prosiłbym o podanie konkretnych nazw plików.
    Z góry dzięki
    Zabrałem się za robienie PLA 2,5, niestety nie doczytałem i nie wiedziałem, że po sflashowaniu 1K8919475D na E (te z końcówką E są praktycznie niedostępne), okazało się, że trzeba mu dograć jeszcze odpowiednie parametry. No i teraz kłopot bo nie umiem znaleźć odpowiednich

  • #2
    nie wiem jak wyedytować post więc piszę kolejny
    częściowo mam już odpowiedź.
    VCP ma tylko dwa pliki pod ten sterownik. Jeden jest pod passata cc, drugi pod Golfa6 (ze zwykłym ręcznym). Niestety wydaje mi się że żaden plik nie podejdzie tak wprost. W passacie jest elektroniczny ręczny, a skoda bo nie ma. Konieczne byłoby wyedytować .xml pod Odisa tak aby wyrzucić ten parametr. Niestety nigdzie nie znalazłem info co i jak zmienić.
    Golf nie pasuje rozmiarowo, może być problem z PLA, aczkolwiek czytałem, że ten moduł ma jakąś tam zdolność do samoadaptacji.

    Ktoś może coś podpowiedzieć, pomóc?

    Komentarz


    • #3
      nawet nie napisałeś o jakim aucie myślisz
      i do przeniesienia do innego działu, bo to na pewno nie O1
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X